27" Philips 27E2N1500L/00
4.0 26 ratings
Monitor - IPS, Quad HD 2560 × 1440 (16:9), 75 Hz, Anti-Glare display, 8 bit, 4 ms, Adaptive-Sync, HDMI and DisplayPort, VESA
Buy with code ALZADNY20
Discounted -2 % 2,987,- 3,070,-
Price Guarantee
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store.
27" Philips 27E2N1500L/00 3,070,- 2,987,- In stock > 5 pcs
Buy
27" Philips 27E2N1500L/00
Specifications
Compare
Diagonal
27" (68.58 cm)
Resolution Type
Quad HD
Resolution
2560 × 1440
Construction
Straight
Panel technology
LCD
Display diagonal and resolution
Diagonal
27" (68.58 cm)
Resolution Type
Quad HD
Resolution
2560 × 1440
Construction
Straight
Panel and screen technology
Panel technology
LCD
Panel type
IPS
Refresh rate
75 Hz
Response time
4 ms
Maximum brightness
300 cd/m2
Native contrast
Surface display
Anti-Glare
Technology
Adaptive-Sync
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type
Standard
Aspect Ratio
16:9
Connection
Graphical user interface
DisplayPort, HDMI
Graphical user interface (GUI) standards
DisplayPort 1.4, HDMI 1.4
HDMI
1 ×
DisplayPort
1 ×
Colour
Colour
Black
Dimensions and weight
Width
61.4 cm
Height
45.7 cm
Depth
20 cm
Weight
3.19 kg
VESA mounting
Packaging
Cables included
HDMI
Warranty
Extended warranty
3-year warranty even for businesses, Pick-up & Return
Power outlet type
Country
Austria, Croatia, Czechia, France, Germany, Hungary, Poland, Romania, Russia, Slovakia, Slovenia
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode
C
Energy consumption in SDR mode
16.8 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
21 kWh/1000h
Standby consumption
0.3 W
Maximum power consumption
21 W
Typical power consumption
16.8 W
More Specifications
Pernerova 702/39, 186 00 Prague 8,   [email protected]
Note:
There are no posts in this discussion.
Accessories for 27" Philips 27E2N1500L/00
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 27" Philips 27E2N1500L/00
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 27" Philips 27E2N1500L/00
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 27" Philips 27E2N1500L/00
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 27" Philips 27E2N1500L/00