Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Microsoft Office 365 pro jednotlivce

Zobrazit katalog

Microsoft Office 365 pro jednotlivce

117x
0
Elektronická licence pro nekomerční použití, pro 1 PC nebo MAC a 1 tablet, obsahuje aplikace Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher, Access, 1TB úložiště OneDrive, 60 min/měsíc na Skype, předplatné na 1 rok
Elektronická licence pro nekomerční použití, pro 1 PC nebo MAC a 1 tablet, obsahuje aplikace Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher, Access, 1TB úložiště OneDrive, 60 min/měsíc na Skype, předplatné na 1 rok
Výrobce: Microsoft
Ihned ke stažení Elektronická licence
Cena s DPH 1 790,-
Cena bez DPH 1 479,-
Koupit Nakupujte jedním klikem bez nutnosti opakovaně vybírat dopravu a platbu
Přidat do seznamu
Doporuč a získej 90 Alzáků
Kód:  WZ096k0
Helpdesk Vytisknout
Microsoft Office 365 pro jednotlivce Ihned ke stažení
Koupit
4,5
Hodnotilo 117 uživatelů
5 80x
4 21x
3 8x
2 1x
1 7x
5 000+ zákazníků již zakoupilo
86 % zákazníků doporučuje

Kancelářský balík Microsoft Office 365 pro jednotlivce je navržený tak, ušetřil váš čas a umožnil rychlejší práci s dokumenty. Díky mimořádně přehlednému rozhraní je ovládání maximálně intuitivní a zároveň optimalizované pro ovládání dotykem a stylusem.

S Office 365 pro jednotlivce získáte:

 • Jednoduchou instalaci známých aplikací Office 2016, jako je Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher a Access na 1 počítač nebo Mac, 1 tablet a 1 telefon, s operačním systémem, který preferujete (Windows, iOS, Android).
 • Kapacitu 1 TB na onlinovém úložišti OneDrive, odkud jsou vaše soubory dostupné a synchronizované na všech zařízeních.
 • 60 minut měsíčně na volání na pevné linky nebo mobilní čísla přes Skype.
 • Nejnovější verze a exkluzivní funkce aplikací pouze s předplatným Office 365.
 • Určený pouze pro nekomerční použití, nové předplatné na 1 rok nebo obnovení vašeho stávajícího Office 365 předplatného.

Cloudové úložiště OneDrive

Ukládejte a sdílejte vaše fotky, videa a soubory odkudkoli. Za 149 Kč měsíčně získáte cloudové úložiště OneDrive s kapacitou 1TB, dostupné na všech vašich zařízeních a spoustu dalších výhod.

Díky prostoru 1024 GB na cloudovém uložišti OneDrive můžete ukládat nepřeberné množství dokumentů, fotek, hudby nebo videí. Vaše soubory můžete jednoduše sdílet s vašimi blízkými a přistupovat k nim odkudkoliv. Aplikaci OneDrive si jednoduše stáhnete do jakéhokoliv zařízení, na jakékoliv platformě a soubory máte dostupné v telefonu, tabletu, nebo počítači.

Žádné pevné disky, složité přesuny nebo sdílení vašich fotek, videí a dokumentů. S automatickým ukládáním, již nikdy nepřijedete o své soubory ve vašem zařízení, vždy je najdete na svém OneDrive a místo na disku vám nikdy nedojde.

Cloudové úložiště OneDrive

S předplatným OneDrive získáte

 • 1 024 GB (1 TB) prostoru na cloudovém úložišti pro 1 uživatele.
 • Zdarma instalaci oblíbených aplikací Office 2016 Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Publisher a Access na 1 počítač nebo Mac, 1 tablet a 1 telefon, s operačním systémem, který preferujete (Windows, iOS, Android).
 • Zdarma 60 minut měsíčně na volání na pevné linky nebo mobilní čísla přes Skype.

Ideální kancelářský balík

Se softwarem Office 2016 zvládnete veškerou dnešní kancelářskou agendu včetně komunikace s úřady. Zvládnete totiž i otevřít PDF soubor a upravit obsah nebo s minimálním úsilím zarovnat obrázky i diagramy. Také můžete využívat integrovaný překladač, slovník a opravy pravopisu kontrolující i skladbu věty.

Microsoft Office 365 pro jednotlivce

Microsoft Office 365 pro jednotlivce

Snadná spolupráce

Nenechte se omezovat starými pravidly a klidně upravujte dokumenty ve více lidech současně. Stačí, aby byl konkrétní dokument umístění na cloudovém úložišti OneDrive.


Úložiště OneDrive

Cloudové úložiště OneDrive vám v základu nabízí datový prostor celý 1 TB. Soubory můžete jednoduše sdílet nebo k nim přistupovat odkudkoliv. Klidně i ze svého chytrého telefonu. Již nikdy nepřijedete o svá data, vždy je najdete na svém OneDrive.

Microsoft Office 365 pro jednotlivce

Microsoft Office 365 pro jednotlivce

Vždy aktuální

S aktivním předplatným Office 365 pro domácnosti si už nebudete muset dělat starosti s upgradováním Office, protože budete mít vždycky ty nejnovější aplikace, funkce a služby Office.

Elektronický klíč, který získáte po zakoupení této licence, lze použít nejen k zakoupení nového předplatného, ale také k prodloužení stávajícího. Více informací o aktivaci a prodloužení předplatného najdete v našem článku.

Microsoft Office 365 pro jednotlivce

Word

Word je bezpochyby nejrozšířenější aplikací pro úpravu textů. Nejen že můžete texty snadno vytvářet, ale podobně lehce je lze sdílet s přáteli nebo obchodními partnery. Pro každodenní používání je navíc připraveno více než 40 kategorií plných profesionálních šablon. Samozřejmostí je dokonalé spolupráce s objekty z ostatních Office aplikací.

Microsoft Office 365 pro jednotlivce

Excel

V Excelu si lze během okamžiku číselná a textová data uspořádat do přehledných tabulek nebo grafů. Když je uvidíte v kontextu, bude se vám líp rozhodovat. Díky rozdělení do řádků a sloupců můžete různě přidávat údaje, řadit je, filtrovat, vytvářet z nich tabulky nebo grafy se zajímavým a atraktivním vzhledem.

Microsoft Office 365 pro jednotlivce

PowerPoint

Pomocí aplikace Microsoft PowerPoint budete s naprostou lehkostí vytvářet působivé prezentace plné zajímavých efektů. S použitím cloudového úložiště OneDrive spolupracovat na jedné prezentaci ve větším týmu. Při samotném prezentování pak pomocí virtuální obrazovky máte neustále k dispozici potřebné poznámky.

Microsoft Office 365 pro jednotlivce

OneNote

Poznámky ve OneNote můžete kreslit, psát rukou, zadávat pomocí klávesnice nebo přidávat kliknutím či potáhnutím. Poznámky se uloží, dají se vyhledávat a synchronizují se s aplikacemi OneNote na dalších zařízeních.

Microsoft Office 365 pro jednotlivce

Outlook

Dobře známé prostředí Outlooku vám nabídne profesionální řešení pro vaši pracovní agendu. Budete tak mít hezky pohromadě nejen e-maily, ale také sdílené kalendáře, úkoly i kontakty.

Microsoft Office 365 pro jednotlivce

Publisher

Tiskněte a sdílejte profesionálně vypadající publikace. Publisher vás intuitivně provede tvorbou vizitek, brožurek, ale i webových stránek. Určeno pouze pro PC.

Microsoft Office 365 pro jednotlivce

Access

Tvořte své vlastní databáze a využijte svá data naplno. Určeno pouze pro PC.


Související pokyny

Používání OneDrive v iOS (iPhone, iPad)
Úvodní instalace a nastavení

 • Mobilní aplikaci OneDrive můžete zdarma stáhnout do svého iPhone nebo iPadu v Apple App Store.
 • Po spuštění nově stažené aplikace se přihlaste svým účtem Microsoft, který jste použili k aktivaci Office 365.
 • Po instalaci aplikace doporučujeme si nastavit automatické zálohování fotek, které pořídíte telefonem nebo tabletem. Klepněte na tlačítko Já v dolním pruhu aplikace a v sekci Možnosti klepněte na Nahrávání z fotoaparátu a tuto možnost pomocí přepínače zapněte. 

Práce se soubory

 • Na OneDrive můžete také sami ukládat soubory, na kterých Vám záleží.  
 • Klepněte na ikunu Přidat (symbol plus) v horní části aplikace OneDrive.
 • Pomocí této funkce můžete vytvářet nové složky, nahrávat fotky a videa, vybírat existující soubory, vytvářet nové dokumenty nebo dokonce skenovat vizitky, dokumenty nebo tabule. 

Další užitečné návody k OneDrive pro iOS naleznete v článku Používání OneDrive v iOS

Používání OneDrive pro Android (telefony a tablety)
Úvodní instalace a nastavení

 • Mobilní aplikaci OneDrive můžete zdarma stáhnout do svého telefonu nebo tabletu v Google Play.
 • Po spuštění nově stažené aplikace se přihlaste svým účtem Microsoft, který jste použili k aktivaci Office 365.
 • Po instalaci aplikace doporučujeme se ujistit, že máte nastavené automatické zálohování fotek, které pořídíte telefonem nebo tabletem. Klepněte na ikonu Nabídky v levém horním rohu aplikace a pak na ikonu Nastavení v dolním části aplikace. V sekci Možnosti zkontrolujte, zda máte zapnuté Nahrávání z fotoaparátu, popřípadě na příslušné nastavení klepněte a nastavte ho.

Práce se soubory

 • Na OneDrive můžete také sami ukládat soubory, na kterých Vám záleží. Soubory, jako jsou dokumenty, poznámkové bloky OneNote, fotky, videa nebo zvukové soubory, nahrávejte pomocí nástroje pro nahrávání.
 • V aplikaci OneDrive otevřete složku, do které chcete přidat soubor.
 • V dolní části obrazovky klepněte na oranžové tlačítko se symbolem Plus a potom vyberte příslušnou funkci, kterou chcete využít. 
 • Klepněte na soubor, který chcete nahrát. Nahraje se do složky, kterou jste otevřeli.

Další užitečné návody k OneDrive pro Android naleznete v článku Používání OneDrive pro Android.
 
Použití OneDrive na telefonu s Windows
Úvodní instalace a nastavení

 •  Mobilní aplikace OneDrive je přímo součástí telefonu s Windows 10 Mobile. 
 • Ujistěte se, že jste do OneDrive přihlášeni účtem Microsoft, pomocí kterého jste aktivovali Office 365. Pokud ne, přidejte jej do aplikace.
 • Po instalaci aplikace doporučujeme nastavit automatické zálohování fotek, které pořídíte telefonem nebo tabletem. V aplikaci OneDrive klepněte na ikonu se symbolem Nabídky v levém horním rohu, pak na Nastavení a zkontrolujte, zda je zapnuto Nahrávání obsahu fotoaparátu.
 • Pokud chcete automaticky nahrávat i videa, která natočíte telefonem, nastavte do polohy Zapnuto také přepínač Zahrnout videa.

 
Práce se soubory

 • Na OneDrive můžete také sami ukládat soubory, na kterých Vám záleží. 
 • V aplikaci OneDrive klepněte na tlačítko Přidat (symbol Plus) a vyberte soubory, které chcete nahrát.  

Aktivace Office 365

 • Ve svém počítači, tabletu nebo telefonu přejděte ve webovém prohlížeči na adresu www.office.com/setup
 • Přihlaste se svým účtem Microsoft, který používáte na svém PC, tabletu, telefonu s Windows nebo v aplikacích jako OneDrive, Skype nebo Xbox. Pokud účet Microsoft ještě nemáte můžete si ho jednoduše vytvořit i s emailovou adresou jež běžně používáte. Důkladně si uschovejte přihlašovací údaje.
 • zadejte 25místný kód (Produkt Key), který jste obdrželi emailem, vyberte zemi a jazykovou verzi a klikněte na Další,
 • Váš Microsoft účet má nyní aktivní uložiště OneDrive.
 • Podle pokynů na obrazovce spusťte instalaci Office aplikací do vašeho počítače nebo Macu. Office 365 s aplikací OneDrive můžete používat i na svém telefonu. Níže uvádíme krátký návod s několika tipy a triky (například jak ukládat Vaše fotky).
 • Správu vašeho účtu naleznete na webové adrese www.office.com/myaccount odkud můžete Office aplikace nainstalovat i do dalších zařízeních nebo sdílet s vašimi blízkými.

 
Další užitečné návody k OneDrive pro Windows naleznete v článku Použití OneDrive na telefonu s Windows.
 
1 - Aplikace Publisher a Access jsou k dispozici jen pro počítače PC 
2 - Úplný přehled požadavků na systém včetně požadavků na tablety a chytré telefony naleznete na webové stránce www.office.com/information 
3 - Vyžaduje se účet služby Skype. Volat nelze na zvláštní a prémiová čísla ani na čísla, která nejsou přiřazena k zeměpisné oblasti. Volání na mobilní čísla jsou k dispozici pouze do vybraných zemích.  Detaily zde http://aka.ms/skype_detaily 

Parametry a specifikace

Počet zařízení
1 zařízení, 1 PC/MAC Hotovo!
Počet uživatelů
1 uživatel Hotovo!
Platnost předplatného
1 rok Hotovo!
Obsažené aplikace
Access, Excel, OneNote, Outlook, PowerPoint, Publisher, Word Hotovo!
Zeměpisné omezení aktivace
Pouze v EU Hotovo!
Více parametrů

Microsoft je přední výrobce technologií pro svět, ve kterém jsou mobilita a cloud na prvním místě. Jeho misí je umožnit každému člověku a každé organizaci na světě dokázat více. Technologie jako operační systém Windows 10, Office 365, herní konzole Xbox One nebo komunikační platforma Skype mění svět komunikace, zábavy, vzdělávání i práce. Microsoft nabízí také řadu aplikací a hardwarových doplňků. Společnost Microsoft byla založena před více než 40 lety a na českém trhu nabízí své produkty a služby od roku 1992.


Online chat

Vážený zákazníku, pokud máte dotazy ke službe, můžete je s námi vyřešit online. V případě že chcete chat využít přihlaste se prosím.
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Jak je to s licencí po uplynutí 1 roku? Pokud si jí neprodloužím, přijdu o veškeré programy nebo mi na PC zůstane Office 2016 a přijdu pouze o tu "nadstavbu 365"?

U Microsoft Office 365 pro jednotlivce je uvedeno, že jo možná instalace na 1 PC a 1 tablet. Získal jsem ji zdarma k zřízení ASUS Transformer Book Flip TP200SA-FV0108TS. To je ale popsáno jako tablet PC. Mohu Office 365 nainstalovat ještě na jedno PC? Pokud ano, jak? V seznamu elektronických licencí ji nemám. Děkuji. Miloš Hofman

Dobrý den, koupila Office 365 pro jednotlivce (elektronická licence). Kde najdu kod k aktivaci produktu? Děkuji

Dobrý den, dnes jsem obdržel prostřednictvím objednávky č. 159718647 notebook značky Acer a Office pro jednotlivce 365, ve Vaší diskuzi jsem se dozvěděl, že aktivační klíč naleznu v licencích na svém účtu či na svém emailu, ale nikde jsem ho neobdržel. Chtěl bych se zeptat, kdy a kde klíč najdu.

Má 365 umožňují korekturu/(proofreading a slovník) v jiných jazycích bez nutnosti instalace jazykové sady? Pokud bych koupil 365 mohu použivat korekturu česky, anglicky a francouzsky?

Dobrý den, můžete mi prosím zaslat nový aktivační kód? Účtenka po preparaci z balíku končí uprostřed doporučení slovy" Kupující nabude" Číslo daňového dokladu je 21620164442 můžete mi prosím zaslat nový aktivační kód? Účtenka po preparaci z balíku končí uprostřed doporučení slovy" Kupující nabude" Děkuji

Dobrý den, můžete mi prosím zaslat aktivační kód k Microsoft Office 365 pro jednotlivce píše mi to "není zadána licence". Účtenka mi se zbožím žádná nedorazila, jen potvrzení platby od přepravce. Číslo objednávky je 160235189. Předem děkuji za odpověď

Dobrý den, 5.8. 2015 jsem dceři kupoval notebook DELL Inspiron 11 s Office 365. Jak je (Office) nyní prodloužit? Stačí u vás zakoupit licenci a stáhnout kód? Nebo musím prodloužit na stránkách Microsoftu?

Dobrý den, když si chci na počítači nainstalovat koupené Windows 365, tak to po mne chce číslo platební karty - jde to i bez toho? Nerada dávám číslo karty na internet.. Dekuji.

Dobrý den, co znamená to předplatné na 1 rok? Po 1 roce mi office programy zmizí pokud znovu nezaplatím?

123...
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Fórum Microsoft Office 365 pro jednotlivce
4,5
Hodnotilo 117 uživatelů
5 80x
4 21x
3 8x
2 1x
1 7x
5 000+ zákazníků již zakoupilo
86 % zákazníků doporučuje
Čestmír, Praha 8 30.09.2016
Automatické aktualizace Přehnaná cena s každoročním nákupem.
David, Řehlovice 22.05.2015
Po krátkodobém použití opensource programů pro office nemám tomu žádné připomínky. Jsem naprosto spokojen! Žádné jsem nespatřil
Iva, Praha 11 19.11.2015
Prostě to potřebuji k práci a funguje to. Jako laik si neumím představit, že bych tento program neměla. Prostě to musím koupit - nechci to ukrást.
Roman 09.09.2014
Nějáké změny tam jsou,ale MS Office 2007 je nejlepší co Microsoft vytvořil.
grafikacloud 1TB vysoká cenaprdplatné na 1 rokvysoká náročnost na hardware
Marie, Praha 3 - Žižkov 02.12.2016
První rok nainstalováno bez problémů a sprogramem naprostá spokojenost. Druhý rok - nelze nainstalovat neboť se nemohu dostat na stránky Microsoftu z důvodu, že neznám e-mail adresu a heslo při první instalaci. I když jsem zaregistrovala novou e-mail adresu stejně mne to nabádá k zadání původní adresy a hesla.Z četné korespondence s Microsoftem je závěr ten, že jsem v dotazníku vyplnila málo údajů a nemohou mne najít v jejich databázi. Takže jsem vyhodila 1 740 Kč a Office 365 mám nefunkční. Pokud si elektronickou licenci koupím u ALZA cz měla by ALZA zasílat daný soubor přímo, nikoliv že si ji musím stáhnout u Microsoftu.
Firma, Praha 8 06.10.2016
jednoduche a prehledne
Firma, Praha 9 - Čakovice 17.08.2016
Funguje, jak ma Nic
Jan, Čelákovice 19.01.2016
office používám již dlouhoneznám lepší program nejsou nevýhody
Zakaznik, Praha 3 01.12.2015
Rychlost získání licencePřímo z Microsoft store se mi nepodařilo zaplatit,tzn. i stáhnout. Na Alze bez problémů Žádné
Luboš, Karlovy Vary 14.08.2015
kompletní kancelářský balík +publisher, onedrivemožnost vybrat si jazykmožnost nainstalovat na další zařízení-tablet, telefonrychlá a bezproblémová instalaceskvělá podpora, najdete odpověď na každou otázku, kdo si zvykne, nehledá náhradu časové omezení-každý rok kupovat
123
 
Recenze Microsoft Office 365 pro jednotlivce

Odkaz k produktu na stránkách výrobce: Zadejte odkaz recenze produktu

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB1
Váš osobní asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzace
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi