Stagg MD-500BKH
Mikrofon - do ruky (do objímky), připojení skrze XLR, délka kabelu 6 m, dynamický, směrové snímání, frekvence od 80 do 15000 Hz, impedance 500 Ohm, tlačítko Mute, vhodný pro mluvené slovo, zpěv
Kód:  STGGm02 Stránky výrobce
Nevyhovují vám alternativy? Vybírejte z celé nabídky
Stagg MD-500BKH
Parametry a specifikace
Připojení
Délka kabelu
6 m
Charakteristika mikrofonu
Typ mikrofonu
Do ruky (do objímky)
Frekvence od
80 Hz
Frekvence do
15 000 Hz
Impedance
500 Ohm