Najednou mi přestal fungovat pc, všechny větráky zapli, led na ram svítilo ale obraz se neobjevil, vyzkoušel jsem dva funkční monitory a tři funkční kabely na grafice i základní desce, četl jsem že by to mohlo být zdrojem nebo deskou, co bych měl změřit na zdroji zda je funkční? A ješte jeden dotaz, na 24 pinu je vlastně 23 pinů, nikdy jsem si toho nevšíml, možná jsem jen jouda ?????>?


