Ninebot by Segway Kickscooter MAX G30LE

Zobrazit katalog
Ninebot by Segway Kickscooter MAX G30LE
4,5 4 hodnocení
Elektrická koloběžka s výkonem 350 W, maximální rychlost 25 km/h, dojezd až 40 km, kapacita baterie 10,2 Ah, skládací konstrukce, nosnost 100 kg, hmotnost 17,5 kg
Kód:  NINE35 Prod. číslo:  8719324556965

Nevyhovují vám alternativy? Vybírejte z celé nabídky

Ninebot by Segway Kickscooter MAX G30LE

Elektrická koloběžka Ninebot KickScooter MAX G30LE by Segway

Jestliže se chystáte pořídit elektrickou koloběžku, která bude vynikat svým výkonem, odolnou konstrukcí a mimo jiné bude také pastvou pro oči, pak jste správně narazili na tuto Ninebot KickScooter MAX G30LE by Segway. Koloběžka je velice robustní a přitom lehká, snadno ji složíte pár jednoduchými pohyby. U modelu elektrokoloběžky MAX G30LE vás nadchne vynikající dojezd až dlouhých 40 km, stoupání až do 20% sklonu a jízda při maximální povolené rychlosti 25 km/h. Hladkou a pohodlnou jízdu zajistí 10" bezdušové pneumatiky, u kterých se nemusíte bát defektu ani jízdy po dlažebních kostkách. Vybírat budete moci hned ze 3 jízdních režimů a dokonalý přehled o jízdních údajích vám poskytne LED displej. A k tomu všemu jistě oceníte také optimalizovaný tempomat a maximální bezpečnost s dvojitým brzdným systémem elektrické koloběžky Ninebot KickScooter MAX G30LE.


Klíčové vlastnosti elektrické koloběžky Ninebot KickScooter MAX G30LE by Segway

 • Nová elektrokoloběžka od společnosti Segway-Ninebot s robustní konstrukcí, vysokým výkonem a originálním designem v bílo-šedém provedení s oranžovými prvky
 • Motor o vysokém výkonu 350 W zajistí rychlou akceleraci
 • Elektrická koloběžka MAX G30LE disponuje  vysokokapacitní 367Wh baterií (10 200 mAh)
 • BMS chytrá správa baterie při jízdě z kopce či brzdění rekuperuje přebytečnou energii zpět do baterie
 • Koloběžka Ninebot KickScooter MAX G30LE dovede jet maximální povolenou rychlostí 25 km/h
 • Dojezdová vzdálenost až 40 km
 • Zvládne až 20% stoupání do kopců
 • Maximální stabilita a vysoké zrychlení zajištěno pohonem zadního kola
 • Vylepšená technologie tempomatu, jakou naleznete např. v automobilech
 • Výběr ze 3 režimů jízdy: Eco, Standard a Sport
 • Přehledný LED displej poskytuje informace o jízdních údajích a stavu baterie
 • Možnost propojení koloběžky KickScooter MAX G30LE s mobilní aplikací Segway-Ninebot
 • Dvojitý brzdný systém (bubnová brzda u předního kola a elektronická E-ABS u zadního kola) pro maximální bezpečnost
 • Přední LED světlomet o vysokém jasu a výkonu 2,5 W
 • Schopnost rychlého složení elektrické koloběžky MAX G30LE pár jednoduchými pohyby
 • 7" široká nášlapná plocha koloběžky Ninebot KickScooter MAX G30LE je opatřena protiskluzovou vrstvou a chráněna voděodolným stupněm IPX5
 • Vícevrstvé bezdušové pneumatiky o velikosti 10" eliminují riziko defektu
 • Odolná a přitom lehká konstrukce o váze pouhých 17,5 kg

Ninebot KickScooter MAX G30LE - Robustní, výkonná a přesto velice lehká elektrokoloběžka

Nová elektrická koloběžka Ninebot KickScooter MAX G30LE by Segway v sobě spojuje přednosti, jako je špičkový design, vysoký výkon a robustní konstrukce, takže vám dopřeje nevídaný zážitek z jízdy. S tímto modelem MAX G30LE si užijete jízdu až maximální povolenou rychlostí 25km/h a bez problémů s ním procestujete okolí i daleko za městem, neboť disponuje dlouhým dojezdem až 40 km. Navzdory své robustnosti je koloběžka Ninebot KickScooter MAX G30LE velice lehká a snadno se skládá, její dojezd vás tedy nijak neomezuje v objevování nových míst, neboť koloběžku snadno složíte a pokračujete v cestě za obzor autem nebo hromadnou dopravou.


Ninebot KickScooter MAX G30LE by Segway

MAXimalizujte svůj zážitek z jízdy s novým MAX G30LE

 • MAXimální funkce

S koloběžkou MAX G30LE dosáhnete maximální rychlosti až 25 km/h a bez obav vystoupáte i do 20% kopců.

 • MAXimální dojezd

Díky motoru o síle 350 W v kombinaci s 367Wh vysokokapacitní baterií snadno ujedete až 40 km.

 • MAXimální vzhled

Elektrická koloběžka Ninebot KickScooter MAX G30LE vás nadchne svým nadčasovým geometrickým designem ve stylových barvách ledově bílé a antracitově šedé.

 • MAXimální pohodlí

Ve výbavě koloběžky jsou také vícevrstvé 10" pneumatiky, se kterými zdoláte i nerovný terén a riziko defektu se snižuje na minimum.

Ninebot KickScooter MAX G30LE by Segway

Snadné a rychlé složení koloběžky Ninebot KickScooter MAX G30LE

Pokud zrovna nebudete chtít elektrickou koloběžku Ninebot KickScooter MAX G30LE by Segway používat k ježdění, jednoduchými pohyby ji rychle složíte. Vleze se tak krásně do kufru auta nebo poskytne maximální pohodlí při převozu v autobuse či vlaku. Robustní skládací mechanismus koloběžky MAX G30LE je odolný a naprosto bezpečný.
Pneumatiky, které vás nezradí

Model elektrokoloběžky Ninebot KickScooter MAX G30LE disponuje velice moderními bezdušovými pneumatikami, které výrazně snižují riziko defektu. Pneumatiky se skládají hned z několika vrstev, včetně vrstvy samoopravného gelu, díky čemuž šance na jejich propíchnutí klesá na minimum. Navíc si vzhledem k jejich velikosti 10" a nízkému tlaku užijete na koloběžce Ninebot KickScooter MAX G30LE maximálně pohodlnou jízdu i na nerovném terénu, jako např. při přejíždění dlažebních kostek.

Chytrá správa baterie BMS u koloběžky MAX G30LE

Ve společnosti Segway-Ninebot se již více než 7 let nepřetržitě vyvíjí technologie chytré správy baterie BMS, přičemž jejich praxe s více než 300 miliony baterií je zárukou jejich kvality. Takovouto chytrou správu baterie BMS naleznete samozřejmě i u elektrické koloběžky Ninebot KickScooter MAX G30LE by Segway a můžete se tak těšit na velice dlouhou životnost baterie, to nejvyšší bezpečí a přesné a aktualizované údaje o stavu baterie.

Vysoký výkon v kombinaci se zadním náhonem

Se silným motorem o výkonu 350 W koloběžky Ninebot KickScooter MAX G30LE vás čeká jízda plná adrenalinu! Očekávat tak můžete dynamické zrychlení. S koloběžkou MAX G30LE je tak zajištěna výtečná stabilita, energetická účinnost a bezproblémové stoupání až do 20% kopců.

Komfortní ovládání a perfektní přehled na LED displeji

U koloběžky MAX G30LE nikdy neztratíte přehled nad důležitými údaji o vaší jízdě. LED displej vám poskytne veškeré informace o aktuálním stavu baterie, rychlosti jízdy či Bluetooth připojení. Elektrická koloběžka Ninebot KickScooter MAX G30LE by Segway disponuje hned 3 jízdními režimy. Snadným dvojitým kliknutím na spínací tlačítko si zvolíte mód, jaký vám bude zrovna vyhovovat. Na výběr máte z režimů Eco, Standard nebo Sport.

Inteligentní režim jízdy s vylepšenou technologií tempomatu

Pokud vám model elektrické koloběžky KickScooter MAX G30LE stále nepřijde dostatečně moderní, překvapí vás ještě svým optimalizovaným tempomatem, který se běžně používá v automobilech. Koloběžka MAX G30LE tak jezdí prakticky sama - unikátní algoritmus a integrované ovládací prvky se postarají o chytrý režim jízdy s minimální možnou spotřebou energie a udržování požadované rychlosti. Cestování s touto elektrokoloběžkou Ninebot KickScooter MAX G30LE už nemůže být snazší!Ninebot KickScooter MAX G30LE by Segway

Výkonný přední LED světlomet

U modelu elektrokoloběžky MAX G30LE se můžete těšit na vylepšený LED světlomet o výkonu 2,5 W a vysokém jasu, takže budete mít vždy dokonalý přehled nad cestou před vámi. Tento přední světlomet zvyšuje i aspekt bezpečnosti, neboť vás chodci a ostatní účastníci provozu snáze spatří, aniž byste je však oslňovali.

Ninebot KickScooter MAX G30LE by Segway

Dvojitý systém brzd koloběžky MAX G30LE

Maximální bezpečí s elektrickou koloběžkou Ninebot KickScooter MAX G30LE zajišťují hned dvě brzdy, a to brzda bubnová u předního kola a brzda elektronická E-ABS u zadního kola. Ovládání brzdného systému elektrokoloběžky probíhá stejnou pákou.

Ninebot KickScooter MAX G30LE by Segway

Pohon zadního kola a stoupavost až 20 %

S touto koloběžkou MAX G30LE vás již nic nezastaví ani při jízdě do kopce. Zařízení totiž zvládne stoupat i do 20% sklonu. Zadní náhon se postará o ještě lepší akceleraci, stabilitu a přívětivou spotřebu energie.


Ninebot KickScooter MAX G30LE by Segway

Široká nášlapná plocha s IPX5 ochranou

Platforma koloběžky Ninebot KickScooter MAX G30LE by Segway je se svou 7" šířkou velice prostorná a poskytne to největší pohodlí i při dlouhých jízdách. Abyste se na koloběžce cítili bezpečně a komfortně, je nášlapná plocha vybavena protiskluzovým povrchem se zvýšeným kontaktním třením a stupněm ochrany IPX5, díky kterému se o koloběžku MAX G30LE nemusíte bát ani při nepřízni počasí. (Nedoporučuje se však cílené projíždění kaluží.)

Ninebot KickScooter MAX G30LE by Segway

Ninebot KickScooter MAX G30LE rekuperuje nevyužitou energii zpátky do baterie

Moderní brzdový systém elektrické koloběžky MAX G30LE vám poskytne ještě delší dojezd pomocí rekuperace energie zpět do baterie. Tato regenerativní schopnost koloběžky Ninebot KickScooter MAX G30LE také sníží opotřebení brzd.

Ninebot KickScooter MAX G30LE by Segway

Sledujte svá data z jízdy skrz mobilní aplikaci

Prostřednictvím integrovaného Bluetooth rozhraní elektrokoloběžky Ninebot KickScooter MAX G30LE můžete model propojit s mobilní aplikací Segway-Ninebot a kromě bezdrátové aktualizace firmwaru KickScooter OTA ji využít také ke sledování svých jízdních dat. 


Parametry a specifikace

Určení
Pro dospělé Hotovo!
Nosnost
100 kg Hotovo!
Hmotnost
17,5 kg Hotovo!
Šířka nášlapu
17,78 cm Hotovo!
Další vlastnosti
Skládací konstrukce, Stojánek, Tempomat, Displej, E-ABS Hotovo!

Jezdec

Určení
Pro dospělé Hotovo!

Konstrukce

Nosnost
100 kg Hotovo!
Hmotnost
17,5 kg Hotovo!
Šířka nášlapu
17,78 cm Hotovo!

Vlastnosti

Další vlastnosti
Skládací konstrukce, Stojánek, Tempomat, Displej, E-ABS Hotovo!
Brzdný systém
Elektronická brzda, Bubnová brzda Hotovo!
Barva
Bílá Hotovo!
Stupeň krytí
IPX5 Hotovo!
Osvětlení
Přední světlo Hotovo!

Kola

Průměr předního kola
254 mm (10 ") Hotovo!
Průměr zadního kola
254 mm (10 ") Hotovo!
Materiál koleček
Pneu Hotovo!

Pohon

Výkon
350 W Hotovo!
Maximální rychlost
25 km/h Hotovo!
Maximální stoupání
20 % Hotovo!

Baterie

Maximální dojezd
40 km Hotovo!
Kapacita baterie
10,2 Ah Hotovo!
Typ baterie
Lithium-iontová Hotovo!

Průměr kol

Průměr kol
10" Hotovo!
Více parametrů

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.

Pěkný den. Má tato běžka integrovanou nabíječku?

Dobrý den.Zajímalo by mne proč tato koloběžka Ninebot má dojezd jen 45 Km a přitom má motor gen. 2 a kapacitu baterie stejnou jako u G 30 která má dojezd cca 60 Km??

Dobrý den, zajímalo by mě nosnost, délka koloběžky a celkově více parametrů. Děkuji

Dobrý den, prosím, jak se na koloběžce nastaví / aktivuje tempomat? V popisu je tato funkce zmiňována, ale v manuálu k tomu není žádná informace. A ani na koloběžce a ani v aplikaci jsem tuto funkci nenašel. Děkuji.

Diskuze a poradna k Ninebot by Segway Kickscooter MAX G30LE
Příslušenství pro Ninebot by Segway Kickscooter MAX G30LE Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Ninebot by Segway Kickscooter MAX G30LE.
P-DC1-WEB06
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací