Microsoft Office 365 pro jednotlivce

Zobrazit katalog

Microsoft Office 365 pro jednotlivce

88x
0
Elektronická licence pro nekomerční použití, pro 1 PC nebo MAC a 1 tablet, obsahuje aplikace Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher, Access, 1TB úložiště OneDrive, 60 min/měsíc na Skype, předplatné na 1 rok
Výrobce: Microsoft
Ihned ke stažení Elektronická licence
Cena s DPH 1 790,-
Cena bez DPH 1 479,-
Původní cena 1 899,-
Koupit Nakupujte jedním klikem bez nutnosti opakovaně vybírat dopravu a platbu
Přidat do seznamu
Doporuč a získej 90 Alzáků
Kód:  WZ096k0
Helpdesk Vytisknout
Microsoft Office 365 pro jednotlivce Ihned ke stažení
Koupit
4,5
Hodnotilo 88 uživatelů
5 60x
4 15x
3 7x
2 1x
1 5x
2 000+ zákazníků již zakoupilo
85 % zákazníků doporučuje

Office není pouze pro práci, ale i pro zábavu, a představuje nezbytnou součást každé moderní domácnosti. Navržený tak, aby ušetřil váš čas a umožnil rychlejší uspořádání a práci s vašimi dokumenty. Ovládání je jednodušší a intuitivnější, optimalizované pro ovládání dotykem a stylusem. Office je připraven zvládnout za vás cokoliv.

S Office 365 pro jednotlivce získáte:

 • Jednoduchou instalaci známých aplikací Office 2016, jako je Word, Excel, PowerPoint, OneNote a další na 1 počítač nebo Mac, 1 tablet a 1 telefon, s operačním systémem, který preferujete (Windows, iOS, Android).
 • Kapacitu 1 TB na onlinovém úložišti OneDrive, odkud jsou vaše soubory dostupné a synchronizované na všech zařízeních.
 • 60 minut měsíčně na volání na pevné linky nebo mobilní čísla přes Skype.
 • Nejnovější verze a exkluzivní funkce aplikací pouze s předplatným Office 365.
 • Určený pouze pro nekomerční použití, nové předplatné na 1 rok nebo obnovení vašeho stávajícího Office 365 předplatného.

Cloudové úložiště OneDrive

Ukládejte a sdílejte vaše fotky, videa a soubory odkudkoli. Za 149 Kč měsíčně získáte cloudové úložiště OneDrive s kapacitou 1TB, dostupné na všech vašich zařízeních a spoustu dalších výhod.

Díky prostoru 1024 GB na cloudovém uložišti OneDrive můžete ukládat nepřeberné množství dokumentů, fotek, hudby nebo videí. Vaše soubory můžete jednoduše sdílet s vašimi blízkými a přistupovat k nim odkudkoliv. Aplikaci OneDrive si jednoduše stáhnete do jakéhokoliv zařízení, na jakékoliv platformě a soubory máte dostupné v telefonu, tabletu, nebo počítači.

Žádné pevné disky, složité přesuny nebo sdílení vašich fotek, videí a dokumentů. S automatickým ukládáním, již nikdy nepřijedete o své soubory ve vašem zařízení, vždy je najdete na svém OneDrive a místo na disku vám nikdy nedojde.

Vypnuto
Cloudové úložiště OneDrive

S předplatným OneDrive získáte

 • 1 024 GB (1 TB) prostoru na cloudovém úložišti pro 1 uživatele.
 • Zdarma instalaci oblíbených aplikací Office 2016 Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Publisher a Access na 1 počítač nebo Mac, 1 tablet a 1 telefon, s operačním systémem, který preferujete (Windows, iOS, Android).
 • Zdarma 60 minut měsíčně na volání na pevné linky nebo mobilní čísla přes Skype.

Připraven inspirovat

Objevte svět Office aplikací a zjednodušte si svůj život. Plné verze známých aplikací Office 2016 Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Access a Publisher vám umožní upravovat PDF soubory, tvořit referáty nebo životopisy, sepisovat a sdílet nákupní seznam, využívat integrovaný překladač a slovník nebo opravy pravopisu kontrolující i skladbu věty. Úspěch máte díky Office aplikacím na dosah.

Vypnuto
Microsoft Office 365 pro jednotlivce

Vypnuto
Microsoft Office 365 pro jednotlivce

Připraven spolupracovat

Nenechte se omezovat, na souborech můžete spolupracovat v reálném čase a jednoduše spravovat historii dokumentů, ať již pracujete online, offline nebo společně s ostatními.


Připraven tvořit v pohybu

Díky kapacitě 1 TB (1 024 GB) na online úložišti OneDrive můžete ukládat nepřeberné množství dokumentů, fotek, hudby nebo videí, a to ze všech vašich zařízení. Soubory můžete jednoduše sdílet nebo k nim přistupovat odkudkoliv. Fotky ze svého telefonu promítnete jednoduše ve smart TV nebo nasdílíte soubory s vašimi blízkými. Již nikdy nepřijedete o svá data, vždy je najdete na svém OneDrive.

Vypnuto
Microsoft Office 365 pro jednotlivce

Vypnuto
Microsoft Office 365 pro jednotlivce

Vždycky aktuální

S aktivním předplatným Office 365 pro domácnosti si už nebudete muset dělat starosti s upgradováním Office, protože budete mít vždycky ty nejnovější aplikace, funkce a služby Office.

Elektronický klíč, který získáte po zakoupení této licence, lze použít nejen k zakoupení nového předplatného, ale také k prodloužení stávajícího. Více informací o aktivaci a prodloužení předplatného najdete v našem článku.

Vypnuto
Microsoft Office 365 pro jednotlivce

Word

Tvořte blogy, seminární práce nebo životopis. Vytvářejte, vylepšujte, sdílejte vaše dokumenty a upravujte soubory PDF. Přehledné čtení a oprava hotových dokumentů, pokročilé nástroje kontroly pravopisu nebo překladače.

Vypnuto
Microsoft Office 365 pro jednotlivce

Excel

Analyzujte a vizualizujte svá data novými a intuitivními způsoby. Excel automaticky vybere ten nejlepší graf a připraví odpovídající funkce. S dynamickým doplňováním dat vás bude tvorba tabulek opravdu bavit. Sledujte rodinné výdaje nebo si spočítejte daňové přiznání.

Vypnuto
Microsoft Office 365 pro jednotlivce

PowerPoint

Vytvářejte, sdílejte a efektivně prezentujte své nápady. Můžete využít jednu ze stovek nabízených šablon, upravovat vše a přidat i dynamické prezentační funkce. Hotovou prezentaci můžete klidně odvysílat on-line nebo ji sdílet s vašimi blízkými.

Vypnuto
Microsoft Office 365 pro jednotlivce

OneNote

Uspořádejte si nápady ve svém digitálním bloku, který můžete i sdílet. Mějte nepřetržitý přístup ke všem vašim textům, obrázkům, webům, ale i zvukovým záznamům nebo poznámkám psaným digitálním perem. Spravujte zápisy ze školy, sdílejte nákupní seznam, nebo zálohujte své doklady.

Vypnuto
Microsoft Office 365 pro jednotlivce

Outlook

Organizujte si e-maily, koordinujte plány a udržujte aktuální své kontakty. Díky sdílenému kalendáři můžete mít jednoduchý přehled o aktivitách vašich blízkých.

Vypnuto
Microsoft Office 365 pro jednotlivce

Publisher

Tiskněte a sdílejte profesionálně vypadající publikace. Publisher vás intuitivně provede tvorbou vizitek, brožurek, ale i webových stránek. Určeno pouze pro počítače PC.

Vypnuto
Microsoft Office 365 pro jednotlivce

Access

Tvořte své vlastní databáze a využijte svá data naplno. Určeno pouze pro počítače PC.


Související pokyny

Používání OneDrive v iOS (iPhone, iPad)
Úvodní instalace a nastavení

 • Mobilní aplikaci OneDrive můžete zdarma stáhnout do svého iPhone nebo iPadu v Apple App Store.
 • Po spuštění nově stažené aplikace se přihlaste svým účtem Microsoft, který jste použili k aktivaci Office 365.
 • Po instalaci aplikace doporučujeme si nastavit automatické zálohování fotek, které pořídíte telefonem nebo tabletem. Klepněte na tlačítko Já v dolním pruhu aplikace a v sekci Možnosti klepněte na Nahrávání z fotoaparátu a tuto možnost pomocí přepínače zapněte. 

Práce se soubory

 • Na OneDrive můžete také sami ukládat soubory, na kterých Vám záleží.  
 • Klepněte na ikunu Přidat (symbol plus) v horní části aplikace OneDrive.
 • Pomocí této funkce můžete vytvářet nové složky, nahrávat fotky a videa, vybírat existující soubory, vytvářet nové dokumenty nebo dokonce skenovat vizitky, dokumenty nebo tabule. 

Další užitečné návody k OneDrive pro iOS naleznete v článku Používání OneDrive v iOS

Používání OneDrive pro Android (telefony a tablety)
Úvodní instalace a nastavení

 • Mobilní aplikaci OneDrive můžete zdarma stáhnout do svého telefonu nebo tabletu v Google Play.
 • Po spuštění nově stažené aplikace se přihlaste svým účtem Microsoft, který jste použili k aktivaci Office 365.
 • Po instalaci aplikace doporučujeme se ujistit, že máte nastavené automatické zálohování fotek, které pořídíte telefonem nebo tabletem. Klepněte na ikonu Nabídky v levém horním rohu aplikace a pak na ikonu Nastavení v dolním části aplikace. V sekci Možnosti zkontrolujte, zda máte zapnuté Nahrávání z fotoaparátu, popřípadě na příslušné nastavení klepněte a nastavte ho.

Práce se soubory

 • Na OneDrive můžete také sami ukládat soubory, na kterých Vám záleží. Soubory, jako jsou dokumenty, poznámkové bloky OneNote, fotky, videa nebo zvukové soubory, nahrávejte pomocí nástroje pro nahrávání.
 • V aplikaci OneDrive otevřete složku, do které chcete přidat soubor.
 • V dolní části obrazovky klepněte na oranžové tlačítko se symbolem Plus a potom vyberte příslušnou funkci, kterou chcete využít. 
 • Klepněte na soubor, který chcete nahrát. Nahraje se do složky, kterou jste otevřeli.

Další užitečné návody k OneDrive pro Android naleznete v článku Používání OneDrive pro Android.
 
Použití OneDrive na telefonu s Windows
Úvodní instalace a nastavení

 •  Mobilní aplikace OneDrive je přímo součástí telefonu s Windows 10 Mobile. 
 • Ujistěte se, že jste do OneDrive přihlášeni účtem Microsoft, pomocí kterého jste aktivovali Office 365. Pokud ne, přidejte jej do aplikace.
 • Po instalaci aplikace doporučujeme nastavit automatické zálohování fotek, které pořídíte telefonem nebo tabletem. V aplikaci OneDrive klepněte na ikonu se symbolem Nabídky v levém horním rohu, pak na Nastavení a zkontrolujte, zda je zapnuto Nahrávání obsahu fotoaparátu.
 • Pokud chcete automaticky nahrávat i videa, která natočíte telefonem, nastavte do polohy Zapnuto také přepínač Zahrnout videa.

 
Práce se soubory

 • Na OneDrive můžete také sami ukládat soubory, na kterých Vám záleží. 
 • V aplikaci OneDrive klepněte na tlačítko Přidat (symbol Plus) a vyberte soubory, které chcete nahrát.  

Aktivace Office 365

 • Ve svém počítači, tabletu nebo telefonu přejděte ve webovém prohlížeči na adresu www.office.com/setup
 • Přihlaste se svým účtem Microsoft, který používáte na svém PC, tabletu, telefonu s Windows nebo v aplikacích jako OneDrive, Skype nebo Xbox. Pokud účet Microsoft ještě nemáte můžete si ho jednoduše vytvořit i s emailovou adresou jež běžně používáte. Důkladně si uschovejte přihlašovací údaje.
 • zadejte 25místný kód (Produkt Key), který jste obdrželi emailem, vyberte zemi a jazykovou verzi a klikněte na Další,
 • Váš Microsoft účet má nyní aktivní uložiště OneDrive.
 • Podle pokynů na obrazovce spusťte instalaci Office aplikací do vašeho počítače nebo Macu. Office 365 s aplikací OneDrive můžete používat i na svém telefonu. Níže uvádíme krátký návod s několika tipy a triky (například jak ukládat Vaše fotky).
 • Správu vašeho účtu naleznete na webové adrese www.office.com/myaccount odkud můžete Office aplikace nainstalovat i do dalších zařízeních nebo sdílet s vašimi blízkými.

 
Další užitečné návody k OneDrive pro Windows naleznete v článku Použití OneDrive na telefonu s Windows.
 
1 - Aplikace Publisher a Access jsou k dispozici jen pro počítače PC 
2 - Úplný přehled požadavků na systém včetně požadavků na tablety a chytré telefony naleznete na webové stránce www.office.com/information 
3 - Vyžaduje se účet služby Skype. Volat nelze na zvláštní a prémiová čísla ani na čísla, která nejsou přiřazena k zeměpisné oblasti. Volání na mobilní čísla jsou k dispozici pouze do vybraných zemích.  Detaily zde http://aka.ms/skype_detaily 

Parametry a specifikace

Typ licence
Elektronická licence
Nahlásit chybu
Hotovo!
Způsob licencování
Předplatné
Nahlásit chybu
Hotovo!
Přenositelnost licence
Ne
Nahlásit chybu
Hotovo!
Použití
Nekomerční užití
Nahlásit chybu
Hotovo!
Počet zařízení
1 PC, 1 zařízení
Nahlásit chybu
Hotovo!
Počet uživatelů
1 uživatel
Nahlásit chybu
Hotovo!
Platnost předplatného
1 rok
Nahlásit chybu
Hotovo!
Jazyková verze
CZ
Nahlásit chybu
Hotovo!
Operační systém
Windows 10, Windows 8, Windows 7, Mac OS
Nahlásit chybu
Hotovo!
Obsažené aplikace
Access, Excel, OneNote, Outlook, PowerPoint, Publisher, Word
Nahlásit chybu
Hotovo!
Více parametrů

Microsoft je přední výrobce technologií pro svět, ve kterém jsou mobilita a cloud na prvním místě. Jeho misí je umožnit každému člověku a každé organizaci na světě dokázat více. Technologie jako operační systém Windows 10, Office 365, herní konzole Xbox One nebo komunikační platforma Skype mění svět komunikace, zábavy, vzdělávání i práce. Microsoft nabízí také řadu aplikací a hardwarových doplňků. Společnost Microsoft byla založena před více než 40 lety a na českém trhu nabízí své produkty a služby od roku 1992.


Online chat

Vážený zákazníku, pokud máte dotazy ke službe, můžete je s námi vyřešit online. V případě že chcete chat využít přihlaste se prosím.
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.
Dobrý den, koupila jsem si zánovní notebook asus X540S a k němu i office 365 ale v balení nebylo nic k tomu officu a tak nemám žádný kód pro aktivaci. Nevím přesně jakto funguje, ale domnívám se že jste mi o neposlali.
Jak dlouho je platná licence na Office 365, když je jenom stažené heslo, ale ještě nebyla nainstalována do počítače?
Dobrý den, zakoupila jsem si notebook Asus s office 365 pro jednotlivce. U notebooku se mi rozbil touchpad, a tak jsem ho poslal na reklamaci přímo do servisu Asus. Tam mi přeinstalovali celý operační systém a tím byli ztraceny i všechny data. Power Point, Word, Excel,....., se mi smazal. Jak získám tyto programy zpět?
Dobrý den, jsem nyní v Austrálii. Zakoupila jsem si právě proto elektronickou licenci. Jenže při snaze uplatnit kód mi to píše "Tento kód Product Key není určen pro vaši oblast" - a v FAQ společnosti Miscosoft uvádějí, že při tomto problému jde právě o to, že jsem v jiné zemi, než pro kterou byl produkt zakoupen. Prosím o pomoc, neboť netuším co teď dělat. Alza spolkla peníze a nikde nemá napsáno v popisu produktu takovouto podmínku! A pokud jsem to "měla vědět", měli uvést, že to není pro neznalé lajky. Nechci přijít o peníze! Na podporu microsoftu nikde nevidím žádný e-mail a kvůli časovému posunu se jim ani netrefím do časového rozmezí, kdy se jim může volat. Navíc volání přes půl světa není zrovna levná záležitost!!! Prosím o radu, jak postupovat, příp. kam se obrátit. Děkuji
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak si stáhnu nebo kde získám licenční klíč k Office 365, které jsem již aktivoval, ale zatím nestáhl.
Dobrý den, po vložení aktivačního kódu, mi to píše, že není nalezena licence, prosím o pomoc. D9ky
Zakoupil jsem si Microsoft Office a Kaspersky Internet Security (objednávka 164 242 911), ale nemohu se dostat k sériovým klíčům. Když kliknu v sekci Licence na příslušný produkt, chce to po mně Aktivační kód. Když jej opíšu z účtenky, oba produkty hlásí, že již byla kniha aktivována. Nikdy mi ale sériová čísla nezobrazí a do mailu mi rovněž nepřišla. Jak se k nim tedy mám dostat?
Dobrý den nejde mi stáhnou licenční kód hlásí mi to chybu
Dobrý den, na objednávce číslo: 162387859 my nejde stáhnout Licenci na Office 365, kterou jsem uhradil. Když zadám licencí pak my oznamuje, že je nutně zaplatit.
Dobry den, zakoupila jsem si elektronickou licenci pro Office 365 a nejde mi to spustit. 48 hodin uz me to jen dává zprávu, ze to zpracovavate.
123
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Fórum Microsoft Office 365 pro jednotlivce
4,5
Hodnotilo 88 uživatelů
5 60x
4 15x
3 7x
2 1x
1 5x
2 000+ zákazníků již zakoupilo
85 % zákazníků doporučuje
Firma, Praha 8 6. 10. 2016
jednoduche a prehledne
Jiří, Praha 3 21. 11. 2016
OneDrive CenaForma předplatnéhoZmatečný průběh instalace
Jiří, Liberec III - Jeřáb 3. 9. 2016
rychlá instalace, vše bez problémů příště asi koupím neomezenou licenci.
Stanislav, Velké Losiny 2. 4. 2016
Vše potřebné pro tvorbu dokumentů Příliš vysoká cenaPouze na rok
Michal, Praha 9 - Čakovice 17. 8. 2016
Funguje, jak ma Nic
Čestmír, Praha 8 30. 9. 2016
Automatické aktualizace Přehnaná cena s každoročním nákupem.
Marie, Praha 3 - Žižkov 2. 12. 2016
První rok nainstalováno bez problémů a sprogramem naprostá spokojenost. Druhý rok - nelze nainstalovat neboť se nemohu dostat na stránky Microsoftu z důvodu, že neznám e-mail adresu a heslo při první instalaci. I když jsem zaregistrovala novou e-mail adresu stejně mne to nabádá k zadání původní adresy a hesla.Z četné korespondence s Microsoftem je závěr ten, že jsem v dotazníku vyplnila málo údajů a nemohou mne najít v jejich databázi. Takže jsem vyhodila 1 740 Kč a Office 365 mám nefunkční. Pokud si elektronickou licenci koupím u ALZA cz měla by ALZA zasílat daný soubor přímo, nikoliv že si ji musím stáhnout u Microsoftu.
Iva, Praha 11 19. 11. 2015
Prostě to potřebuji k práci a funguje to. Jako laik si neumím představit, že bych tento program neměla. Prostě to musím koupit - nechci to ukrást.
Roman 9. 9. 2014
Nějáké změny tam jsou,ale MS Office 2007 je nejlepší co Microsoft vytvořil.
grafikacloud 1TB vysoká cenaprdplatné na 1 rokvysoká náročnost na hardware
David, Řehlovice 22. 5. 2015
Po krátkodobém použití opensource programů pro office nemám tomu žádné připomínky. Jsem naprosto spokojen! Žádné jsem nespatřil
123
 
Recenze Microsoft Office 365 pro jednotlivce

Odkaz k produktu na stránkách výrobce: Zadejte odkaz recenze produktu

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB12