27" LG UltraFine 27UP850K-W
4.5 8 ratings
Monitor - IPS, 4K Ultra HD 3840 × 2160 (16:9), 60 Hz, Anti-Glare display, 10 bit, 5 ms, FreeSync, adjustable height, pivot, Power Delivery max. 90 W, HDR, speakers, HDMI, USB-C and DisplayPort, USB and USB-C data interface, VESA
Buy with code ALZADNY5
Price Guarantee
Installment calculator 4,9%  interest from 169,- monthly
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store.
27" LG UltraFine 27UP850K-W 7,367,- In stock > 5 pcs
Buy
27" LG UltraFine 27UP850K-W
Specifications
Compare
Diagonal
27" (68.58 cm)
Resolution Type
4K Ultra HD
Resolution
3840 × 2160
Construction
Straight
Panel technology
LCD
Display diagonal and resolution
Diagonal
27" (68.58 cm)
Resolution Type
4K Ultra HD
Resolution
3840 × 2160
Construction
Straight
Panel and screen technology
Panel technology
LCD
Panel type
IPS
Refresh rate
60 Hz
Response time
5 ms
Maximum brightness
400 cd/m2
Native contrast
Surface display
Anti-Glare
Technology
FreeSync
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type
Standard
Aspect Ratio
16:9
Connection
Graphical user interface
DisplayPort, HDMI, USB-C
Graphical user interface (GUI) standards
DisplayPort 1.4, HDMI 2.0
Data interface
USB, USB-C
Data interface standards
USB 3.2 Gen 2
Audio interface
headphone input
HDMI
2 ×
DisplayPort
1 ×
USB-C
1 ×
USB 3.2 Gen 2
2 ×
USB
Colour gamut
Adobe RGB
95 %
sRGB
95 %
Features and functions
Maximum Power Delivery performance
90 W
Colour
Colour
White
Dimensions and weight
Width
Height
Depth
Weight
5.9 kg
VESA mounting
Packaging
Cables included
DisplayPort, HDMI, USB-C
Power outlet type
Country
Austria, Croatia, Czechia, France, Germany, Hungary, Poland, Romania, Russia, Slovakia, Slovenia
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode
F
Energy efficiency class in HDR mode
G
Standby consumption
0.5 W
Typical power consumption
44 W
More Specifications
Note:
There are no posts in this discussion.
Accessories for 27" LG UltraFine 27UP850K-W
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 27" LG UltraFine 27UP850K-W
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 27" LG UltraFine 27UP850K-W
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 27" LG UltraFine 27UP850K-W
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 27" LG UltraFine 27UP850K-W