Zkuste naše cookies My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies a další údaje k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci reklamy a obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a dalších údajů vč. jejich předání pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Alzak icon
Zobrazit katalog
A4tech R4 V-Track černá - Myš

Recenze A4tech R4 V-Track černá

Zajímají Vás názory a recenze na A4tech R4 V-Track černá? U nás má zatím hodnocení 4,4 z 5 hvězdiček od 67 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s A4tech R4 V-Track černá. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na A4tech R4 V-Track černá i vy.

Uživatelské recenze

Eva, Olomouc 9flag
Hodnoceno 05.05.2015, varianta A4tech R4 V-Track černá
Ověřený nákup
Spokojenost:-)
0 ×Nahlásit
Marek, Prahaflag
Hodnoceno 07.06.2014, varianta A4tech R4 V-Track černá
Ověřený nákup
Kvalitní soft s možností nastavit vše. (od frekvenci wifi až po funkce na tlačítkách)
Materiál je kvalitní i když zvláštní na dotek (člověk si zvykne)
doporučuji nabíjecí baterie, jinak se nedoplatíte :-)
Signál neprojde přes silnější překážku (lidské tělo).
Dosah signálu max 2m, ale co chcete, je to myš :-)
0 ×Nahlásit
Martin, Kolínflag
Hodnoceno 25.04.2014, varianta A4tech R4 V-Track černá
Ověřený nákup
žádné jsem nenašel
Nedrží se moc dobře v ruce a reakce nic moc. Na hry není ideální
0 ×Nahlásit
Adam, Brnoflag
Hodnoceno 27.12.2013, varianta A4tech R4 V-Track černá
Ověřený nákup
pěkně padne, senzor snímá pohyb dobře, oceňuji hlavně programovatelné tlačítka a přepínání mezi herním a kancelářským profilem (jiné požadavky na snímání senzoru, vypínání myši i vysílání dat).
K notebooku ideál.
AA baterky
Smiřte se s každotýdenní baterek.
Nabíjecí baterky jsou nutnost.
Snímání není bezchybné.
0 ×Nahlásit
Patrik, Liberec 8flag
Hodnoceno 23.11.2013, varianta A4tech R4 V-Track černá
Ověřený nákup
ergonomická, poměrně velká, žádná cestovní myšička k notebooku, boční tlačítka využívám hlavně prohlížeči vpřed, zpět, tlačítko suplující levý dvojklik, při neaktivitě se vypíná pro šetření baterií (beru zpět, velmi neúčinné), dodávaný software
baterie v ní vydrží jen chvíli, takže je potřeba co dva týdny měnit, paradoxně když ony "vybité" baterie dám do jiné myši, či ovladače, fungují spolehlivě dál,
pitomý blister... opravdu nemožně se vybaluje
0 ×Nahlásit
Pavel, Praha 4 - Krčflag
Hodnoceno 30.10.2013, varianta A4tech R4 V-Track černá
Ověřený nákup
Pohodlná
Přesná
Bohaté nastavení
Někdy problém s povrchem
0 ×Nahlásit
Lukáš, Rychnov nad Kněžnouflag
Hodnoceno 14.10.2013, varianta A4tech R4 V-Track černá
Ověřený nákup
tvar, hmotnost, množství ploch na kterých s ní lze pracovat
0 ×Nahlásit
Ondřej, Praha 1flag
Hodnoceno 24.09.2013, varianta A4tech R4 V-Track černá
Ověřený nákup
Výborná citlivost
Opravdu dobře bere dost povrchů :)
Dosah... :)
Normálně sem pro velké/mohutně myši.. a k noťasu je tohle takovej fajn kompromis :) vyhovuje mi)
I když se zdá že pro praváky moc nebude (levé tlačítko natočené doprava) , tak i přezto se drží parádně v ruce
Hrubý povrch.. pro někoho +, pro někoho -, ale mě se to líbí :)
SUPER softík, kterej muzete třeba i jen nainstalovat , nastavit myš a vyhodit ho ( myš má svojí pamět)... já ho sice v počítači nechal ale tak je to výhoda :) ... lehce se v něm pracuje, je přehlednej, možnost 5-ti profilů.....
I design myši .. vypadá na první pohled hezky :)
Výdrž bateií podle mě velmi dobrá na to jaký má dosah apod. ( s 2ks 2500 AA nabijecima baterkama vydrzi i nekolik tydnu nebo nekdy i mesic.. a to jí používam ale sakra hodně :D )
Rozhodně doporučuju ! za ty prachy bomba :) aspoň podle mě ;)
Chvíli trvá než si myš zvykne, než se ojedou skluzky na spodku myši..
Možná až moc odstávající levé tlačítko, ale kdo ví, třeba je to tak dobře :) ostatne to muzete posoudit na fotkách :)
Jen 3 tlačítka který de/vyplatí se programovat.. ( je jich 7 : 1 kolečko, 1 levý tlačítko, 1 pravý tlačítko, Tlačítko na profily/rozlišení snímání , 2 TLAČÍTKA NA BOKU, 1 TLAČÍTKO vedle kolečka.. který je navíc né moc slavně umístěno, ale to je asi jen o zvyku)
tu v minusech sem toho napsal dost ale sou to prkotiny, rozhodně doporučuju ! :)
0 ×Nahlásit
Jan, Prostějovflag
Hodnoceno 16.05.2013, varianta A4tech R4 V-Track černá
Ověřený nákup
sedí do ruky, přesná
šíleně žere baterky, opravdu se nevyplatí šetřit, pár stovek co jsem ušetřil už jsem utratil za baterky, rozhodí se při lehkém nadzvednutí, tlačítko pro změnu citlivosti je moc na ráně, často si ho přepnete nechtě
0 ×Nahlásit
na jménu nezáleží s.r.o., Hraniceflag
Hodnoceno 23.03.2013, varianta A4tech R4 V-Track černá
Ověřený nákup
kvalitní senzor
cena/kvalita
programovatelná tlačítka
nastavení dpi
mohla by být o trochu delší, aby se lépe držela
0 ×Nahlásit
1 - 10 z 22
P-DC1-WEB24