Xiaomi Watch S1 Active Space Black

Zobrazit katalog
Xiaomi Watch S1 Active Space Black
4,4 49 hodnocení
Chytré hodinky - s ovládáním v češtině, AMOLED displej, GPS, NFC platby skrze Mi Pay, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, hledání telefonu, režim spánku/nerušit, navigace, SOS tlačítko, bezdrátové nabíjení, budík, datum, kalendář a stopky, vhodné na běh, cyklistiku, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), max. výdrž baterie 288 h, materiál pouzdra ostatní kovy
Kód:  XIMiwS1act3 Prod. číslo:  35784 Stránky výrobce

Xiaomi Watch S1 Active Space Black

Stylové a dostupné chytré hodinky s řadou fitness funkcí

Pořiďte si na zápěstí chytré hodinky od Xiaomi a získejte přehled o vaší aktivitě a po spárování s chytrým telefonem i o příchozích notifikacích. Díky zabudovanému mikrofonu a reproduktoru můžete přes váš spárovaný telefonem přijmout a vyřídit handsfree hovory. Doménou chytrých hodinek je elegantní provedení s kovovým rámečkem, ve kterém je usazen 1,43" AMOLED displej s vynikající čitelností i na přímém slunci. Hodinky váží pouze 36,3 gramu, takže je na ruce skoro ani neucítíte. Výdrž baterie hodinek Xiaomi Watch S1 Active se pohybuje při běžném používání na skvělých 12 dnech a v GPS režimu dosahuje přibližně 30 hodin. Sportovní nadšenci ocení 117 sportovních režimů a z toho 19 je profesionálních. Voděodolnost do 5 ATM vám umožní s hodinkami bez problémů chodit plavat. Prostřednictvím Mi Pay a technologie NFC lze využít bezkontaktních plateb. O přesné určení polohy se stará vícesystémová GPS s podporou GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS.

Klíčové vlastnosti chytrých hodinek Xiaomi Watch S1 Active Space Black

 • 1,43" AMOLED displej s rozlišením 466 × 466 px
 • Čip s podporou vícesystémové GPS integruje satelity GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS pro přesné určení polohy
 • Spárování s chytrým telefonem přes Bluetooth 
 • Díky zabudovanému reproduktoru a mikrofonu můžete přes spárovaný smartphone vyřídit telefonní hovory
 • Technologie NFC a Mi Pay vám umožní provádět bezkontaktní platby (pouze u vybraných bank, je nutné ověřit si na stránkách výrobce)
 • Hodinky disponují více než 117 sportovních režimů (z toho 19 profesionálních režimů)
 • Voděodolnost do 5 ATM vám umožní s hodinkami bez problému plavat
 • Na výběr z více než 200 ciferníků hodinek
 • Výdrž při běžném používání činí až 12 dní (přibližně 30 hodin v režimu GPS)
 • Celodenní sledování tepové frekvence a okysličení krve přes modernizovaný PPG biosenzor
 • Třemi zmáčknutími dolního tlačítka začnete volat nouzovému kontaktu v případě potřeby (je nutné mít hodinky spárované s telefonem)
 • Přesnější měření délky a fází spánku
 • Užitečné funkce jako Detekce stresu, Dýchací cvičení, Index zdraví i Zdraví žen

Chytré hodinky Xiaomi Watch S1 Active nabídnou celou řadu fitness režimů

Nebojte se být aktivní a pusťte se do cvičení či jiných aktivit. Pomocí hodinek Xiaomi Watch S1 Active přesně změříte parametry vašeho výkonu — tepová frekvence, průměrné teplo nebo spálené kalorie. Na výběr budete mít z více než 117 sportovních režimů a z toho 19 je jich profesionálních. Samozřejmosti je voděodolné provedení do 5 ATM, takže se můžete bez obav pustit do plavání a měřit váš plavecký výkon.

Přizpůsobte vzhled chytrých hodinek vašemu stylu

K dispozici budete mít více než 200 stylových a funkčních ciferníků s různými motivy. Ciferníky oplývají funkčními tlačítky pro různé technologie, výběr sportu a dalších nástrojů. Čekají na vás různé druhy ciferníků a můžete si vytvořit i svůj vlastní. Vzhled hodinek Xiaomi Watch S1 Active snadno přizpůsobíte vaší náladě nebo outfitu.

Hodinky Xiaomi Watch S1 Active využívají vícesystémovou GPS

Xiaomi Watch S1 Active jsou vybaveny dvoupásmovým čipem GNSS s podporou všech pěti klíčových systémů pro určování polohy: GPS, BeiDou, GLONASS, Galileo a QZSS. Čip rovněž disponuje vylepšenými pokročilými algoritmy, které slouží k rychlejšímu a přesnějšímu určení vaší polohy.

Velký AMOLED displej a precizně zpracovaný kovový rámeček

Na AMOLED displej hodinek Xiaomi Watch S1 Active bude radost pohledět. Na 1,43" displeji bude vše skvěle viditelné a díky AMOLED technologii se můžete těšit na barevnější a plynulejší zobrazení. Xiaomi Watch vynikají rovněž skvělou čitelností i na přímém slunci, takže vám neunikne žádná příchozí notifikace. Displej hodinek je usazen v precizně zpracovaném kovovém rámečku. I přesto se váha hodinek Xiaomi Watch S1 Active zastavila na pouhých 36,3 g, takže je na ruce i při cvičení stěží ucítíte.

Rychlý přístup ke sportovním režimům

Hodinky Xiaomi Watch S1 Active si lze nastavit tak, abyste jediným kliknutím mohli přejít k vašemu oblíbenému sportovnímu režimu. Hodinky disponují i automatickou detekcí aktivity, která se týká například běhu na běžeckém pásu, venkovním běhu a chůzi.

Chytré hodinky mají skvělou výdrž na baterii

Uvnitř hodinek Xiaomi Watch S1 Active je umístěna baterie s kapacitou 470 mAh využívající algoritmy AI pro optimalizaci spotřeby energie. Hodinky opět snadno dobijete prostřednictvím magnetického kabelu již za 2,5 hodiny.

Typický režim používání: asi 12 dní
Režim úspory baterie: asi 24 dní
Režim GPS: přibližně 30 hodin

Vyřizujte hovory ze spárovaného telefonu z vašeho zápěstí

Připojte hodinky Xiaomi Watch S1 Active k vašemu telefonu pomocí Bluetooth a můžete vyřizovat příchozí hovory z vašeho zápěstí. Hodinky jsou totiž vybaveny mikrofonem i reproduktorem. Ten lze využít i při krizové situaci, jelikož trojitým stisknutím bočního tlačítka v pravém dolním rohu vytočíte nouzový kontakt. Pro fungování této funkce je potřeba připojit hodinky Xiaomi Watch S1 Active k mobilnímu telefonu pomocí Bluetooth a v aplikaci nastavit nouzový kontakt.

Propracovaný biosenzor PPG

Hodinky Xiaomi Watch S1 Active provádějí 24hodinové monitorování srdeční frekvence a umí monitorovat hladinu kyslíku v krvi SpO₂. PPG biosenzor s vylepšeným hardwarem i algoritmům zajistí přesnější měření tepové frekvence při aktivitách s nízkou i velmi vysokou intenzitou. Hodinky Xiaomi automaticky ukládají křivku klidové tepové frekvence za posledních 30 dní a sleduje tak možné zlepšení dosažená cvičení. Interval měření okysličení krve si můžete upravit — ponechat celodenní, nebo nastavit vámi preferovaný interval.

Hodinky Xiaomi Watch S1 Active monitorují délku a kvalitu spánku

Inovovaná funkce monitorování spánku má nyní až o 35 % lepší přesnost než tomu bylo u předchozích modelů. Chytré hodinky Xiaomi Watch S1 Active tak přesněji zaznamenají váš noční spánek i se všemi jeho fázemi a zároveň zachytí i občasné krátké zdřímnutí během dne. S hodinkami Xiaomi tak můžete identifikovat váš spánkový vzorec a zlepšit tak vaše spánkové návyky.

Celá řada užitečných funkcí

V hodinkách Xiaomi Watch S1 Active jsou integrovány zajímavé funkce, které vám pomohou docílit lepšího přehledu o vašem zdraví nebo vám pomohou se uklidnit.

Detekce stresu — sledujte stresové stavy, denní i 30denní trendy a dosáhněte lepší rovnováhy mezi prací a klidem.
Dýchací cvičení — sledujte zobrazené rytmy na displeji hodinek Xiaomi Watch S1 Active a provádějte dechová cvičení (1-5 minut), čímž se můžete zbavit fyzického i psychického stresu.
Index zdraví — doznal zlepšení v tom, aby podporoval nastavení cílů délky trvání a stání pro středně a vysoce intenzivní aktivity.
Zdraví žen — prostřednictvím aplikace Mi Fitness lze sledovat menstruaci. Cyklus se následně automaticky zobrazí v hodinkách synchronizovaně s vaším telefonem.

Doprovodná aplikace Mi Fitness

Abyste měli veškeré informace o vaší aktivitě a zdraví vždy po ruce, stačí synchronizovat hodinky Xiaomi Watch S1 Active s vaším mobilním telefonem s nainstalovanou aplikací Mi Fitness. V ní pak uvidíte přehledné statistiky a grafiky, lze si vytvářet zdravotní plány a rozvíjet sebekázeň. Aplikace podporuje synchronizaci dat se službami Strava a Apple Health.

Xiaomi Watch S1 Active umožní bezkontaktní platby

Díky technologii NFC můžete využít bezkontaktních plateb Mi Pay a platit hodinkami Xiaomi u platebních zařízení Mastercard®. Tato funkce je k dispozici u vybraných bank a je nutné ověřit si na stránkách výrobce. 

Parametry a specifikace

Sportovní aktivity
Běh, Cyklistika, Fitness, Chůze, Outdoor, Plavání, Tenis, Triatlon, Turistika, Veslování Hotovo!
Kompatibilní OS
Android, iOS Hotovo!
Max. výdrž baterie
288 h (12 d) Hotovo!
Verze kompatibilního OS
Android 10.0, Android 11.0, Android 9.0, Android 8.0, Android 7.0, iOS 12, Android 6.0, iOS 11, iOS 10, iOS 15, iOS 14, iOS 13, iOS 9, Android 12.0, Android 13.0, iOS 16, iOS 17 Hotovo!
Tvar ciferníku
Kulatý Hotovo!

Určení a kompatibilita

Kompatibilní OS
Android, iOS Hotovo!
Verze kompatibilního OS
Android 10.0, Android 11.0, Android 9.0, Android 8.0, Android 7.0, iOS 12, Android 6.0, iOS 11, iOS 10, iOS 15, iOS 14, iOS 13, iOS 9, Android 12.0, Android 13.0, iOS 16, iOS 17 Hotovo!

Provedení a odolnost

Velikost pouzdra
46,6 mm Hotovo!
Barva pouzdra
Černá Hotovo!
Vodotěsnost
50 m (5 ATM) Hotovo!
Způsob ovládání
Kombinované Hotovo!
Hmotnost
36,3 g Hotovo!

Konektivita a senzory

Bezdrátové technologie
NFC, Bluetooth, WiFi, GPS Hotovo!
Typ NFC platby
Mi Pay Hotovo!
Senzory a hardware
Mikrofon, Reproduktor, Oxymetr, Barometr, Galileo, Glonass, Kompas, Akcelerometr, Gyroskop, Intenzita světla Hotovo!

Funkce

Sportovní aktivity
Běh, Cyklistika, Fitness, Chůze, Outdoor, Plavání, Tenis, Triatlon, Turistika, Veslování Hotovo!
Funkce měření sportu
Krokoměr, Tepová frekvence, Detekce zahájení aktivity, Výpočet kalorií Hotovo!
Zdravotní funkce
Měření saturace kyslíku v krvi, Monitoring spánku, Upozornění na srdeční problémy, Dechová cvičení, Sledování menstruačního cyklu Hotovo!
Měření tepu hrudním pásem
Ne Hotovo!
Sledování polohy a trasy
Pomocí GPS v hodinkách Hotovo!
Hlasový asistent
Alexa (není podporováno CZ, SK, HU) Hotovo!

Notifikace a volání

Notifikace z telefonu
Příchozí hovor, Odmítnutí příchozího hovoru, SMS, WhatsApp, Messenger, Sociální sítě, E-mail Hotovo!

Software

OS hodinek
Vlastní OS výrobce Hotovo!
Jazyk mobilní aplikace
Čeština, Angličtina, Němčina, Francouzština Hotovo!
Jazyk rozhraní
Čeština, Angličtina, Němčina, Francouzština Hotovo!

Řemínek

Barva řemínku
Černá Hotovo!
Materiál řemínku
Silikon Hotovo!
Min. obvod zápěstí
16 cm Hotovo!
Max. obvod zápěstí
22 cm Hotovo!
Typ zapojení
22mm Quick Release Hotovo!

Výdrž a úložiště

Max. výdrž baterie
288 h (12 d) Hotovo!
Interní uložiště
Ne Hotovo!

Součást balení

Součást balení
Dobíjecí kabel Hotovo!
Více parametrů

Česká infolinka pro fanoušky Xiaomi

Čeští uživatelé Xiaomi mohou nyní rychle a bez zbytečných průtahů řešit své problémy prostřednictvím servisní linky.

00420 800 701 541

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda bude tedy funkce NFC fungovat i od Komerční banky, když mají karty MasterCard?

Dobrý den, zajímá mě platba NFC. Musím mít nastavený zámek obrazovky a při každé manipulaci ho odemykat? Nejen pro platbu NFC?

Dobrý den, je možné sparovat hodinky Xiaomi watch s1 active s iPhone 13pro? Děkuji

Dobrý den, je normální, že hodinky připojené k mobilu vydrží 1,5 dne? Bez hovorů. Přijde mi to hrozně krátká doba. Děkuji

zdravím mam dotaz jak to funguje s platbou hodinek dnes sem to zkoušel ale platba mi vůbec nešla, to musím nějak aktivovat? děkuji

Dobrý den, mám od vás koupené tyto hodinky, avšak když je mám spojené s telefonem a někdo mi volá, tak si volající stěžuje, že mě v telefonu špatně slyší. Jen doplňuji, že hodinky jsou propojené s telefonem a hovor přijmu telefonem. Vždy slyším od volajícího, že mě neslyší, nebo že je mi špatně rozumět. Pokud hodinky odpojím, vše je v pořádku. Děkuji za odpověď

Dobrý den, dají se tyto hodinky spárovat z Xiaomi Redmi Note 9 Pro ? Děkuji za odpověď

Dobrý den, mohl bych se zeptat jak zrušit odemknutí telefonu?

Dobrý deň, merajú tieto hodinky aj krvný tlak?

Dobrý den, jsou hodinky plně kompatibilní s telefony Samsung ? Konkrétně se Samsung A33 5G ?

123
Diskuze a poradna k Xiaomi Watch S1 Active Space Black
Příslušenství pro Xiaomi Watch S1 Active Space Black Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Xiaomi Watch S1 Active Space Black. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Xiaomi Watch S1 Active Space Black. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte Xiaomi Watch S1 Active Space Black. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: Xiaomi Watch S1 Active Space Black.
P-DC1-WEB03
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací