XtendLan ZS01-12V/2A
4.6 53 ratings
Power Supply stabilised, direct output, voltage 12 V, maximum power current 2 A, maximum power output 24 W
Price Guarantee
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store.
Warranty 24 months Code:  DAHa002
XtendLan ZS01-12V/2A 229,- In stock > 10 pcs
Buy
XtendLan ZS01-12V/2A
Specifications
Type
Power adapter
Type
Stabilised
Construction
Industrial
Type of current
Direct
Maximum voltage
12 V
Accessory type
Power adapter
Stabilised
Construction
Industrial
Output characteristic
Type of current
Direct
Maximum voltage
12 V
Maximum current
2 A
Maximum power
24 W
Features
Output connector
5,5/2,1 mm Jack
Dimensions and weight
Width
94 mm
Height
40 mm
Depth
22 mm
More Specifications
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
Questions and answers: XtendLan ZS01-12V/2A
Accessories for XtendLan ZS01-12V/2A
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si XtendLan ZS01 – 12 V/2 A