Samsung VC21F50HUDU/GE
Bagless Vacuum Cleaner bagless, cyclonic filter, power 2100W, 450W suction power, tank capacity 2l, HEPA microfilter, metal telescopic tube, retractable cable
Code:  EAD1173q Producer's Website:
Samsung VC21F50HUDU/GE
Specifications
Cable length
7 m
Vacuum cleaner type
Upright
Power input
2,100 W
Noise
79 dB
Features
Cable length
7 m
Vacuum cleaner type
Upright
Power consumption
Power input
2,100 W