Jak rychle doručujeme objednávky? Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-2 dny 0-2 dny 1-2 dny 0-1 den 3 pracovní dny 3 pracovní dny
Mastercard Obchodník roku 2021 Huawei notebook

OPTIX SC-SC Optický patch cord 09/125 7m G.657A

Zobrazit katalog
OPTIX SC-SC Optický patch cord 09/125 7m G.657A
0
Datový kabel propojovací, 7 m, male konektory: 2× SC (Full-duplex), oboustranná koncovka, rovné zakončení
Varianty
5m G.657A 129,-
7m G.657A 139,-
Cena s DPH
139,-
Cena bez DPH
115,-
nebo
Nakupujte jedním klikem bez nutnosti opakovaně vybírat dopravu a platbu
Přidat do seznamu
Záruka 24 měsíců Kód:  OPTIXa22 Prod. číslo:  1024 Stránky výrobce
OPTIX SC-SC Optický patch cord 09/125 7m G.657A 139,- Skladem > 10 ks u partnera
Koupit

OPTIX SC-SC Optický patch cord 09/125 7m G.657A

Datový kabel značky Optix zprostředkuje převod informací mezi danými zařízeními. Je obstarán male konektory SC. Co do délky, má propojovací kabel Optix celkem 7 m.

Významné parametry datového kabelu OPTIX SC-SC Optický patch cord 09/125 7m G.657A

  • Rozhraní: Full-duplex
  • Datový kabel Optix je osazen konektory male SC
  • Je označován jako propojovací kabel
  • Délka datového kabelu se pohybuje kolem 7 m
  • Kabel má rovné zakončení

Parametry a specifikace

Porovnat
Typ
Propojovací kabel Hotovo!
Typ prvního male konektoru
SC Hotovo!
Standard prvního male konektoru
Full-duplex Hotovo!
Počet prvního male konektoru
2 × Hotovo!
Vlastnosti
Oboustranná koncovka Hotovo!

Využití

Typ
Propojovací kabel Hotovo!

Typ a počet konektoru

Typ prvního male konektoru
SC Hotovo!
Standard prvního male konektoru
Full-duplex Hotovo!
Počet prvního male konektoru
2 × Hotovo!

Vlastnosti

Vlastnosti
Oboustranná koncovka Hotovo!
Barva
Modrá, Žlutá Hotovo!

Konstrukce kabelu

Délka kabelu
7 m Hotovo!
Zakončení
Rovné Hotovo!
Více parametrů
Poznámka:
» Všechny optické kabely
» Všechny síťové kabely

Online chat

Vážený zákazníku, pokud máte dotazy ke službe, můžete je s námi vyřešit online. V případě že chcete chat využít přihlaste se prosím.

Varianty OPTIX SC-SC Optický patch cord 09/125 7m G.657A:

OPTIX SC-SC Optický patch cord 09/125 5m G.657A

Datový kabel propojovací, 5 m, male konektory: 2× SC (Full-duplex), oboustranná koncovka, rovné zakončení
Koupit
129,-
Skladem > 10 ks u partnera
 

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.

V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky.
Příslušenství pro OPTIX SC-SC Optický patch cord 09/125 7m G.657A
Pomozte ostatním při výběru
Napsat recenzi
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si OPTIX SC-SC Optický patch cord 09/125 7 m G.657A. For shipping to other EU countries visit this page OPTIX SC-SC Optical Patch Cord 09/125 7m G.657A.

Odkaz k produktu na stránkách výrobce: Zadejte odkaz recenze produktu

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

P-DC1-WEB12
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi