24" Dahua LM24-A200Y
Monitor - VA, Full HD 1920 × 1080 (16:9), 100 Hz, matte display, 10 ms, HDMI and VGA, VESA
Price Guarantee
24" Dahua LM24-A200Y 1,699,- On the way 3 pcs
Buy
24" Dahua LM24-A200Y
Specifications
Compare
Diagonal
24" (60.96 cm)
Resolution Type
Full HD
Resolution
1920 × 1080
Construction
Straight
Panel technology
LCD
Display diagonal and resolution
Diagonal
24" (60.96 cm)
Resolution Type
Full HD
Resolution
1920 × 1080
Construction
Straight
Panel and screen technology
Panel technology
LCD
Panel type
VA
Refresh rate
100 Hz
Response time
10 ms
Maximum brightness
250 cd/m2
Native contrast
Surface display
Matte
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type
Standard
Aspect Ratio
16:9
Connection
Graphical user interface
HDMI, VGA
HDMI
1 ×
VGA
1 ×
Colour
Colour
Black
Dimensions and weight
Width
53.9 cm
Height
32 cm
Depth
4.1 cm
Weight
2.75 kg
VESA mounting
Packaging
Cables included
HDMI
Energy specifications
Typical power consumption
16 W
More Specifications
Note:
There are no posts in this discussion.
Accessories for 24" Dahua LM24-A200Y
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 24" Dahua LM24-A200Y
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 24" Dahua LM24-A200Y
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 24" Dahua LM24-A200Y
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 24" Dahua LM24-A200Y