BLACK FRIDAY končí dnes! ⏱️ Nenechte si utéct ty nejnižší ceny za poslední rok!

Black Friday Black Friday pravé ucho

OPTIX LC-LC optický patch cord 09/125 0,5m G657A simplex

Zobrazit katalog
OPTIX LC-LC optický patch cord 09/125 0,5m G657A simplex
0
Datový kabel propojovací, 5 m, male konektory: 1× LC (Simplex), female konektory: 1× LC (Simplex), rovné zakončení
Cena s DPH
99,-
59,-
Cena bez DPH 49,-
Nakupujte jedním klikem bez nutnosti opakovaně vybírat dopravu a platbu Hlídat dostupnost
Přidat do seznamu
Záruka 24 měsíců Kód:  OPTIXa50 Prod. číslo:  10291 Stránky výrobce
OPTIX LC-LC optický patch cord 09/125 0,5m G657A simplex 99,- 59,- Není dostupné

OPTIX LC-LC optický patch cord 09/125 0,5m G657A simplex

Datový kabel renomované značky Optix vyřídí převod informací mezi danými zařízeními. Je zařízen konektory male LC a female LC. Pokud jde o délku, má propojovací kabel Optix celkem 5 m.

Základní znaky datového kabelu OPTIX LC-LC optický patch cord 09/125 0,5m G657A simplex

  • Rozhraní přenosu dat: Simplex
  • Datový kabel Optix byl opatřen o konektory male LC a female LC
  • Jedná se o propojovací kabel
  • Datový kabel má délku 5 m
  • Kabel má rovné zakončení

Parametry a specifikace

Porovnat
Typ
Propojovací kabel Hotovo!
Typ prvního male konektoru
LC Hotovo!
Standard prvního male konektoru
Simplex Hotovo!
Počet prvního male konektoru
1 × Hotovo!
Typ prvního female konektoru
LC Hotovo!

Využití

Typ
Propojovací kabel Hotovo!

Typ a počet konektoru

Typ prvního male konektoru
LC Hotovo!
Standard prvního male konektoru
Simplex Hotovo!
Počet prvního male konektoru
1 × Hotovo!
Typ prvního female konektoru
LC Hotovo!
Standard prvního female konektoru
Simplex Hotovo!
Počet prvního female konektoru
1 × Hotovo!

Vlastnosti

Barva
Modrá, Šedá, Žlutá Hotovo!

Konstrukce kabelu

Délka kabelu
5 m Hotovo!
Zakončení
Rovné Hotovo!
Více parametrů
Poznámka:
» Všechny optické kabely
» Všechny síťové kabely

Online chat

Vážený zákazníku, pokud máte dotazy ke službe, můžete je s námi vyřešit online. V případě že chcete chat využít přihlaste se prosím.

Varianty OPTIX LC-LC optický patch cord 09/125 0,5m G657A simplex:

OPTIX LC-LC optický patch cord 09/125 1m G657A simplex

Datový kabel propojovací, 1 m, male konektory: 2× LC (Simplex), oboustranná koncovka, rovné zakončení
Koupit
69,-
Skladem > 20 ks u partnera
 

OPTIX LC-LC optický patch cord 09/125 2m G657A simplex

Datový kabel propojovací, 2 m, male konektory: 2× LC (Simplex), oboustranná koncovka, rovné zakončení
Koupit
69,-
Skladem > 20 ks u partnera
 

OPTIX LC-LC optický patch cord 09/125 3m G657A simplex

Datový kabel propojovací, 3 m, male konektory: 2× LC (Simplex), oboustranná koncovka, rovné zakončení
Koupit
79,-
Skladem > 20 ks u partnera
 

OPTIX LC-LC optický patch cord 09/125 5m G657A simplex

Datový kabel propojovací, 5 m, male konektory: 2× LC (Simplex), oboustranná koncovka, rovné zakončení
Koupit
89,-
Skladem > 20 ks u partnera
 

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.

V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky.
Příslušenství pro OPTIX LC-LC optický patch cord 09/125 0,5m G657A simplex
Pomozte ostatním při výběru
Napsat recenzi
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si OPTIX LC-LC optický patch cord 09/125 0,5 m G657A simplex. For shipping to other EU countries visit this page OPTIX LC-LC Optical Patch Cord 09/125 0.5m G657A simplex. Souhaitez-vous livrer des produits à la France ? Examinez OPTIX LC-LC cordon de raccordement optique 09/125 0,5m G657A simplex.

Odkaz k produktu na stránkách výrobce: Zadejte odkaz recenze produktu

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Alza pro Firmy Jak nakoupit
P-DC1-WEB09
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi