27" Dahua LM27-E341A
Monitor - IPS, Quad HD 2560 × 1440 (16:9), 240 Hz, matte display, 0,5 ms, Adaptive-Sync, HDMI and DisplayPort, VESA
Buy with code ALZADNY25
Discounted -4 % 4,790,- 4,990,-
Price Guarantee
Installment calculator 4,9%  interest from 110,- monthly
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store.
27" Dahua LM27-E341A 4,990,- 4,790,- In stock > 5 pcs
Buy
27" Dahua LM27-E341A
Diagonal
27" (68.58 cm)
Resolution Type
Quad HD
Resolution
2560 × 1440
Construction
Straight
Diagonal
27" (68.58 cm)
Resolution Type
Quad HD
Resolution
2560 × 1440
Construction
Straight
Panel type
IPS
Refresh rate
240 Hz
Response time
0.5 ms
Maximum brightness
300 cd/m2
Matte
Technology
Adaptive-Sync
Graphical user interface
DisplayPort, HDMI
HDMI
1 ×
DisplayPort
Width
61.4 cm
Height
36.7 cm
Depth
5.7 cm
Weight
4.97 kg
Cables included
DisplayPort
Energy specifications
Typical power consumption
26 W
More Specifications
Note:
There are no posts in this discussion.
Accessories for 27" Dahua LM27-E341A
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 27" Dahua LM27-E341A
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 27" Dahua LM27-E341A
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 27" Dahua LM27-E341A
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 27" Dahua LM27-E341A