Rodinné stany pro 5 až 6 osob

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Hodnocení od zákazníků
Typ
Rodinný
(31)
Expediční
(1)
Outdoorový
(10)
Moskytiéra
(5)
Nafukovací
(3)
Maximální počet osob
5
6
-
Tvar
Tunelové
(18)
Iglů
(12)
Kompozice stanu
S apsidou
(2)
S předsíňkou
(17)
S dvěma ložnicemi
(10)
S jedním vchodem
(11)
Se dvěma vchody
(16)
Hmotnost
4,7 kg
29 kg
-
Počet plášťů
Jednoplášťové
(7)
Dvouplášťové
(23)
Hloubka
255 cm
705 cm
-
Šířka
210 cm
640 cm
-
Výška
156 cm
225 cm
-
Nejnovější objednávky
Filtrovat

Stan pro 5 osob či velký stan pro 6 osob představuje dokonalou volbu pro prostorné a pohodlné ubytování rodiny během dovolené v přírodě. Při jeho výběru je klíčové zaměřit se na několik základních kritérií, která zaručí, že stan splní všechny vaše potřeby. Rádi vám poradíme.

Pokračovat

Jak si stan pro 5–6 osob vybrat?

Stan pro 5–6 osob si můžete vybírat dle různých funkčních vlastností, typu stanu či rozdělení vnitřního prostoru. Každý stan pro 5, stejně jako stan pro 6 osob, může mít své přednosti krapet jiné. Na jaké parametry se při výběru zaměřit a co může rodinný stan pro 5 osob nebo stan pro 6 vašemu výletnickému týmu nabídnout? V následujícím textu vás provedeme různými typy stanů, jejich konstrukcemi, materiálem a dalšími důležitými parametry.

i

Stan pro 5 osob a více doplňte o nezbytné vybavení

Přemýšlíte, co si dále vzít za užitečné vybavení pod stan pro 5 osob a více? Když se chystáte na kempování s rodinou nebo přáteli, je velmi důležité se dobře vybavit. S výběrem adekvátní výstroje vám pomůže náš článek Co s sebou pod stan.

Stany pro 5 a stany pro 6 osob v různých podobách

Na našem obchodě představují stany pro 5 a stany pro 6 osob rozmanitou kategorii, ve které naleznete řadu modelů rozdílných svými charakteristikami a určením. Některé stany se mohou pyšnit promyšlenou skladností, což usnadňuje jejich transport i skladování. Odolnost je dalším klíčovým parametrem, zvláště při výběru stanu pro náročnější podmínky, kde je potřeba spolehnout se na pevnou konstrukci a materiály odolné proti větru a dešti. Kromě toho se ale stany pro 6 nebo 5 osob liší i v dalších aspektech. Na ty se společně podíváme v následujícím textu, abyste při koupi zbytečně neprohloupili.

Co nabízí rodinné stany pro 5 nebo 6 osob?

Rodinné stany pro 5 nebo 6 osob představují stěžejní prvek našeho sortimentu, jsou navrženy tak, aby poskytovaly dostatek místa pro pohodlný pobyt větší rodiny nebo skupiny přátel. Rodinné stany mají často více oddělených ložnic, které poskytují každému členovi skupiny vlastní osobní prostor.

S ohledem na pohodlí nabízí tyto stany pro 6 a 5 osob obvykle například odolnou podlážku. Pro co nejspecifičtější výběr všech pro vás důležitých vlastností nezapomeňte použít parametrický filtr v levé části rozhraní obchodu.

Chcete maximální pohodlí? Vyberte si nafukovací stan pro 5 osob

Nafukovací stan pro 5-6 osob nabídne vysokou efektivitu a pohodlí při kempování. Instalace trvá chvíli a probíhá bez tradičních stanových tyčí. Stačí připojit pumpičku a stan pro 6 či 5 osob se samovolně vztyčí díky vnitřním nafukovacím tubusům, které zajišťují jeho pevnost a stabilitu. Navzdory absenci obvyklých konstrukčních prvků je tento stan pro 5 či 6 osob odolný vůči nepřízni počasí. Bude tak spolehlivým útočištěm pro vaši outdoorovou dovolenou.

Rodinný stan pro 5 osob
Rodinný stan pro 5 osob

Rodinný stan pro 6 osob
Nafukovací stan pro 6 osob

i

Expediční stan pro 6 nebo 5 lidí máme taky

Hledáte-li spolehlivého parťáka do největších extrémů, vyberte si expediční stan pro 6 nebo 5 lidí. Tyto stany jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální ochranu a bezpečí i v náročných horských podmínkách. Jejich robustní konstrukce a použité materiály zaručují odolnost vůči silnému větru, sněhu a dešti.

Do přírody zvolte outdoorový stan pro 5-6 osob

Outdoorový stan pro 5-6 osob je ideální pro vícedenní výlety do přírody, využijete ho ale i na zahradě. Obvykle disponuje kopulovitou konstrukcí, která je stabilní a zajišťuje větší odolnost proti náporu větru. Navíc lépe zvládá i přívalové deště, což oceníte v případě nečekaných letních bouřek. Tento typ stanu je ceněn pro svou pevnou strukturu a schopnost odolávat proměnlivým podmínkám, což z něj činí ideální volbu pro kempování v náročnějším prostředí.

Nejeden stan pro 6 či 5 lidí disponuje i moskytiérou. Svými vlastnostmi se ale stany všech typů mohou překrývat. Třeba outdoorový stan pro 5 nebo 6 osob může jako součást své výbavy nabídnout právě moskytiéru a podobně.

Rodinné stany pro 5 osob
Expediční stan pro 5

Rodinné stany pro 6 osob
Outdoorový stan pro 6

Stany pro 5 a 6 osob: jednoplášťové či dvouplášťové?

Stany pro 5 osob, stejně jako stany pro 6, jsou v rámci různých typů vyráběny ve dvou podobách: jednoplášťové a dvouplášťové. Dvouplášťové stany pro 5 nebo 6 lidí bývají složeny z vnějšího stanu a vnitřní části. Jaké jsou jeho nejvýznamnější přednosti a na co si dát u dvouplášťového stanu naopak pozor?

 • V dvouplášťovém stanu se vám dostane lepší cirkulace vzduchu.
 • Vodní páry se díky dvouplášťovému provedení nesráží uvnitř stanu.
 • Dvouplášťový stan pro 6 osob nabízí komfort v každém počasí.
 • Tyto stany mají obvykle předsíňku, kam si můžete odložit batoh.
 • Na našem internetovém obchodě jich najdete mnohem více.
 • Disponuje větší hmotností než jednoplášťový stan pro 5 lidí.
 • Stavba stanu může být časově náročnější a více se zapotíte.

Láká vás zaplatit méně za nový stan pro 5 nebo stan pro 6 osob? Levné rodinné stany pro 5 až 6 lidí nabízíme taky.

Stan pro 6 osob vybírejte i podle materiálu

Stan pro 6 osob vybírejte i podle materiálu, z něhož je stan vyroben. Vnější plášť stanu je obvykle vyroben z polyesteru, který je ceněn pro svou odolnost proti UV záření a schopnost odolávat dešti, tam si ale moc nevybereme. Co se týče konstrukce stanu, materiál prutů může značně ovlivnit celkovou stabilitu a odolnost vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám. Z čeho jsou pruty pro námi nabízené stany pro 5 osob i stany pro 6 a jaké jsou mezi nimi rozdíly?

 • Duralové pruty jsou preferovanou volbou pro častější užívání a náročnější podmínky. Díky své lehkosti a vysoké pevnosti poskytují potřebnou stabilitu a odolnost, aniž by značně zvyšovaly jeho celkovou hmotnost. Jsou ideální pro všechny, kteří vyžadují odolné vybavení, ale nechtějí nést přílišnou zátěž.
 • Sklolaminátové pruty jsou ceněné pro jejich dostupnost a flexibilitu, což je činí vhodnými pro nenáročné kempování a krátkodobé výlety. Nicméně jejich odolnost proti mechanickému poškození není oproti duralu tak vysoká a při silném zatížení nebo neopatrné manipulaci mohou prasknout.
 • Ocelové pruty se hodí do extrémních podmínek a pro stany, které se nepřenášejí na dlouhé vzdálenosti. Navzdory jejich odolnosti je však třeba mít na paměti, že konstrukce z oceli je těžká. Ocelové pruty se tedy hodí především tam, kde je hmotnost stanu méně důležitá než jeho stabilita.
 • Nafukovací tubusy bývají obsaženy primárně v nafukovacích stanech, o kterých jsme psali již výše v textu. Právě tyto nafukovací tubusy dělají z nafukovacích stanů rychlou a moderní alternativu, kdy postavení samotného stanu zvládne i jedna osoba během několika málo minut.

i

Vodní sloupec a stan pro 5 osob

Stan pro 5 osob vybírejte i podle vlastnosti zvané vodní sloupec. Ta říká, jak dokáže vnější plášť (tropiko) a podlážka odolávat dešti. Do větších dešťů obvykle stačí i tropiko s vodním sloupcem do 3 000 mm. U nás seženete až do 5 000 mm.

Jakou konstrukci má stan pro šest nebo pět lidí?

Stan pro šest osob i stany pro 5 se vyznačují různorodostí konstrukcí, lehce tak najdete ideální model pro specifické potřeby každého dobrodruha či rodiny. Rozlišujeme mezi jednoduchými stany, které poskytují základní přístřeší, až po složité vícekomorové stany, nabízející rozdělené obytné prostory pro větší soukromí a pohodlí. Konstrukční typy se liší také podle rychlosti a snadnosti sestavení, což je klíčové pro rodiny s malými dětmi nebo pro ty, kteří čelí výzvám při sestavování v náročných podmínkách. Jakými typy konstrukce námi nabízené stany pro 6 či stany pro 5 osob disponují a jakou si vybrat?

 1. Tunelový stan pro 5 nebo 6 osob, charakteristický svou prodlouženou klenutou konstrukcí, představuje dominantní kategorii v našem sortimentu. Tato konstrukce umožňuje efektivní využití vnitřního prostoru, poskytující dostatek místa pro pohodlné společné sezení, skladování vybavení i spánek.
 2. Iglú jsou častou volbou pro outdoorové aktivity. Tento stan pro 6 či 5 lidí je designován tak, aby odolal náročným podmínkám, navíc nabízí útulný prostor pro spaní a relaxaci. Iglú stany poskytují vynikající stabilitu, kompaktní rozměry konstrukce usnadňují transport a rychlou montáž v terénu.
 3. Týpí stany pro 5 a 6 lidí, inspirované tradičními indiánskými obydlími, v sobě snoubí historický vzhled s moderními materiály a technologiemi. Konstrukce týpí se vyznačuje centrálním stožárem a širokou základnou, což poskytuje velkorysý vnitřní prostor pro pohodlné sezení nebo spaní.

Rodinný stan pro 5 osob
Tunel

Rodinné stany pro 5 osob
Iglú

Rodinné stany pro 6 osob
Týpí

Stan pro 6 osob a 5 osob: rozdělení místa

Každý stan pro 6 osob nebo 5 osob nabídne adekvátní místo pro spánek i odložení výbavy, i přesto se ale jednotlivé stany liší. Rozdíly najdeme často v počtu ložnic. Můžete narazit na stany s dvěma či třemi ložnicemi, které nabídnou uživatelům největší soukromí. Předsíňka na odložení batohu, bot a dalšího vybavení je už prakticky standardem. Kromě toho se můžete zaměřit i na počet vstupů, nejčastěji narazíte na stany se dvěma vstupy.

Chcete si vybrat nový stan pro 6 osob či stan pro 5 podle hodnocení? Podívejte se na Rodinné stany pro 5 až 6 osob: recenze a testy.

Rodinný stan pro 8 osob ubytuje všechny

Rodinný stan pro 8 osob definitivně využijete, když se vám rozroste počet výletníků a nedostatečně velký vám bude i stan pro 5. Osob i převáženého materiálu pojmou tyto největší stany o poznání více, taková předsíňka nebo vyšší počet ložnic je u stanů této velikosti již samozřejmostí. Velmi často nabídnou stany i moskytiéru, do horka tedy budete náležitě vybaveni. Většinou u nás narazíte na tunelové, součástí nabídky jsou ale i stany iglú.

Stan pro 5 osob není všechno

Během kempování budete potřebovat více, než jen stan pro 5 osob. Kromě prostorného rodinného stanu byste si na výlet do přírody měli zabalit i další nezbytné kusy výstroje, aby zážitek byl co nejpříjemnější. Jaké je další důležité vybavení na camping, na které byste rozhodně neměli zapomenout?

 • Spací pytle jsou zásadním prvkem kempovací výbavy, který vám zaručí komfort a tepelný komfort během nocí ve stanu. Při výběru správného spacáku byste měli zvážit izolační vlastnosti a vhodnost pro dané roční období. Spací pytle se liší nejen materiály a hmotností, ale také například střihem.
 • Karimatky pomáhají izolovat od chladného a často nerovného terénu. Při výběru karimatky je důležité zohlednit její izolační schopnosti a tloušťku, která přispívá k pohodlnému spánku. Existují nafukovací modely pro extra pohodlí nebo pěnové karimatky pro lepší odolnost a snadnější manipulaci.
 • Svítilny jsou neocenitelnými pomocníky při nočních aktivitách na kempování. Poskytují nezbytné osvětlení pro vaše večerní činnosti, ať už jde o hledání věcí ve stanu, noční návštěvu toalety či přípravu večeře v tábořišti. Vybrat správnou svítilnu znamená zajistit si bezpečnost a pohodlí i po setmění.
 • Turistické batohy představují esenciální prvek vybavení pro každého, kdo se chystá na výlety do přírody nebo dlouhé treky mimo kemp. Kvalitní turistický batoh poskytuje dostatečný prostor pro všechny nezbytnosti, jako jsou potraviny, voda, první pomoc a další turistické vybavení.

Rodinné stany pro 6 osob a stany pro 5 – příslušenství
Spacák

Rodinné stany pro 5 osob a stany pro 6 – příslušenství
Karimatka

Rodinné stany pro 5 osob a stany pro 6 – příslušenství
Svítilna

Stany 5 osob a stany 6 osob – příslušenství
Turistický batoh

i

Použitý stan pro 5 i stan pro 6 osob poslouží taky

Je váš rozpočet omezený a prahnete po cenově dostupnějším řešení? Najdete u nás také mnoho použitých stanů, které mohou být stále ve výborném stavu. Hledáte-li levný stan pro 5 osob – bazar vám určitě pomůže.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Coleman Polygon 5 Skladem > 5 ks
Stan rodinný, tvar: iglů s jedním vchodem, pro 5 osob, ocelová konstrukce, dvouplášťový, vodní sloupec 2000 mm, samonosný, hmotnost 11 kg
5 499,-

2.
High Peak Tessin 5.0 Skladem 2 ks
Stan rodinný, tvar: tunel s předsíňkou a se dvěma vchody, pro 5 osob, sklolaminátová konstrukce, dvouplášťový, nepromokavý, vodní sloupec 3000 mm, hmotnost 7,6 kg
5 019,-

3.
Stan rodinný, tvar: tunel s předsíňkou, pro 6 osob, jednoplášťový, hmotnost 7,5 kg
4 579,-

Další nejprodávanější
31 položek
4,5
Coleman Polygon 5
Stan rodinný, tvar: iglů s jedním vchodem, pro 5 osob, ocelová konstrukce, dvouplášťový, vodní sloupec 2000 mm, samonosný, hmotnost 11 kg
Koupit s kódem ALZADNY20 4 399,-
5 499,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SPTcmg0124
Vango Lismore Air 600XL Package Mineral Green - Stan Doručení na
prodejnu zdarma
5,0
Vango Lismore Air 600XL Package Mineral Green
Stan rodinný a nafukovací, tvar: tunel s předsíňkou a se dvěma vchody, pro 6 osob, nafukovací konstrukce, dvouplášťový, nepromokavý, vodní sloupec 3000 mm, hmotnost 29 kg
23 990,-
Skladem 2 ks
Objednací kód: SPTvng0429
TecTake Tunelový stan Roskilde pro 6 osob – světle šedá/tmavě šedá
Stan rodinný, tvar: tunel s předsíňkou, pro 6 osob, jednoplášťový, hmotnost 7,5 kg
4 579,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: SPTaaa0502
High Peak Ancona 5.0
Stan rodinný, tvar: tunel s dvěma ložnicemi a se dvěma vchody, pro 5 osob, sklolaminátová konstrukce, dvouplášťový, nepromokavý, vodní sloupec 3000 mm, hmotnost 10,3 kg
Koupit s kódem ALZADNY30 4 829,-
6 899,-
Skladem 5 ks
Objednací kód: SPThip021
Coleman Polygon 6
Stan rodinný, tvar: iglů se dvěma vchody, pro 6 osob, ocelová konstrukce, dvouplášťový, nepromokavý, vodní sloupec 3000 mm, samonosný, hmotnost 14,5 kg
Koupit s kódem ALZADNY20 5 455,-
Novinka
6 819,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SPTkn2162
Nils Camp Rodinný stan Highland NC6031, modro-šedý
Stan rodinný a outdoorový, tvar: iglů s apsidou, s dvěma ložnicemi a se dvěma vchody, pro 6 osob, laminátová konstrukce, dvouplášťový, nepromokavý, vodní sloupec 4000 mm, hmotnost 9,5 kg
4 989,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: SPTrNu75
Coleman Vail 6
Stan rodinný, tvar: tunel s předsíňkou, pro 6 osob, sklolaminátová konstrukce, nepromokavý, vodní sloupec 4000 mm, hmotnost 18,8 kg
14 790,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTcmg0110
High Peak Como 6.0
Stan rodinný, tvar: tunel s dvěma ložnicemi a se dvěma vchody, pro 6 osob, sklolaminátová konstrukce, dvouplášťový, nepromokavý, vodní sloupec 3000 mm, hmotnost 9,1 kg
5 589,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SPThip013
Husky Boston 5 New dural zelený
Stan rodinný, pro 5 osob, duralová konstrukce, dvouplášťový, nepromokavý, vodní sloupec 3000 mm, hmotnost 13,5 kg
9 599,-
Skladem 2 ks
Objednací kód: SPThusk246
Vango Solaris II Air 500 Sky Blue
Stan rodinný a nafukovací, tvar: tunel s předsíňkou a se dvěma vchody, pro 5 osob, nafukovací konstrukce, dvouplášťový, nepromokavý, vodní sloupec 3000 mm, hmotnost 18,3 kg
14 990,-
Skladem 5 ks
Objednací kód: SPTvng0379
Vango Harris 500 Mineral Green
Stan rodinný, tvar: tunel s apsidou a s jedním vchodem, pro 5 osob, sklolaminátová konstrukce, dvouplášťový, nepromokavý, vodní sloupec 3000 mm, hmotnost 16,7 kg
10 690,-
Skladem 5 ks
Objednací kód: SPTvng0436
Yate FAMILY modrý
Stan rodinný, tvar: iglů s dvěma ložnicemi a s jedním vchodem, pro 5 osob, sklolaminátová konstrukce, jednoplášťový, vodní sloupec 3000 mm, hmotnost 12 kg
Super cena
5 600,- Ušetříte 244,-
Skladem 5 ks u dodavatele
Objednací kód: SPTyats0083
KingCamp Albano 5
Stan rodinný, expediční a outdoorový, tvar: iglů se dvěma vchody, pro 5 osob, laminátová konstrukce, dvouplášťový, nepromokavý, vodní sloupec 3000 mm, hmotnost 5,7 kg
Koupit s kódem ALZADNY30 3 569,-
5 099,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SPTking68
Stan pro 6 osob šedý
Stan rodinný, outdoorový a moskytiéra, tvar: iglů se dvěma vchody, pro 6 osob, sklolaminátová konstrukce, jednoplášťový, nepromokavý, hmotnost 4,7 kg
3 339,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SPTshu010b3
Kempingový stan pro 6 osob modrý a světle modrý
Stan rodinný, outdoorový a moskytiéra, tvar: tunel s dvěma ložnicemi a s jedním vchodem, pro 6 osob, sklolaminátová konstrukce, jednoplášťový, nepromokavý, hmotnost 9,13 kg
3 849,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: SPTshu015e1
Kempingový stan pro 6 osob modro-zelený
Stan rodinný, outdoorový a moskytiéra, tvar: tunel s dvěma ložnicemi a s jedním vchodem, pro 6 osob, sklolaminátová konstrukce, jednoplášťový, nepromokavý, hmotnost 9,13 kg
3 819,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: SPTshu015e2
Vango Harris Air 500 Mineral Green
Stan rodinný a nafukovací, tvar: tunel s předsíňkou a s jedním vchodem, pro 5 osob, nafukovací konstrukce, dvouplášťový, nepromokavý, vodní sloupec 3000 mm, hmotnost 19,15 kg
Novinka
17 790,-
Skladem 3 ks
Objednací kód: SPTvng0444
COLEMAN Waterfall 5 DLX
Stan rodinný, tvar: iglů s předsíňkou a se dvěma vchody, pro 5 osob, laminátová konstrukce, dvouplášťový, nepromokavý, vodní sloupec 3000 mm, samonosný, hmotnost 13,5 kg
Zlevněno -10 %
8 999,- 9 999,-
Skladem 4 ks
Objednací kód: SPTkn2150
Vango Skye 500 Deep Blue
Stan rodinný a outdoorový, tvar: tunel s předsíňkou a s jedním vchodem, pro 5 osob, sklolaminátová konstrukce, dvouplášťový, nepromokavý, vodní sloupec 3000 mm, hmotnost 9,4 kg
Novinka
6 690,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SPTvng0457
Kempingový stan pro 6 osob modrožlutý
Stan rodinný, outdoorový a moskytiéra, tvar: tunel s dvěma ložnicemi a s jedním vchodem, pro 6 osob, sklolaminátová konstrukce, jednoplášťový, nepromokavý, hmotnost 9,13 kg
3 819,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: SPTshu015e
Stan pro 6 osob šedý
Stan rodinný, outdoorový a moskytiéra, tvar: iglů se dvěma vchody, pro 6 osob, sklolaminátová konstrukce, jednoplášťový, nepromokavý, hmotnost 4,7 kg
3 169,-
Rozbaleno
Objednací kód: SPTshu010b3
5,0
High Peak Tessin 5.0
Stan rodinný, tvar: tunel s předsíňkou a se dvěma vchody, pro 5 osob, sklolaminátová konstrukce, dvouplášťový, nepromokavý, vodní sloupec 3000 mm, hmotnost 7,6 kg
Koupit s kódem ALZADNY30 3 513,-
5 019,-
Skladem 2 ks
Objednací kód: SPThip006
Regatta Karuna 6 Nautic/Laser
Stan rodinný, tvar: tunel s dvěma ložnicemi a s jedním vchodem, pro 6 osob, sklolaminátová konstrukce, dvouplášťový, nepromokavý, vodní sloupec 5000 mm, hmotnost 19,5 kg
10 490,-
Skladem 1 ks
Objednací kód: SPTrgt139
2,0
Husky Boston 6 New zelený
Stan rodinný, tvar: iglů s předsíňkou a se dvěma vchody, pro 6 osob, durawrapová konstrukce, dvouplášťový, nepromokavý, vodní sloupec 3000 mm, hmotnost 15,5 kg
9 989,-
Skladem 1 ks
Objednací kód: SPThusk071
svítilnaSvítilny Wuben: brutální výkon v odolném provedení Dobrá baterka se vždycky hodí. Ty od čínské společnosti Wuben představují technologickou špičku, která nabízí kombinaci vysoké odolnosti, vysokého jasu a dlouhého dosvitu s dalšími praktickými vlastnostmi.
Každému správnému výletu předchází trocha plánování! Na co nezapomenout, když plánujete kempování nebo výlet s dětmi? Poradíme v našem článku!
Karimatka je nezbytnou součástí výbavy pro kempování. V našem průvodci poradíme, jakou vybrat, aby vaše noci v přírodě byly co nejpohodlnější.
sponzorovaný článekHusky: Vybavte se na výlety po Česku Ať plánujete víkendový výlet, nebo letní dovolenou, vyrazit někam po Česku je vždy dobrý nápad. Budete ale potřebovat výbavu – pořádný batoh a při vícedenním putování i karimatku, spacák a stan. A právě to má v nabídce známý český výrobce Husky.
Plánujete outdoorový trip a počítáte každý gram ve svém batohu? Vyzkoušejte speciálně odlehčené a univerzální stany, karimatky, vařiče, nebo dokonce jídlo! Cestování nalehko je totiž mnohem větší zábava.
Více článků
 

Již neprodáváme

Rodinné stany pro 5 až 6 osob

V kategorii Rodinné stany pro 5 až 6 osob máme právě teď na Alza.cz celkem 31 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné rodinné stany pro 5 až 6 osob Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší rodinné stany pro 5 až 6 osob Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší rodinné stany pro 5 až 6 osob Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v rodinné stany pro 5 až 6 osob recenze
P-DC1-WEB12
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací