Ninebot Kickscooter E22E by Segway

Zobrazit katalog
Ninebot Kickscooter E22E by Segway
5 2 hodnocení
Elektrická koloběžka s výkonem 300 W, maximální rychlost 20 km/h, dojezd až 22 km, kapacita baterie 5,1 Ah, skládací konstrukce, nosnost 100 kg, hmotnost 13,5 kg
Kód:  NINE22 Prod. číslo:  8719324556590 Stránky výrobce

Nevyhovují vám alternativy? Vybírejte z celé nabídky

Ninebot Kickscooter E22E by Segway

Elektrická koloběžka Ninebot KickScooter E22E by Segway

S novým modelem elektrokoloběžky Ninebot KickScooter E22E by Segway se vám bude pohodlně dojíždět do práce, školy nebo si jen tak užívat vyjížďku po okolí. Koloběžka KickScooter E22E byla navržena tak, ať se svou ultra lehkou konstrukcí a jedním stiskem aktivovatelným skládacím systémem můžete elektrickou koloběžku přenášet bez obtíží v jedné ruce, nebo snadno převážet jak v autě, tak i ve veřejné dopravě. Koloběžka dosáhne rychlosti až 20 km/h a takto s ní můžete cestovat až na vzdálenost 22 km. Při pořízení externí baterie zvládne koloběžka vyvinout rychlost až 25 km/h s celkovým dojezdem 45 km. Tento moderní přístroj individuální dopravy byl navržen a sestaven s hlavní myšlenkou na vaše pohodlí a bezpečnost při cestování. Ninebot KickScooter E22E je se svou propracovaností do posledního detailu, kvalitními materiály a zároveň zázemím prémiové značky, jednou z nejlepších voleb elektrokoloběžek s poměrem cena/výkon.


Klíčové vlastnosti elektrické koloběžky Ninebot KickScooter E22E

 • Elektrokoloběžka nové generace od společnosti Segway-Ninebot s živější jízdní dynamikou
 • Vylepšený motor o výkonu 300 W se zvětšeným kroutícím momentem
 • BMS baterie při jízdě z kopce či brzdění rekuperuje přebytečnou energii zpět do baterie
 • Maximální rychlost koloběžky 20 km/h
 • Dojezdová vzdálenost 22 km
 • Schopnost zdolat 15% stoupání do kopců
 • Možnost dokoupení externí baterie, při které se hodnoty ještě zvýší (rychlost 25 km/h, stoupání 20 % a dojezdová vzdálenost až 45 km)
 • Speciální bezúdržbové 9palcové pneumatiky pro maximální stabilitu za jízdy
 • Koloběžka je vybavena LED displejem
 • Ninebot KickScooter E22E disponuje předními, zadními a brzdovými LED světly
 • Přední, boční i zadní superreflexní E-MARK reflektory
 • Možnost dvou brzd - přední elektronická rekuperační a zadní nášlapná
 • Schopnost rychlého složení elektrické koloběžky E22E aktivovatelná jediným stiskem
 • Široké blatníky a hlasitý integrovaný zvonek
 • Koloběžka KickScooter E22E má voděodolnost IPX4
 • Kompatibilita s operačními systémy chytrých telefonů iOS a Android
 • Ultra lehká konstrukce o váze pouhých 13,5 kg


Rychlost na cestách, síla v kopcích

Nový model elektrokoloběžky Ninebot KickScooter E22E byl vybaven od základu přepracovaným elektromotorem o výkonu 300 W, navíc byl tento motor posílen zvýšeným kroutícím momentem a účinností. Tato vylepšení přinesla koloběžce Ninebot KickScooter E22E živější jízdní dynamiku, zrychlení a především sílu při jízdě do kopce. Díky tomu je elektrická koloběžka schopna zdolat i 15% stoupání, což je o třetinu více než u předchozí série, a jezdit rychlostí 20 km/h. Základní dojezd elektrické koloběžky tak činí 22 km. Pokud ale zvažujete pořízení přídavné externí baterie, všechny hodnoty KickScooter E22E se ještě navýší! A to na rychlost 25 km/h, možnost 20% stoupání do kopců a prodlouženým dojezdem na 45 km. 

Elegantní vzhled a funkčnost v jednom, to je Ninebot KickScooter E22E

Elektrokoloběžka Ninebot KickScooter E22E byla navržena se smyslem pro detail, a tak je tomu i po vzhledové stránce. Se svými stylovými jednoduchými křivkami a vynikající povrchovou úpravou, která jen podtrhuje krásnou texturu, vás bude Ninebot KickScooter E22E na vyjížďkách reprezentovat v tom nejlepším světle. Navíc vzhled koloběžky není se svým integrovaným designem rámu jen líbivý, ale také funkční, neboť byla Ninebot KickScooter E22E opatřena i zvýšenou voděodolností IPX4, takže s ní budete moci vyrazit do ulic v jakémkoliv počasí.

Elektrokoloběžku KickScooter E22E složíte jedním sešlápnutím

Výtečnou vlastností elektrické koloběžky Ninebot KickScooter E22E by Segway je bezpochyby schopnost rychlého složení jediným našlápnutím. Takto budete moci brát koloběžku kamkoliv s sebou, bez problémů se vleze do kufru vašeho auta či zvládne pohodlně převoz veřejnou dopravou. Díky své nízké váze pouhých 13,5 kg ji navíc budete moci snadno přenášet v jedné ruce. Tyto vlastnosti dělají z koloběžky Ninebot KickScooter E22E ideální a zároveň skladný dopravní prostředek.


Dvě brzdy zajistí větší bezpečnost

Ve výbavě elektrické koloběžky Ninebot KickScooter E22E by Segway jsou mimo jiné také dvě nezávislé brzdy. Jak elektronická a rekuperační brzda E-ABS, tak i mechanická nášlapná brzda. Obě brzdy zajišťují dohromady krátkou brzdnou dráhu koloběžky.

Hlasitý zvonek v případě potřeby

S hlasitým a pronikavým zvukem integrovaného zvonku už se nemůže stát, že by vás v případě nutnosti okolí přeslechlo.

Široké blatníky vás ochrání před stříkanci z kaluží

Náhlý déšť nepotěší žádného cestovatele individuální dopravou. Díky rozšířenému blatníku elektrokoloběžky Ninebot KickScooter E22E se však nemusíte bát jinak nepříjemných stříkanců. Tato přepracovaná konstrukce blatníků vás před vodou spolehlivě ochrání.


Speciální pneumatiky zajistí maximální pohodlí i odolnost

Jízda s elektrickou koloběžkou KickScooter E22E by Segway pro vás bude maximálně pohodlná. Ve výbavě koloběžky jsou supermoderní bezúdržbové pneumatiky se speciální výplní, které se několik let vyvíjely k dokonalosti. S nimi vás už nečeká žádné drkotání, naopak čekejte výjimečný komfort, tlumení nárazů a vysokou stabilitu. Přesto jsou 9palcové pneumatiky koloběžky KickScooter E22E by Segway tuhé a s jejich odolností vám žádný defekt nehrozí.

Inteligentní systém řízení baterie elektrokoloběžky Ninebot KickScooter E22E

Systém baterie BMS, kterou je KickScooter E22E opatřena, se již mnoho let v Segway-Ninebot technologicky vyvíjí a zlepšuje. Mnohonásobně je prodloužena životnost baterie a zajištěna bezpečnost uživatele, který vlastní koloběžku právě s touto modernizovanou technologií baterie. To v praxi znamená, že koloběžka Ninebot KickScooter E22E by Segway dovede při jízdě z kopce či brzdění rekuperovat přebytečnou energii zpět do baterie. Takto je E22E využívá maximální efektivnost. Navíc chytrá správa BMS baterie pozorně sleduje výkon baterie, prodlužuje dojezd a k tomu všemu je produkt šetrný k životnímu prostředí.


Jasná viditelnost i uprostřed noci

Vyrazit za šera či úplné tmy pro vás, jako majitele elektrické koloběžky KickScooter E22E, nebude ničím nepředstavitelným. K dispozici budete moci využít vysoce výkonný 2,5W přední LED světlomet.

Všechny důležité informace na dohled

Na pohodlně a přehledně umístěném LED displeji budete moci sledovat svou rychlost, vybraný jízdní mód, dále pak stav baterie a další zajímavé informace. Zároveň můžete na této grafické informační obrazovce sledovat Bluetooth konektivitu, která zajišťuje kompatibilitu s operačními systémy chytrých telefonů iOS a Android. To u elektrokoloběžky KickScooter E22E umožňuje měnit jízdní režimy, nastavovat míru rekuperace při brzdění nebo měnit nastavení rychlosti u tempomatu. Všechna data můžete sledovat v reálném čase. Automatický update firmwaru je samozřejmostí.

Extrémně silné odrazky koloběžky KickScooter E22E

S reflektory E-MARK budete ostatním účastníkům silničního provozu zcela zřetelně viditelní. Bezpečnost je třeba brát opravdu vážně a tak je Ninebot KickScooter E22E vybavena extrémně silnými, certifikovanými odrazkami jak vepředu, tak i z boku a vzadu. Nemůže se stát, že by si vás někdo nevšiml.

S externí baterií jeďte rychleji a dále

Pokud vám základní vlastnosti koloběžky Ninebot KickScooter E22E by Segway nestačí, můžete zvážit dokoupení volitelné druhé baterie. Ta přinese vašemu modelu elektrické koloběžky mnoho výhod, jakými je např. zvýšení rychlostního limitu o 5 km, o 5 % výkonnější stoupání do kopců či více než dvojnásobný dojezd až 45 km na jediné nabití. 

Obsah balení

V balení elektrické koloběžky Ninebot KickScooter E22E by Segway naleznete:

 • Řídítka
 • Rám
 • 7× M5 zápustný šroub (a 1× navíc)
 • M5 imbusový klíč
 • Nabíječka
 • Zvonek
 • Uživatelské materiály (manuál, rychlý start, záruční podmínky)

Parametry a specifikace

Určení
Pro dospělé, Pro děti Hotovo!
Nosnost
100 kg Hotovo!
Hmotnost
13,5 kg Hotovo!
Délka koloběžky
111 cm Hotovo!
Další vlastnosti
Skládací konstrukce Hotovo!

Jezdec

Určení
Pro dospělé, Pro děti Hotovo!

Konstrukce

Nosnost
100 kg Hotovo!
Hmotnost
13,5 kg Hotovo!
Délka koloběžky
111 cm Hotovo!

Vlastnosti

Další vlastnosti
Skládací konstrukce Hotovo!
Brzdný systém
Nášlapná brzda Hotovo!
Barva
Šedá Hotovo!

Kola

Průměr předního kola
228,6 mm (9 ") Hotovo!
Průměr zadního kola
228,6 mm (9 ") Hotovo!
Materiál koleček
Pneu Hotovo!

Pohon

Výkon
300 W Hotovo!
Maximální rychlost
20 km/h Hotovo!

Baterie

Maximální dojezd
22 km Hotovo!
Kapacita baterie
5,1 Ah Hotovo!
Typ baterie
Lithium-iontová Hotovo!

Průměr kol

Průměr kol
9" Hotovo!
Více parametrů

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.

Dobrý den, má tento model Tempomat? Děkuji.

Dobrý den, jaký model a cenu nabíječky k této koloběžce? Prosím i cenu s větší kapacitou. Děkuji Mazánková

Proč si píšete recenze sami? Tady je jasně vidět, že všechny tři recenze jsou od jednoho autora. Není to škoda? Dříve jste byli serióznější nebo jste měli kvalitnějšího placeného recenzenta. Stejný obsah, stejné fráze, stejný styl gramatiky... Jestli to nezveřejnite, tak mi aspoň odepiste.

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli jde na koloběžce jezdit odrážením?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat kdy bude dostupná nová přídavná baterie pro model koloběžky Ninebot by Segway e22e. Děkuji za odpověď

Dobry den, chcel by som sa spytat ci budete mat este k dispozicii model ES2 pretoze jeho parametre vyzeraju lakavejsie, Dakujem

Dobry den chci se zeptat mam kolobezku segway ninebot s2 a ted se mi posledni dobou stava ze kdyz jedu z kopce a brzdim tak uplne nezastavim ale cuka to neni to tim ze ta tyc na ktery jsou pridelana riditka je uz trochu povolena?popripade se chci zeptat kde maji tyto kolobezky servis protoze sem psal primo servisu segway co je v ČR ale ani na email ani na zpravu na fb mi neodpovedeli dekuji za radu

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, jakou koloběžku do 12000 kč by jste mi doporučili? Líbí se mi tento model E22. Nebo by jste mi doporučili i něco jiného? Důležité vlastnosti jsou pro mě dojezd, kvalita, rychlost. Děkuji.

Predavate k tomu uz aj tu externu bateriu? Momentalne vidim v ponuke baterku len pre modely Kickscooter ES1/2.

184 kWh bateria by bola uzasna, ale opravte prosim na 184 Wh po spravnosti ;)

12
Diskuze a poradna k Ninebot Kickscooter E22E by Segway
Příslušenství pro Ninebot Kickscooter E22E by Segway Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Ninebot Kickscooter E22E by Segway.
P-DC1-WEB17
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací