Cenové bomby jsou tady! Vyber si z produktů za extrémně nízké ceny a přesvědč se sám!

AlzaPlus+ Roborock kompenzace

Concept VR3110 2 v 1 RoboCross Laser

Zobrazit katalog
Concept VR3110 2 v 1 RoboCross Laser + Garance 60 dní na vrácení peněz
133x
Robotický vysavač maximální sací síla 3300 Pa, s mopem, na čištění koberců, na zvířecí chlupy a antibakteriální, na všechny druhy podlah, doba provozu 180 min, doba nabíjení 4 h, hlučnost 70 dB(A), objem nádoby 0,6 l, automatické dobíjení, pokračování úklidu po samostatném dobití, odolnost kartáčů proti namotávání vlasů, senzor proti nárazu a přizpůsobení povrchu podlahy, typ ovládání: na těle, počet bočních štětců: 2, překoná překážku do 1,8 cm, BLDC motor, boční kartáč, dálkové ovládání, hepa filtr, kartáč na podlahu/koberce, kartáč pet na zvířecí chlupy a pěnový filtr, HEPA filtr a pěnový filtr, mobilní aplikace, barva černá
Varianta
Pojistit prodlouženou záruku na +3 roky. Nejvýhodnější varianta. 1 483,-
Pojištění proti rozbití a krádeži na 2 roky 940,-
Možnost vrátit zboží do 60 dnů 630,-
Přidat do seznamu
Záruka 24 měsíců Kód:  CORV485 Prod. číslo:  VR3110 Stránky výrobce

Concept VR3110 2 v 1 RoboCross Laser

Hledáte kvalitní robotický vysavač, který splní všechna vaše očekávání? Pak je pro vás vysavač Concept VR3110 2 v 1 tou správou volbou. Robotický vysavač Concept VR3110 je vhodný na všechny podlahové krytiny a členité prostory. Výkonný BLDC motor a kvalitní LG BYD baterie se postarají až o 180 minut úklidu. Na výběr máte hned ze tří kartáčů, které můžete využívat podle vašich potřeb. Robota Concept VR3110 můžete ovládat prostřednictvím chytré aplikace nebo pomocí přiloženého dálkového ovládání. Vysavač je vybaven několika režimy, které vám pomůžou dokonale uklidit celý váš domov. Concept VR3110 je skvělý pomocník do každé domácnosti.

2 v 1

Třístupňová filtrace

Všechny druhy povrchů


Klíčové vlastnosti robotického vysavače Concept VR3110  2 v 1 RoboCross Laser

 • Laserová technologie LaserTec 2.0
 • Vysavač Concept VR3110 je vhodný na všechny podlahové krytiny
 • Maximální sací síla až 3300 Pa 
 • Až bude vše uklizeno, vysavač se sám automaticky vrátí do nabíjecí stanice 
 • Disponuje pokročilým filtračním systémem TripleAirClean
 • Vysávejte a vytírejte najednou
 • Výkonný BLDC motor vysavače Concept VR3110
 • Až 180 minut úklidu díky kvalitní LG BYD baterii
 • Tři praktické kartáče (CARPET, HARDFLOOR a PET)
 • Spirálový kartáč vhodný na všechny druhy podlah a koberců
 • Concept VR3110 je totiž vybaven speciálním čidlem pro perfektní orientaci
 • Chytrá aplikace pro ovládání robota
 • Přiložené dálkové ovládání s displejem
 • ROOMPLAN plánovač do každého detailu
 • Funkce Total Surface
 • Kompletní automatický úklid
 • Concept VR3110 nabízí zóny úklidu 
 • Lokální režim pro úklid menších ploch
 • Tichý režim 

Laserová technologie LaserTec 2.0

Robotický vysavač Concept VR3110 se pyšní novou laserovou navigací LaserTec 2.0, díky které pečlivě naskenuje celou vaši domácnost a vytvoří si tak přesnou mapu, takže budete vždy vědět, kde se právě nachází. Všechna místa budou perfektně uklizená a nestane se tak, že by opakovaně přejížděl na již uklizená místa. Vysavač Concept VR3110 je vhodný na všechny podlahové krytiny a členité prostory. Překážky do výše 1,8 cm nejsou pro vysavač žádný problém. Až bude vše uklizeno, robotický vysavač Concept VR3110 se sám automaticky vrátí do nabíjecí stanice. 

Žádné bakterie a viry

Odteď už žádné bakterie a viry, které by vás v domácnosti trápily. Vysavač Concept VR3110 vás všech těchto nepříjemností zbaví. Stačí přidat do zásobníku na vodu vhodný desinfekční prostředek a robot může začít vytírat. Díky tomu budete mít krásně čisté a dezinfikované podlahy.

Vysávejte a vytírejte najednou

Vysavač Concept VR3110 disponuje dvěma zásobníky, na suchý i mokrý úklid. 600mililitrový zásobník slouží pro klasický úklid. V případě, že budete chtít vysávat i vytírat zároveň, stačí nasadit mopovací modul s elektronicky řízeným vytíráním. Díky tomu získáte spousty času, který můžete trávit něčím, co máte rádi.  Praktický zásobník na vytírání je osazen textilií z mikrovlákna, která dokáže zachytit veškeré nečistoty a během úklidu robotický vysavač Concept VR3110 podlahu také vyleští. Textilii velmi snadno sundáte a následně vyperete v pračce. 

Výkonný motor vysavače Concept VR3110

Vysavač Concept VR3110 se pyšní výkonným a velice kvalitním BLDC motorem, který je digitální a bezkartáčový. Oproti běžným motorům je tichý a zároveň energeticky úsporný, takže vám zaručí delší životnost. Sací síla 3300 Pa vám zajistí dokonalý úklid celé vaší domácnosti. 3 úrovně výkonu se automaticky mění v závislosti na spuštěném režimu úklidu. V případě potřeby si můžete sací výkon sami nastavit tak, aby to vyhovovalo míře znečištění.

Až 180 minut úklidu

Vysokokapacitní 3200 mAh baterie LG BYD vám zajistí až 180 minut úklidu. Během této doby stihne uklidit celou vaší domácnost. Kvalitní baterie vyniká svou dlouhou životností, vysokým výkonem, stabilním cyklem a zároveň svou bezpečností. Baterie LG BYD se využívá také v automobilovém průmyslu, čímž vám zaručuje vysoký výkon. Pokud klesne baterie pod 15 %, vysavač Concept VR3110 se sám vrátí do dokovací stanice. 

Tři hlavní kartáče pro perfektní úklid

V příslušenství robotického vysavače Concept VR3110 nalezete také tři praktické kartáče (CARPET, HARDFLOOR a PET), které vám pomohou dosáhnout perfektních výsledků při úklidu. Kartáče můžete vyměňovat podle toho, jak vám to bude vyhovovat. Na vysavači se nacházejí také dva boční kartáčky, které rozšiřují záběr, čímž se dostanou do těžko přístupných míst okolo stěn, nábytku a v rozích.

Spirálový kartáč vhodný na všechny druhy podlah a koberců

Robotický vysavač Concept VR3110 je vybaven spirálovým kartáčem, který je tvořen kombinací štětin a gumových lamel. Díky tomu je vhodný na všechny druhy podlah a koberců.

Praktický HardFloor kartáč na tvrdé podlahy

V příslušenství robotického vysavače Concept VR3110 naleznete praktický HardFoor kartáč, které je ideální především na tvrdé podlahy. Kartáč disponuje měkkým povrchem se speciálními vlákny, díky kterým zachytí až 3× více nečistot. Vaše podlahy budou dokonale čisté a bez poškrábání. 

PET kartáč s osazenými gumovými lamelami

Majitelé domácích mazlíčků nám dají jistě za pravdu, že kamkoliv projdete, vždy najdete nějaké zvířecí chlupy. I s tímto si robotický vysavač Concept VR3110 hravě poradí. Díky speciálnímu PET kartáči s gumovými lamelami nebudete mít starosti s nejjemnějším prachem, zvířecí srstí nebo popadanými vlasy. 

Carpet Turbo pro perfektně uklizený koberec

Máte doma koberce? Pak pro vás máme skvělou zprávu. Robotický vysavač Concept VR3110 má k dispozici funkci Carpet Turbo, kterou můžete využít v případě, že máte v robotu nainstalovaný Carpet kartáč. Ve chvíli, kdy vysavač najede na koberec, automaticky sám zvýší sací výkon na maximum a perfektně jej vysaje. Poté, co se vrátí zpět na podlahu, vrátí se vysavač Concept VR3110 zpět na původní hodnotu.

Concept VR3110 se skvěle orientuje

Nemusíte se vůbec bát o svého robota. Concept VR3110 je totiž vybaven speciálním čidlem, které slouží k perfektní orientaci podél zdí. Vysavač si drží od veškerých překážek mírný odstup, takže nedochází k poškození nábytku či nepříjemným nárazům. Speciální senzor slouží zároveň k detekci skla a černých stěn, takže si skvěle poradí s jakýmkoliv úklidem. 

Chytrá aplikace pro ovládání robota Concept VR3110

Abyste měli vašeho robota Concept VR3110 vždy pod kontrolou, snadno jej můžete ovládat pomocí chytré aplikace Concept Robot, která je zdarma dostupná pro zařízení iOS a Android. Aplikace je plně v českém jazyce, takže je použití naprostá hračka. Pomocí aplikace Concept si snadno naplánujete úklid kdykoliv a odkudkoliv budete potřebovat. Zjistíte také kolik toho robot uklidil a kde se právě nachází. Tato aplikace je skvělá, protože vám umožní robota ovládat z práce, dovolené či z kavárny. Jakmile přijdete domů, budete mít dokonale uklizený celý váš domov. Pokud však nejste příznivci chytrých aplikací, použijte přiložený dálkový ovladač.

ROOMPLAN plánovač do každého detailu

Pomocí praktické funkce ROOMPLAN budete mít úklid naplánovaný do každého detailu. V aplikaci si nastavíte přesný čas úklidu nebo si můžete sami vyznačit úklidovou zónu, režim úklidu nebo úroveň sacího výkonu. Poté, co nastavíte všechny detaily, robot Concept VR3110 se o ostatní už postará sám. V daný čas se sám spustí, zahájí úklid a po úklidu se vrátí zpět do nabíjecí stanice. 

Funkce Total Surface

V případě, že se robot Concept VR3110 vybije v průběhu uklízení, sám díky funkci automatického pokračování Total Surface vyhledá nabíjecí stanici. Tam se plně nabije a poté vyjede a bude pokračovat přesně tam, kde přestal. Váš domov tak bude vždy dokonale uklizený. 

Kompletní automatický úklid

Robotický vysavač Concept VR3110 je vybaven režimem kompletního automatického úklidu, který prohledá a zároveň vygeneruje mapu, kterou si rozdělí na menší zóny. Jednotlivé zóny následně jednu po druhé důkladně vysaje podél stěn. Následně je vysaje i v liniích a uklidí zbylé prostory. Poté, co robotický vysavač Concept VR3110 dokončí úklid, vrátí se zpět do nabíjecí stanice. Robot je vybaven speciálním čidlem, které zajišťuje perfektní orientaci podél zdí a zabraňuje pádu ze schodů. Současně chrání vysavač i nábytek před poškozením. Čidlo rozpozná veškeré překážky, před kterými robot včas zpomalí. Zároveň slouží k detekci skla a černých stěn, a proto si robot poradí s úklidem i podél těchto ploch.

Concept VR3110 nabízí zóny úklidu 

Vysavač Concept VR3110 je vybaven zónovým režimem, který uklidí vaši domácnost jenom tam, kde opravdu potřebujete. Nemusíte tak čekat, než uklidí celý byt. Vysavač Concept VR3110 dokáže definovat a pojmenovat až 15 zón včetně zakázaných oblastí. Ve zvolené zóně robot Concept uklidí stejným způsobem jako při automatickém úklidu. Tuto skvělou funkci oceníte především v případě, že nechcete, aby vám v režimu vytírání nenajížděl na koberce nebo místa, kam nechcete. Využít můžete také praktickou funkci DOUBLE, kdy robot Concept VR3110 po dokončení běžného úklidu zopakuje úklid v liniích napříč své prvotní dráhy a TURBO, která zvýší sací výkon na nejvyšší stupeň.

Lokální režim pro úklid menších ploch

Mimo jiné můžete využít také lokální režim, který slouží především pro úklid menších ploch. Jednoduše lze tento režim spustit přímo na vysavači Concept VR3110. Robot na střední sací výkon provede dvojí úklid v oblasti 2 × 2 m se středem ve své startovací poloze. Abyste dosáhli pečlivějšího úklidu, snadno určíte pomocí aplikace bod na mapě a aktivujete úklid v TURBO režimu. Vysavač Concept VR3110 přejde na místo, které si určí jako střed. Následně provede úklid s maximálním výkonem v oblasti 1,5 × 1,5 m.

Vysavač Concept VR3110 s tichým režimem

Concept VR3110 je vybaven tichým režimem, který si můžete sami nastavit v případě, že nechcete být rušeni u vašeho oblíbeného pořadu či filmu. Všechna hlasová oznámení se vypnou, takže vás nebudou nijak obtěžovat. Během aktivovaného tichého režimu nebude robot Concept VR3110 provádět naplánovaný úklid.

Concept VR3110 vhodný i pro alergiky

Robotický vysavač VR3110 je ideální pro alergiky. Disponuje totiž pokročilým filtračním systémem TripleAirClean. Jedná se o třístupňovou filtraci s HEPA filtrem 13, který dokáže ze vzduchu odstranit až 99,9 % částic, včetně bakterií a virů. Váš domov tak bude perfektně čistý a bez zbytečných škodlivin.

Parametry a specifikace

Porovnat
Typ povrchu
Na všechny druhy podlah, Na koberce, Na tvrdé podlahy, Na lino, Na dřevěné podlahy, Na plovoucí podlahy Hotovo!
Určení
S mopem, Na čištění koberců, Na zvířecí chlupy, Antibakteriální Hotovo!
Funkce
Automatické dobíjení , Pokračování úklidu po samostatném dobití , Odolnost kartáčů proti namotávání vlasů , Senzor proti nárazu , Přizpůsobení povrchu podlahy Hotovo!
Objem nádoby na prach
0,6 l Hotovo!
Počet bočních štětců
2 Hotovo!

Typ povrchu

Typ povrchu
Na všechny druhy podlah, Na koberce, Na tvrdé podlahy, Na lino, Na dřevěné podlahy, Na plovoucí podlahy Hotovo!

Určení

Určení
S mopem, Na čištění koberců, Na zvířecí chlupy, Antibakteriální Hotovo!

Vlastnosti

Funkce
Automatické dobíjení , Pokračování úklidu po samostatném dobití , Odolnost kartáčů proti namotávání vlasů , Senzor proti nárazu , Přizpůsobení povrchu podlahy Hotovo!
Objem nádoby na prach
0,6 l Hotovo!
Počet bočních štětců
2 Hotovo!
Překonání překážky do výšky
1,8 cm Hotovo!
Typ motoru
BLDC Hotovo!
Typ ovládání
Na těle, Dálkový ovladač, Aplikace Hotovo!

Filtry

Typ filtru
HEPA filtr, Pěnový filtr Hotovo!

Rozměry a hmotnost

Výška
10 cm Hotovo!
Šířka
35 cm Hotovo!
Hloubka
35 cm Hotovo!
Hmotnost
3,1 kg Hotovo!

Výbava a příslušenství

Příslušenství
Boční kartáč, Dálkové ovládání, Hepa filtr, Kartáč na podlahu/koberce, Kartáč PET na zvířecí chlupy, Pěnový filtr Hotovo!

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace
Ano Hotovo!

Barva

Barva
Černá Hotovo!

Napájení

Doba nabíjení
4 h (4 h) Hotovo!
Doba provozu
180 min (180 min) Hotovo!

Hlučnost

Hlučnost
70 dB(A) Hotovo!

Rozměry a hmotnost

Šířka
35 cm Hotovo!
Výška
10 cm Hotovo!
Hloubka
35 cm Hotovo!
Hmotnost
3,1 kg Hotovo!

Typ

Typ vysavače
Robotický Hotovo!

Vlastnosti

Kompatibilita
Wi-Fi Hotovo!

Energetický štítek

Hlučnost
70 dB Hotovo!

Příkon

Příkon
50 W Hotovo!
Více parametrů

Česká značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost vlastní komplexní soubor pravidel, dohlížející na vysokou kvalitu a praktičnost všech produktů. Luxusní vzhled nové kuchyně za rozumnou cenu si nyní může dopřát takřka kdokoliv. Všechny tři designové linie zvané SINFONIA (nerez decentně kombinovaný černým proužkem), BLACK (černé sklo) a WHITE (bílé sklo), umožňují souhru velkých a malých spotřebičů, které kuchyňský prostor elegantně spojí do jednoho harmonického celku.

Poznámka:
» Všechny robotické vysavače

Na baterii či akumulátor, které mohou být součástí produktu, se vztahuje doba životnosti v délce šesti měsíců, protože se jedná o spotřební materiál.


» Všechny robotické vysavače s mopem

» Všechny antibakteriální vysavače
» Všechny podlahové vysavače
» Všechny vysavače na koberce
» Všechny vysavače na zvířecí chlupy

» Všechny vysavače
» Všechny akumulátorové vysavače

Na baterii či akumulátor, které mohou být součástí produktu, se vztahuje doba životnosti v délce šesti měsíců, protože se jedná o spotřební materiál.


» Všechny vysavače s vytíráním

Online chat

Vážený zákazníku, pokud máte dotazy ke službe, můžete je s námi vyřešit online. V případě že chcete chat využít přihlaste se prosím.

Varianty Concept VR3110 2 v 1 RoboCross Laser:

Concept VR3100 Robotický vysavač 2 v 1 RoboCross Laser Soft

Robotický vysavač sací výkon 3 300 Pa, s mopem a na čištění koberců, na všechny druhy podlah, doba provozu 180 min, doba nabíjení 4 h, hlučnost 64 dB(A), objem nádoby 0,6 l, automatické dobíjení, předvolba místností k úklidu, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti pádu ze schodů, senzor proti nárazu, vysátí více místností a přizpůsobení povrchu podlahy, typ ovládání: na těle, počet bočních štětců: 2, způsob navigace: laserová, BLDC motor, způsob čištění: kartáče, programy a mopování, baterie li-ion, dálkové ovládání, hepa filtr, indikátor nabíjení, kartáč, kartáč na podlahu/koberce, kartáček na čištění přístroje, mopovací modul s mopovací tkaninou, mopovací nástavec, mopovací textílie, nabíjecí adaptér, nabíjecí stanice, náhradní boční kartáč, ovládání chytrým telefonem, pěnový filtr, regulace výkonu, zásobník na nečistoty pro vysávání a zásobník na vodu, HEPA filtr, mobilní aplikace, barva černá
Koupit
7 099,-
Skladem > 5 ks
 

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.

Dobrý den, chci se zeptat zda je normální že nadoba na vodu až moc vytéká i když nevytira až tak že textilii na vytírání musim i vyždímat nebo je to závada. Předem děkuji za odpověď

Dobrý den, HEPA filtr je omyvatelný?

Dobrý večer jak je vysavač vysoký v popisu jsem nenašel žádné parametry?

Dobry den, ma concept nejsky autorizovany servis v Kralovehrsdeckem kraji? Nebo reklamaci resit ores Vas? vysavac stale vysava na plny vykon ikdyz ma nastavenou mensi intenzitu.

Dobry den, ma concept nejsky autorizovany servis v Kralovehrsdeckem kraji? Nebo reklamaci resit ores Vas? vysavac stale vysava na plny vykon ikdyz ma nastavenou mensi intenzitu.

Dobry den, ma concept nejsky autorizovany servis v Kralovehrsdeckem kraji? Nebo reklamaci resit ores Vas? vysavac stale vysava na plny vykon ikdyz ma nastavenou mensi intenzitu.

Dobry den, ma concept nejsky autorizovany servis v Kralovehrsdeckem kraji? Nebo reklamaci resit ores Vas? vysavac stale vysava na plny vykon ikdyz ma nastavenou mensi intenzitu.

Dobry den, ma concept nejsky autorizovany servis v Kralovehrsdeckem kraji? Nebo reklamaci resit ores Vas? vysavac stale vysava na plny vykon ikdyz ma nastavenou mensi intenzitu.

Dobry den, ma concept nejsky autorizovany servis v Kralovehrsdeckem kraji? Nebo reklamaci resit ores Vas? vysavac stale vysava na plny vykon ikdyz ma nastavenou mensi intenzitu.

Dobry den, ma concept nejsky autorizovany servis v Kralovehrsdeckem kraji? Nebo reklamaci resit ores Vas? vysavac stale vysava na plny vykon ikdyz ma nastavenou mensi intenzitu.

123...
Diskuze a poradna k Concept VR3110 2 v 1 RoboCross Laser
Příslušenství pro Concept VR3110 2 v 1 RoboCross Laser Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Concept VR3110 - Robotický vysávač 2 v 1 RoboCross Laser, sací výkon 3 300 Pa. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Concept VR3110 Saugroboter 2in1 RoboCross Laser. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte Concept VR3110 Saugroboter 2in1 RoboCross Laser. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: Concept VR3110 Robotporszívó 2 az 1-ben RoboCross Laser.

Splátková kalkulačka zobrazuje výpočet měsíčních splátek s pojištěním. Pojištění je možné změnit nebo úplně zrušit po kliknutí na tlačítko Dokončit objednávku nebo na stránkach Hello bank!.

Odkaz k produktu na stránkách výrobce: Zadejte odkaz recenze produktu

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

P-DC1-WEB08
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací