Nakupování budoucnosti Canon_pravé ucho_DIV3

Sony Alpha ZV-E10 vlogovací fotoaparát + 16-50mm f/3.5-5.6

Zobrazit katalog
Sony Alpha ZV-E10 vlogovací fotoaparát + 16-50mm f/3.5-5.6
0
Digitální fotoaparát pro vlogery, APS-C CMOS senzor, 3" výklopný dotykový displej, 4K video, slot na SD/SDHC/SDXC/MemoryStick, kvalitní mikrofon, USB-C, WiFi, Bluetooth, microHDMI, stabilizace, jednoduché ovládání, jedinečné funkce pro tvůrce + objektiv 16-50mm (ekv. 24-75mm), f/3.5-5.6
19 490,- až 44 990,-
Aplikovat ochrannou fólii 430,-
Prodloužená záruka + 3 roky. Nejvýhodnější varianta. 4 538,-
Pojištění proti rozbití a krádeži na 2 roky 2 958,-
Přidat do seznamu
Doporuč a získej 1 125 Alzáků
Záruka 24 měsíců Kód:  OS062a1 Prod. číslo:  ZVE10LBDI.EU Stránky výrobce
Sony Alpha ZV-E10 vlogovací fotoaparát + 16-50mm f/3.5-5.6 22 490,- Skladem 4 ks
Koupit

Sony Alpha ZV-E10 vlogovací fotoaparát + 16-50mm f/3.5-5.6

Položky v Sony Alpha ZV-E10 + 16-50mm f/3.5-5.6 + 10-18mm f/4.0 + Grip GP-VPT2BT + Mikrofon ECM-W2BT

Kompaktní fotoaparát Sony ZV-E10 ocení především vlogeři a tvůrci rozmanitého obsahu

Pokud jste vášnivý tvůrci obsahu anebo dokonce profesionálové, tak jistě víte, že samotný obsah a kvalita jsou nesmírně důležité. Kompaktní 4K fotoaparát Sony ZV-E10 je ideálním nástrojem nejen pro focení fotek, ale primárně tvorbu vlogů a videí například pro sociální sítě. Vestavěný všesměrový mikrofon spolehlivě zachytí váš hlas i v davech lidí a široká kompatibilita s více než 60 objektivy vám otevře dveře ke kreativní tvorbě. Vlogovací fotoaparát zachytí 2,4násobek potřebných dat pro 4K, které následně zkomprimuje. Velký snímač zachytí dostatek světla, takže i scény s horším osvětlením budou vypadat skvěle. Sony ZV-E10 má rovněž kvalitní baterii, takže s vámi udrží krok i při natáčení v exteriérech. V případě potřeby můžete vytáhnout powerbanku a baterii zase doplnit. Digitální fotoaparát Sony můžete využít i k živému streamu na sociální sítě.

Klíčové vlastnosti 4K fotoaparátu Sony ZV-E10, černý + objektiv Sony 16-50mm f/3.5-5.6

 • Sony ZV-E10 pořídí kvalitní fotografie a videa ve 4 K rozlišení
 • Snímač CMOS Exmor typu APS-C (23,5 x 15,6 mm)
 • Počet (efektivních) pixelů je přibližně 24,2 megapixelu
 • Youtube kamera se pyšní elegantním a kompaktním černým provedením
 • Velký snímač zachytí mnohem více světla, takže zachytíte dobré záběry i při zhoršeném osvětlení
 • Sony ZV-E10 je ideální pro živé streamování
 • Baterie fotoaparátu Sony ZV-E10 má dostatečnou kapacitu pro pořízení 125minutového nepřetržitého záznamu, nebo vyfocení 440 fotek
 • Kompaktní fotoaparát lze nabíjet prostřednictvím powerbanky (USB-C) anebo přímo přes adaptér v zásuvce
 • Funkce automatického ostření (fixované na obličej / oči), kterou můžete uzpůsobit kliknutím na libovolné místo na LCD displeji, aby se ostření zaměřilo na jiný bod
 • S funkcí rozostřeného pozadí dáte vyniknout hlavnímu objektu
 • Vlogerský fotoaparát je kompatibilní s více než 60 objektivy
 • Fotky a videa můžete upravit přímo ve fotoaparátu
 • Sony ZV-E10 má zabudovaný všesměrový mikrofon pro kvalitní zachycení zvuku / vašeho hlasu
 • Fotoaparát má řadu funkcí, které ocení především vlogeři
 • Součástí balení je Sony 16-50mm f/3.5-5.6

Objektiv Sony 16-50mm f/3.5-5.6

Součástí vlogerského fotoaparátu ZV-E10 je kvalitní objektiv Sony 16-50mm f/3.5-5.6. Ten se vyznačuje značnou univerzálností a až 11× optickým zoomem. Ohnisková vzdálenost se pohybuje mezi 16-50 mm. Skvělá je také přítomnost optické stabilizace SteadyShot. Při pořizování záběrů oceníte také jemné a tiché automatické ostření. Díky kvalitnímu hliníkovému šasi jde o objektiv ideální na cesty. Clona je provedena v kruhu a disponuje 7 lamelami, což umožní nádherné efekty rozostření. K dispozici je také manuální ostření pomocí neotáčivého kroužku.

YouTube kamera

Vlogovací fotoaparát má širokoúhlý objektiv

Vytvořte široké a dynamické záběry za pomoci širokoúhlého objektivu. Na vašich záběrech tak vyniknete nejen vy, ale i místo, kde s vlogovacím fotoaparátem Sony ZV-E10 právě natáčíte.

YouTube fotoaparát

4K fotoaparát Sony ZV-E10 vytvoří rozostřené pozadí

Pokud k fotoaparátu Sony ZV-E10 připojíte objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností, můžete natočit například vlog s efektem rozostřeného pozadí. Právě díky tomu ve vašem vlogu vyniknete. Tuto funkci využijete například ve špatně osvětleném prostředí.

YouTube kamera

Pořiďte detailní záběry vašeho objektu

Nasaďte na Youtube fotoaparát Sony ZV-E10 makroobjektiv a vytvořit velice detailní záběry objektu. Díky tomu odhalíte i ty nejmenší detaily.

YouTube fotoaparát

Fotoaparát Sony ZV-E10 zachytí i vzdálené objekty

S teleobjektivem můžete naprosto jednoduše pořídit záběrů i velice vzdálených objektů. Vašemu příběhu během vlogování můžete rázem dodat dynamiku a hloubku prací se zoomem.

YouTube kamera

Široká kompatibilita s dalšími objektivy

Kompaktní Youtube fotoaparát Sony ZV-E10 je kompatibilní s více než 60 objektivy. Přesně díky tomu dodáte vašim fotkám, videím a vlogům zcela nový rozměr a skvělou kvalitu.

Vlogovací fotoaparát Sony ZV-E10 pořídí kvalitní video za pohybu díky přesnému ostření

Kompaktní fotoaparát Sony ZV-E10 disponuje systémem stabilizace obrazu. Díky tomu můžete natáčet vaše videa a vlogy za pochodu a obraz zůstane stabilní. Další funkci, kterou oceníte, je automatická expozice s prioritou obličeje. Ta se postará u automatické zesvětlení vašeho obličeje, takže i za chůze bude vlogovací fotoaparát Sony upravovat nastavení tak, aby byl váš obličej jasně nasvícen i při přechodech z interiéru do exteriéru apod.. Automatické ostření fotoaparátu Sony ZV-E10 nemusíte nastavovat, fotoaparát automaticky bude sledovat váš obličej a oči. Pro přeostření se stačí pouze dotknou LCD displeje a uměla inteligence se postará o ostření daného místa.

Vlogovací fotoaparát Sony zachytí přirozený odstín pleti

Každý vloger, ať už natáčí cokoli, jistě ocení záběry s přirozenými odstíny pleti i s plynulými přechody. K ruce vám bude i efekt pro měkké tóny pleti, přičemž ho můžete kdykoliv vypnout anebo upravit jeho intenzitu — nízká, střední nebo vysoká.

Praktický grip oceníte při natáčení vlogů a videí nejen na YouTube

Rychlost ostření fotoaparátu Sony ZV-E10 můžete plynule přizpůsobovat vašim potřebám. Vlogovací fotoaparát vám nabídne celkem 7 různých rychlostí, a to od rychlého přechodu až po pozvolný. Každý vloger určitě ocení i volitelný grip GP-VPT2BT9, díky kterému jednoduše pořídíte selfie anebo záběry z různých úhlů. Dalším benefitem jsou ovládací prvky na gripu, takže nemusíte hledat požadovaná tlačítka na fotoaparátu Sony ZV-E10. Na dosah ruky tak budete mít spuštění a vypnutí záznamu, nastavení zoomu či přepínání efektů.

4K fotoaparát Sony ZV-E10 pořídí kvalitní záběry s pomocí velkého snímače

4K fotoaparát

Bokeh efekt

Vytvořte s fotoaparátem Sony ZV-E10 populární záběry s rozostřeným pozadím a dodejte vašim fotkám a videím hloubku. Díky tomu vynikne hlavní objekt vašich fotek a videí.

4K fotoaparát

Sony ZV-E10 pořídí videa ve 4K rozlišení

Vaše vlogy budou mít díky Youtube fotoaparátu Sony ZV-E10 prvotřídní kvalitu s plným barevným spektrem a velkým množstvím detailů. Stačí jediný stisk tlačítka MOVIE a snímač fotoaparátu zachytí 2,4násobek dat potřebných pro 4K rozlišení. Tato data následně zkomprimuje do finálního záznamu.

4K fotoaparát

Skvělé záběry i v tlumeném světle

Ani natáčení v podmínkách se zhoršeným osvětlením vás nezastaví. Kompaktní fotoaparát Sony ZV-E10 pořídí snímky plné detailů a minimálním šumem. Toho je dosaženo využitím velkého snímače, který zachytí větší množství světla.

Vlogeři si užijí čistý záznam zvuku

Kompaktní fotoaparát má vestavěný všesměrový mikrofon se třemi vložkami. Ten slouží k naprosto přesnému zachycení vašeho hlasu, jelikož je optimalizován pro záznam zvuku před Youtube fotoaparátem Sony ZV-E10. Váš hlas tak bude slyšet při natáčení vlogu i v davu lidí. Součástí vybavení kompaktního fotoaparátu Sony ZV-E10 je ochrana proti větru, kterou využijete převážně při natáčení v exteriérech. Další výhodou je možnost spárovat fotoaparát s libovolným mikrofon od Sony podporující Digital Audio Interface přes patici Multi Interface.

Prostřednictvím kompaktního fotoaparátu Sony ZV-E10 můžete jednoduše streamovat naživo

Youtube fotoaparát Sony ZV-E10 nemusíte používat primárně jako fotoaparát nebo kameru pro natáčení vašich vlogů, ale můžete jeho prostřednictvím komunikovat nebo živě streamovat obsah vašemu publiku. V tom případě oceníte velký snímač fotoaparátu a vestavěný mikrofon. Pokud budete chtít Youtube kameru Sony ZV-E10 využít jako externí kameru, stačí jej připojit pomocí USB-C k počítači nebo k chytrému telefonu Sony Xperia 16.

Kompaktní fotoaparát

Snadné sdílení snímků a videí

Prostřednictvím zdarma dostupné aplikaci Imaging Edge Mobile™ můžete ihned sdílet vaše fotky a videa v profesionální kvalitě. Aplikace slouží k rychlému odesílání dat z Youtube fotoaparátu Sony ZV-E10 do vašeho chytrého telefonu.

Kompaktní fotoaparát

Sony ZV-E10 pořídí skvělé záznamy i na výšku

Vlogovací fotoaparát Sony ZV-E10 disponuje automatickým označováním vertikální orientaci. Snadno tedy můžete přehrávat anebo upravovat videa snímaná na výšku. Díky tomu lze s pomocí Sony ZV-E10 vytvářet obsah speciálně určený mobilním telefonům.

Kompaktní fotoaparát

Videa z fotoaparátu upravíte i ve smartphonu

S doplňkem Movie Edit snadno upravíte pořízená videa ve vašem chytrém telefonu. Docílíte tak například zlepšit stabilizaci silně roztřesených záběrů nebo bez problémů oříznete videa a změníte tak jeho kompozici, a by bylo vhodné pro nejrůznější sociální sítě.

Kompaktní 4K fotoaparát Sony ZV-E10 vyniká více možnostmi napájení

Vlogovací fotoaparát

Kompaktní fotoaparát má kvalitní baterii

Baterie uvnitř fotoaparátu Sony zvládne plynulé natáčení až 125minutového videa nebo pořízení 440 fotografií.

Vlogovací fotoaparát

Fotoaparát Sony lze nabíjet externě

Jste zrovna někde venku a dostali jste nápad na vytvoření kreativního obsahu, ale fotoaparátu Sony ZV-E10 dochází baterie? Nezoufejte! Stačí vytáhnout powerbanku s USB-C a doplňte kompaktního fotoaparátu energie pro natočení vašeho vlogu.

Vlogovací fotoaparát

Možnost AC napájení

Pokud hodláte vytvořit živý stream, zajisté oceníte připojení fotoaparátu Sony ZV-E10 k napájení AC z běžné elektrické sítě. Nemusíte se tak bát, že by vám během streamu došla baterie.

S vlogovacím fotoaparátem Sony ZV-E10 vytvoříte skvělé vlogy

Fotoaparát pro vlogery

Dodejte vašim záběrům speciální efekty přímo ve fotoaparátu

Pokud jste zrovna dotočili vaše videa a napadlo vás, jak jej ještě vylepšit, nemusíte čekat, až se dostanete domů. Přímo ve fotoaparátu Sony ZV-E10 můžete zvýraznit či změnit barvy a vytvořit působivé umělecké efekty.

Fotoaparát pro vlogery

Vlogovací fotoaparát podporuje křivku S-Log3

Abyste mohli efektivně pracovat s barevnými odstíny, disponuje kompaktní fotoaparát Sony podporou pro křivku S-Log3. To oceníte při úpravách fotek a videí v počítači, protože dosáhnete mnohem širšího dynamického rozsahu.

Fotoaparát pro vlogery

Užijte si 4K videa v HD díky HLG

S Youtube fotoaparátem Sony ZV-E10 budete moci natáčet vaše videa a vlogy s využitím HDR v rozlišení 4K. Můžete se těšit na přesné barevné podání i bez postprodukčních úprav.

Parametry a specifikace

Porovnat
Typ
Bezzrcadlovka Hotovo!
Hledáček
Bez hledáčku Hotovo!
Typ snímače
CMOS Hotovo!

Snímač

Typ snímače
CMOS Hotovo!
Rozlišení snímače
24,2 Mpx Hotovo!
Minimální čas závěrky
1/4 000 s Hotovo!
Maximální čas závěrky
30 s Hotovo!
Maximální ISO
51 200 Hotovo!
Maximální rychlost sekvenčního snímání
11 sn./s Hotovo!

Video

Další rozlišení videa
Full HD (1920 × 1080) Hotovo!
Max. snímková frekvence při max rozlišení
120 sn./s Hotovo!
Max. dosažitelná snímková frekvence
30 sn./s Hotovo!
Ozvučení videa
Stereo Hotovo!
Video kontejner (typ souboru)
.mp4 Hotovo!
Video kodek
H.264/MPEG-4 AVC Hotovo!

Objektiv

Typ objektivu
Zoom Hotovo!
Optická stabilizace objektivu
Ano Hotovo!
Min. ohnisková vzdálenost
16 mm Hotovo!
Max. ohnisková vzdálenost
50 mm Hotovo!
Min. ohnisková vzdálenost (přepočet na 35mm)
24 mm Hotovo!
Max. ohnisková vzdálenost (přepočet na 35mm)
75 mm Hotovo!
Max. světelnost při min.ohniskové vzdálenosti
f/3,5 Hotovo!
Max. světelnost při max.ohniskové vzdálenosti
f/5,6 Hotovo!
Nejkratší zaostřitelná vzdálenost
25 cm Hotovo!
Optický zoom
3 × Hotovo!
Bajonet
Sony E Hotovo!
Objektiv
E PZ 16–50 mm f/3,5–5,6 OSS Hotovo!

Objektiv 2

Objektiv
Bez 2. objektivu Hotovo!

Rozměry a hmotnost

Šířka
11,52 cm Hotovo!
Výška
6,42 cm Hotovo!
Hloubka
4,48 cm Hotovo!
Hmotnost
299 g Hotovo!

Paměť a ukládání

Baterie

Označení akumulátoru
NP-FW50 Hotovo!
Typ napájení
Akumulátor Hotovo!
Výdrž baterie
440 snímků Hotovo!

Barva

Barva
Černá Hotovo!

Vstupy a výstupy

Datová rozhraní
Bezdrátové rozhraní Wi-Fi, Bezdrátové rozhraní Bluetooth, USB-C Hotovo!
Audio/Video
microHDMI , Jack 3,5 mm Hotovo!

Obsah balení

Obsah balení
Akumulátor, Popruh/poutko, Uživatelská příručka, USB kabel, Napájecí kabel / adaptér, Objektiv Hotovo!
Počet objektivů
1 Hotovo!
Více parametrů

Sony Corporation je japonská společnost založena v roce 1946. Své sídlo má v Tokiu. Její počátky byly nenápadné. Prvním produktem prodávaným pod značkou Sony bylo tranzistorové rádio. Právě rádia hrála stěžejní úlohu při expanzi v 60. letech. Svět si produkty Sony velmi rychle spojil s výrobky vysoké kvality a nízké ceny.

V 70. letech byla Sony tvrdě zasáhnuta ekonomickou krizí. Mnozí analytici ji již označovali za mrtvou společnost. Podcenili však typickou japonskou houževnatost a odvahu. Krize pro Sony nebyla zhoubou, ba naopak posloužila jako odrazový můstek. Společnost stojí za vývojem CD disku a následně i DVD disku. Začátkem 90. let si Sony připsala další významný úspěch, když představila herní konzoli PlayStation. Právě herní konzole představují průnik třech stěžejních oblastí, ve kterých společnost v současnosti působí – elektronika, videohry a zábavní průmysl.

Poznámka:
» Všechny fotoaparáty na natáčení videa
» Všechny bezzrcadlovky

Na baterii či akumulátor, které mohou být součástí produktu, se vztahuje doba životnosti v délce šesti měsíců, protože se jedná o spotřební materiál.


» Všechny fotoaparáty pro začátečníky

Online chat

Vážený zákazníku, pokud máte dotazy ke službe, můžete je s námi vyřešit online. V případě že chcete chat využít přihlaste se prosím.

Varianty Sony Alpha ZV-E10 vlogovací fotoaparát:

19 490 Kč - 44 990 Kč

Sony Alpha ZV-E10 vlogovací fotoaparát + 16-50mm f/3.5-5.6

Digitální fotoaparát pro vlogery, APS-C CMOS senzor, 3" výklopný dotykový displej, 4K video, slot na SD/SDHC/SDXC/MemoryStick, kvalitní mikrofon, USB-C, WiFi, Bluetooth, microHDMI, stabilizace, jednoduché ovládání, jedinečné funkce pro tvůrce + objektiv 16-50mm (ekv. 24-75mm), f/3.5-5.6
Koupit
22 490,-
Skladem 4 ks
 

Sony Alpha ZV-E10 + 16-50mm f/3.5-5.6 + Mikrofon ECM-W2BT

Digitální fotoaparát , pro vlogery, APS-C CMOS senzor, 3" výklopný dotykový displej, 4K video, slot na SD/SDHC/SDXC/MemoryStick, kvalitní mikrofon, USB-C, WiFi, Bluetooth, microHDMI, stabilizace, jednoduché ovládání, jedinečné funkce pro tvůrce
Koupit
24 990,-
Skladem 4 ks
 

Sony Alpha ZV-E10 + 16-50mm f/3.5-5.6 + Grip GP-VPT2BT

Digitální fotoaparát , pro vlogery, APS-C CMOS senzor, 3" výklopný dotykový displej, 4K video, slot na SD/SDHC/SDXC/MemoryStick, kvalitní mikrofon, USB-C, WiFi, Bluetooth, microHDMI, stabilizace, jednoduché ovládání, jedinečné funkce pro tvůrce
Koupit
24 990,-
Skladem 4 ks
 

Sony Alpha ZV-E10 + 16-50mm f/3.5-5.6 + Grip GP-VPT2BT + Mikrofon ECM-W2BT

Digitální fotoaparát , pro vlogery, APS-C CMOS senzor, 3" výklopný dotykový displej, 4K video, slot na SD/SDHC/SDXC/MemoryStick, kvalitní mikrofon, USB-C, WiFi, Bluetooth, microHDMI, stabilizace, jednoduché ovládání, jedinečné funkce pro tvůrce
Koupit
27 990,-
Skladem 4 ks
 

Sony Alpha ZV-E10 vlogovací fotoaparát + 16-50mm f/3.5-5.6 + 10-18mm f/4.0

Digitální fotoaparát , pro vlogery, APS-C CMOS senzor, 3" výklopný dotykový displej, 4K video, slot na SD/SDHC/SDXC/MemoryStick, kvalitní mikrofon, USB-C, WiFi, Bluetooth, microHDMI, stabilizace, jednoduché ovládání, jedinečné funkce pro tvůrce
Koupit
39 990,-
Skladem 4 ks
 

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.
Na vaše dotazy odpovídá expert

Bude skladem i v bílé barvě jako na jiných trzích? Je datum potvrzeno? Protože v USA je skladem od 24. Augusta

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Diskuze a poradna k Sony Alpha ZV-E10 vlogovací fotoaparát + 16-50mm f/3.5-5.6
Příslušenství pro Sony Alpha ZV-E10 vlogovací fotoaparát + 16-50mm f/3.5-5.6
Pomozte ostatním při výběru
Napsat recenzi
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Sony ZV-E10 čierny + 16-50 mm f/3.5-5.6 Power Zoom. For shipping to other EU countries visit this page Sony Alpha ZV-E10 Vlog Camera, Black + 16-50mm f/3.5-5.6. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Sony Alpha ZV-E10 Vlog-Kamera + 16-50 mm f/3.5-5.6. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte Sony Alpha ZV-E10 Vlog-Kamera + 16-50 mm f/3.5-5.6. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: Sony Alpha ZV-E10 vlogger fényképezőgép + 16-50mm f/3.5-5.6. Souhaitez-vous livrer des produits à la France ? Examinez Sony ZV-E10 noir + Power Zoom 16-50mm f/3.5-5.6.

Splátková kalkulačka zobrazuje výpočet měsíčních splátek s pojištěním. Pojištění je možné změnit nebo úplně zrušit po kliknutí na tlačítko Dokončit objednávku nebo na stránkach Hello bank!.

Odkaz k produktu na stránkách výrobce: Zadejte odkaz recenze produktu

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB02
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi