Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Velkolepý výprodej Zpátky do formy

Microsoft 365 Apps for Business OLP (elektronická licence)

Zobrazit katalog

Microsoft 365 Apps for Business OLP (elektronická licence)

49x
0
Kancelářský software Microsoft Office 365 určená pro 5 zařízení, maximální počet uživatelů v rámci licence: 1 uživatel, přenositelná, obsahuje aplikace: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher a OneDrive, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro firmy, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence", Originální produkt MS (nejedná se o druhotnou licenci)
Instalace na dálku - Software 299,-
Ihned ke stažení Elektronická licence
Akční cena
3 490,-
Cena bez DPH 2 884,-
Koupit Nakupujte jedním klikem bez nutnosti opakovaně vybírat dopravu a platbu
Přidat do seznamu
Doporuč a získej 175 Alzáků
Kód:  WZ096k9b1
Microsoft 365 Apps for Business OLP (elektronická licence) 3 490,- Ihned ke stažení
Koupit
4,5
Hodnotilo 49 zákazníků
Napsat recenzi
5 37 ×
4 6 ×
3 2 ×
2 0 ×
1 4 ×
5 000+ zákazníků již zakoupilo
87 % zákazníků doporučuje

Zvýhodněné sady

3 789,-
Koupit balíček

Návod na uplatnění elektronické licence


Kancelářský balík Microsoft Office 365 Business je navržený tak, ušetřil váš čas a umožnil rychlejší práci s dokumenty. Díky mimořádně přehlednému rozhraní je ovládání maximálně intuitivní a zároveň optimalizované pro ovládání dotykem a stylusem.

S Office 365 Business získáte:

 • Jednoduchou instalaci známých aplikací Office 2016, jako je Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook a Publisher až na 5 počítačů nebo Mac, 5 tabletů a 5 telefonů, s operačním systémem, který preferujete (Windows, iOS, Android).
 • Kapacitu 1 TB na onlinovém úložišti OneDrive, odkud jsou vaše soubory dostupné a synchronizované na všech zařízeních.
 • Nejnovější verze a exkluzivní funkce aplikací pouze s předplatným Office 365.
 • Určeno pro komerční použití.

Ideální kancelářský balík

Se softwarem Office poslední generace zvládnete veškerou dnešní kancelářskou agendu včetně komunikace s úřady. Zvládnete totiž i otevřít PDF soubor a upravit obsah nebo s minimálním úsilím zarovnat obrázky i diagramy. Také můžete využívat integrovaný překladač, slovník a opravy pravopisu kontrolující i skladbu věty.

Microsoft Office 365 pro jednotlivce

Microsoft Office 365 pro jednotlivce

Snadná spolupráce

Nenechte se omezovat starými pravidly a klidně upravujte dokumenty ve více lidech současně. Stačí, aby byl konkrétní dokument umístění na cloudovém úložišti OneDrive.


Úložiště OneDrive

Cloudové úložiště OneDrive vám v základu nabízí datový prostor celý 1 TB. Soubory můžete jednoduše sdílet nebo k nim přistupovat odkudkoliv. Klidně i ze svého chytrého telefonu. Již nikdy nepřijedete o svá data, vždy je najdete na svém OneDrive.

Microsoft Office 365 pro jednotlivce

Microsoft Office 365 pro jednotlivce

Vždy aktuální

S aktivním předplatným Office 365 pro domácnosti si už nebudete muset dělat starosti s upgradováním Office, protože budete mít vždycky ty nejnovější aplikace, funkce a služby Office.

Elektronický klíč, který získáte po zakoupení této licence, lze použít nejen k zakoupení nového předplatného, ale také k prodloužení stávajícího. Více informací o aktivaci a prodloužení předplatného najdete v našem článku.

Jak aktivovat Office 365 Business?

Poté co objednáte službu Office 365 Business v rámci MS Open Licence smlouvy, Microsoft automaticky odešle aktivační e-mail osobě, která je uvedena v dohodě o programu Volume Licensing jako online administrátor. Tento e-mail obsahuje odkaz na stránku, kde je možné online službu aktivovat. Pro přihlášení k aktivačnímu portálu je zapotřebí mít zaregistrovaný tzv. „Účet organizace/Organizational account“. V případě, že ještě nemáte založený Účet organizace, postupujte podle instrukcí a založte si ho. V případě, že Účet organizace již máte, přihlaste se tímto účtem.


Microsoft Office 365 pro jednotlivce

Word

Word je bezpochyby nejrozšířenější aplikací pro úpravu textů. Nejen že můžete texty snadno vytvářet, ale podobně lehce je lze sdílet s přáteli nebo obchodními partnery. Pro každodenní používání je navíc připraveno více než 40 kategorií plných profesionálních šablon. Samozřejmostí je dokonalé spolupráce s objekty z ostatních Office aplikací.

Microsoft Office 365 pro jednotlivce

Excel

V Excelu si lze během okamžiku číselná a textová data uspořádat do přehledných tabulek nebo grafů. Když je uvidíte v kontextu, bude se vám líp rozhodovat. Díky rozdělení do řádků a sloupců můžete různě přidávat údaje, řadit je, filtrovat, vytvářet z nich tabulky nebo grafy se zajímavým a atraktivním vzhledem.

Microsoft Office 365 pro jednotlivce

PowerPoint

Pomocí aplikace Microsoft PowerPoint budete s naprostou lehkostí vytvářet působivé prezentace plné zajímavých efektů. S použitím cloudového úložiště OneDrive spolupracovat na jedné prezentaci ve větším týmu. Při samotném prezentování pak pomocí virtuální obrazovky máte neustále k dispozici potřebné poznámky.

Microsoft Office 365 pro jednotlivce

OneNote

Poznámky ve OneNote můžete kreslit, psát rukou, zadávat pomocí klávesnice nebo přidávat kliknutím či potáhnutím. Poznámky se uloží, dají se vyhledávat a synchronizují se s aplikacemi OneNote na dalších zařízeních.

Microsoft Office 365 pro jednotlivce

Outlook

Dobře známé prostředí Outlooku vám nabídne profesionální řešení pro vaši pracovní agendu. Budete tak mít hezky pohromadě nejen e-maily, ale také sdílené kalendáře, úkoly i kontakty.

Microsoft Office 365 pro jednotlivce

Publisher

Tiskněte a sdílejte profesionálně vypadající publikace. Publisher vás intuitivně provede tvorbou vizitek, brožurek, ale i webových stránek. Určeno pouze pro PC.


Související pokyny

Používání OneDrive v iOS (iPhone, iPad)
Úvodní instalace a nastavení

 • Mobilní aplikaci OneDrive můžete zdarma stáhnout do svého iPhone nebo iPadu v Apple App Store.
 • Po spuštění nově stažené aplikace se přihlaste svým účtem Microsoft, který jste použili k aktivaci Office 365.
 • Po instalaci aplikace doporučujeme si nastavit automatické zálohování fotek, které pořídíte telefonem nebo tabletem. Klepněte na tlačítko Já v dolním pruhu aplikace a v sekci Možnosti klepněte na Nahrávání z fotoaparátu a tuto možnost pomocí přepínače zapněte. 

Práce se soubory

 • Na OneDrive můžete také sami ukládat soubory, na kterých Vám záleží.  
 • Klepněte na ikunu Přidat (symbol plus) v horní části aplikace OneDrive.
 • Pomocí této funkce můžete vytvářet nové složky, nahrávat fotky a videa, vybírat existující soubory, vytvářet nové dokumenty nebo dokonce skenovat vizitky, dokumenty nebo tabule. 

Další užitečné návody k OneDrive pro iOS naleznete v článku Používání OneDrive v iOS

Používání OneDrive pro Android (telefony a tablety)
Úvodní instalace a nastavení

 • Mobilní aplikaci OneDrive můžete zdarma stáhnout do svého telefonu nebo tabletu v Google Play.
 • Po spuštění nově stažené aplikace se přihlaste svým účtem Microsoft, který jste použili k aktivaci Office 365.
 • Po instalaci aplikace doporučujeme se ujistit, že máte nastavené automatické zálohování fotek, které pořídíte telefonem nebo tabletem. Klepněte na ikonu Nabídky v levém horním rohu aplikace a pak na ikonu Nastavení v dolním části aplikace. V sekci Možnosti zkontrolujte, zda máte zapnuté Nahrávání z fotoaparátu, popřípadě na příslušné nastavení klepněte a nastavte ho.

Práce se soubory

 • Na OneDrive můžete také sami ukládat soubory, na kterých Vám záleží. Soubory, jako jsou dokumenty, poznámkové bloky OneNote, fotky, videa nebo zvukové soubory, nahrávejte pomocí nástroje pro nahrávání.
 • V aplikaci OneDrive otevřete složku, do které chcete přidat soubor.
 • V dolní části obrazovky klepněte na oranžové tlačítko se symbolem Plus a potom vyberte příslušnou funkci, kterou chcete využít. 
 • Klepněte na soubor, který chcete nahrát. Nahraje se do složky, kterou jste otevřeli.

Další užitečné návody k OneDrive pro Android naleznete v článku Používání OneDrive pro Android.
 
Použití OneDrive na telefonu s Windows
Úvodní instalace a nastavení

 •  Mobilní aplikace OneDrive je přímo součástí telefonu s Windows 10 Mobile. 
 • Ujistěte se, že jste do OneDrive přihlášeni účtem Microsoft, pomocí kterého jste aktivovali Office 365. Pokud ne, přidejte jej do aplikace.
 • Po instalaci aplikace doporučujeme nastavit automatické zálohování fotek, které pořídíte telefonem nebo tabletem. V aplikaci OneDrive klepněte na ikonu se symbolem Nabídky v levém horním rohu, pak na Nastavení a zkontrolujte, zda je zapnuto Nahrávání obsahu fotoaparátu.
 • Pokud chcete automaticky nahrávat i videa, která natočíte telefonem, nastavte do polohy Zapnuto také přepínač Zahrnout videa.

 
Práce se soubory

 • Na OneDrive můžete také sami ukládat soubory, na kterých Vám záleží. 
 • V aplikaci OneDrive klepněte na tlačítko Přidat (symbol Plus) a vyberte soubory, které chcete nahrát.  

Aktivace Office 365

 • Ve svém počítači, tabletu nebo telefonu přejděte ve webovém prohlížeči na adresu www.office.com/setup
 • Přihlaste se svým účtem Microsoft, který používáte na svém PC, tabletu, telefonu s Windows nebo v aplikacích jako OneDrive, Skype nebo Xbox. Pokud účet Microsoft ještě nemáte můžete si ho jednoduše vytvořit i s emailovou adresou jež běžně používáte. Důkladně si uschovejte přihlašovací údaje.
 • zadejte 25místný kód (Produkt Key), který jste obdrželi emailem, vyberte zemi a jazykovou verzi a klikněte na Další,
 • Váš Microsoft účet má nyní aktivní uložiště OneDrive.
 • Podle pokynů na obrazovce spusťte instalaci Office aplikací do vašeho počítače nebo Macu. Office 365 s aplikací OneDrive můžete používat i na svém telefonu. Níže uvádíme krátký návod s několika tipy a triky (například jak ukládat Vaše fotky).
 • Správu vašeho účtu naleznete na webové adrese www.office.com/myaccount odkud můžete Office aplikace nainstalovat i do dalších zařízeních nebo sdílet s vašimi blízkými.

 
Další užitečné návody k OneDrive pro Windows naleznete v článku Použití OneDrive na telefonu s Windows.
 
1 - Aplikace Publisher a Access jsou k dispozici jen pro počítače PC 
2 - Úplný přehled požadavků na systém včetně požadavků na tablety a chytré telefony naleznete na webové stránce www.office.com/information 
3 - Vyžaduje se účet služby Skype. Volat nelze na zvláštní a prémiová čísla ani na čísla, která nejsou přiřazena k zeměpisné oblasti. Volání na mobilní čísla jsou k dispozici pouze do vybraných zemích.  Detaily zde http://aka.ms/skype_detaily 

Parametry a specifikace

Podporovaný operační systém
Windows 10, Mac OS Hotovo!
Určení
Pro firmy Hotovo!
Druh SW
Kancelářská aplikace Hotovo!
Produkt
Microsoft Office 365 Hotovo!
Doručení licenčního klíče
Alza - Knihovna Hotovo!

Podporovaný operační systém
Windows 10, Mac OS Hotovo!

Určení
Pro firmy Hotovo!
Druh SW
Kancelářská aplikace Hotovo!
Produkt
Microsoft Office 365 Hotovo!
Doručení licenčního klíče
Alza - Knihovna Hotovo!

Typ licence
Ke stažení Hotovo!

Typ software
MS Office Hotovo!

Obsažené aplikace
Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher, OneDrive Hotovo!

Způsob licencování
Předplatné Hotovo!
Počet zařízení
5 Hotovo!
Počet PC/Mac
5 Hotovo!
Délka předplatného
12 měsíců Hotovo!
Přenositelnost licence
Přenositelná Hotovo!
Zeměpisné omezení aktivace
Pouze v EU Hotovo!

Typ zařízení
Mobilní zařízení , PC Hotovo!
Operační systém
Windows , macOS , Android , iOS Hotovo!
Způsob instalace
Ke stažení (elektronicky) Hotovo!

Jazyková verze
čeština Hotovo!

Typ licence
Ke stažení Hotovo!
Způsob licencování
Předplatné Hotovo!
Přenositelnost licence
Přenositelná Hotovo!
Počet zařízení
5 PC/MAC Hotovo!
Počet uživatelů
1 uživatel Hotovo!
Platnost předplatného
1 rok Hotovo!
Verze Office
Business Hotovo!

Jazyková verze
čeština Hotovo!
Operační systém
Windows 10, Windows 8, Windows 7, Mac OS, Android, iOS Hotovo!
Více parametrů

Postup instalace

1. Pro nové uživatele do stávajícího tenantu, nebo zřizujete-li nový tenant:

2. Pro stávajícího (existujícího) klienta, který již Off365 účet vlastní a chce jen prodloužit předplatné o další rok:

 • Prodloužení nelze v novém admin centru provést přes odkaz výše, jelikož systém takto již nenabízí prodloužení.
 • ​V tomto případě je potřeba se přihlásit do svého admin centra (admin.microsoft.com) a jít přes menu „Billing“ – „Your product“ - „Prodloužit datum ukončení“

Microsoft je přední výrobce technologií pro svět, ve kterém jsou mobilita a cloud na prvním místě. Jeho misí je umožnit každému člověku a každé organizaci na světě dokázat více. Technologie jako operační systém Windows 10, Office 365, herní konzole Xbox One nebo komunikační platforma Skype mění svět komunikace, zábavy, vzdělávání i práce. Microsoft nabízí také řadu aplikací a hardwarových doplňků. Společnost Microsoft byla založena před více než 40 lety a na českém trhu nabízí své produkty a služby od roku 1992.

Poznámka:

Online chat

Vážený zákazníku, pokud máte dotazy ke službe, můžete je s námi vyřešit online. V případě že chcete chat využít přihlaste se prosím.
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.
Na vaše dotazy odpovídá expert

objednal jsem si dnes a zaplatil elektronickou licenci Office 365 bussiness, abych si mohl prodloužit roční předplatné na svém účtu office.com. Proč nemám tento licenční klíč ve svých licencích a musím si jet něco vyzvednout na pobočku. Navíc potřebuji tento klíč mít elektronický s odkazem na stažení, kde si jej mohu zadat přímo na prodloužení předplatného. Děkuji, Milan Šelle

Dobrý den. Licenci jsem koupil v červnu. Nyní ji chci použít, ale portal.office.com mi hlásí, že službu již nelze použít a to pravděpodobně z důvodu, že již není v nabídce Microsoftu. Jak mám postupovat, abych mohl licenci uplatnit? Předem děkuji.

Dobry den, je tato licencia casovo obmedzena?

Dobry den, ako si mozem pridat viac PC: Pise ze az na 5. Ale zatial som na prvom a dalsie neviem pridat.

Dobry den. Je toto klasicka verzia OFFICE, ktora sa instaluje na pocitac, alebo je to verzia pristupna "virtualne" cez prehliadac? Dakujem.

DObry den, takze tato verzia Microsoft Office 365 sa moze pouzivat vo firmach az na 5 pocitacoch? Dakujem.

dobrý den, zakoupil jsem letos Office 2016 a chtěl bych se optat zda je možné licenci převést na office365. moc děkuji.

Potřebuji Microsoft office bussines pro PC a android Bude mi licence fungovat na oboje?

Dobrý den, rád bych zakoupil tento produkt do firmy, ale potřebujeme Access. Na stránkách microsoftu ( Odkaz do neznáma ) je napsáno, že Access obsahuje ale zde to specifikováno není. Jak to tedy je ? Děkuji

Nemohu licenční klíč použít, MS hlásí že tento klíč nemá v databázi. Postupovali jsme dle přiloženého návodu.

123...
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Diskuze a poradna k Microsoft 365 Apps for Business OLP (elektronická licence)
4,5
Hodnotilo 49 zákazníků
Napsat recenzi
5 37 ×
4 6 ×
3 2 ×
2 0 ×
1 4 ×
5 000+ zákazníků již zakoupilo
87 % zákazníků doporučuje
Další informace

Jak si poradí Microsoft Office 365 s GDPR?

Kancelářský balík Microsoft Office je nástroj pro efektivní firemní práci. Pokud však vaše firma přežívá na staré verzi Microsoft Office 2007, budete se muset vypořádat s problémem v podobě Obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Pro splnění všech podmínek tohoto tvrdého předpisu bude nejlepší přejít na Microsoft Office 365 Business s maximální ochranou veškerých dokumentů. Která varianta bude nejvhodnější právě pro vaše potřeby?

Program Cloud Solution Provider, předplatné licencí Microsoft

Společnost Microsoft spouští zcela nový licenční program Cloud Solution Provider, který je zajímavý pro firmy libovolné velikosti, ale i pro domácnosti. Chcete používat Office 365 jen na pár měsíců? Potřebujete okamžitě zprovoznit firemní server v bezpečí rychlého cloudu Azure? S licencí typu CSP to nebude žádný problém. Navíc máte kdykoli pod kontrolou jak náklady, tak počet potřebných licencí.

Microsoft OneNote je skvělé místo k uložení všech vašich nápadů

Pokud člověk hledá aplikaci, kam by si mohl zapisovat, ukládat a upravovat své poznámky a další obsah, Microsoft OneNote je jednou z nejlepších voleb. Aplikace je součástí balíčku Office 365 a nabízí uživateli velkou spoustu různých funkcí. Funguje i na mobilu, takže ke svému úložišti budete mít přístup kdykoliv a kdekoliv. Co vše OneNote umí?

Jak funguje Microsoft Family Safety?

Microsoft oznámil příchod nové aplikace Microsoft Family Safety, která nabízí například sledování aktivit, omezení spuštění aplikací i her, kontrolu obsahu nebo informace o poloze členů rodiny. Jak to funguje v praxi?
Recenze Microsoft 365 Apps for Business OLP (elektronická licence)
Příslušenství pro Microsoft 365 Apps for Business OLP (elektronická licence)

Odkaz k produktu na stránkách výrobce: Zadejte odkaz recenze produktu

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB27
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi