24" Toshiba 24WN3D63DG
4.8 4 ratings
Television - SMART ANDROID LED, 61cm, HD Ready , TPQ 1000 (50Hz), DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 2× USB, CI+, USB recording, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, Chromecast, HbbTV 1,5, mobile device pairing, Android TV, VESA 75×75, 5 W speaker(s), Dolby Audio Processing, F
Code:  WB024l9d Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
24" Toshiba 24WN3D63DG
Specifications
Energy efficiency class in SDR mode
F
Energy consumption in SDR mode
22 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
22 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode
F
Energy specifications
Energy consumption in SDR mode
Energy consumption in HDR mode
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Edge
Maximum brightness
220 nt
Operating system
Operating system
Android TV
Model year
Model year
2022
Application
Global applications
Amazon Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Max, Kodi, NETFLIX, YouTube
Czech apps
Oneplay, Skylink Live TV
Slovak apps
Skylink Live TV, Voyo
TV functions
Multimedia features
Playback from USB, Recording to USB
Tuners
Tuner type
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 HEVC
Dimensions and weight
Height without stand
33.3 cm
Depth without stand
6.3 cm
VESA mounting
75×75
Colour
Colour
Black
Audio
Speaker performance
5 W
Package contents
Control in package
Classic
More Specifications
[email protected] FAST ČR, U Sanitasu 1621, 251 01 Říčany, Czech Republic, EUROPE
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
Questions and answers: 24" Toshiba 24WN3D63DG
Accessories for 24" Toshiba 24WN3D63DG
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 24" Toshiba 24WN3D63DG
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 24" Toshiba 24WN3D63DG