27" Philips 27M2N3800A/00
4.6 27 ratings
Monitor - IPS, 4K/FHD 3840 × 2160 (16:9), 160Hz/320Hz, Anti-Glare display, 8 bit, 0,5 ms, G-Sync Compatible and Adaptive-Sync, adjustable height, pivot, HDMI and DisplayPort, VESA
Buy with code ALZADNY30
-4 % off new 7,589,- New 7,986,-
Installment calculator 4,9%  interest from 175,- monthly
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store.
27" Philips 27M2N3800A/00 7,589,- Unsealed - in stock 3 pcs
Buy
27" Philips 27M2N3800A/00
27" Philips 27M2N3800A/00 is an almost new item, in perfect condition, and comes with a full warranty. However, someone opened the original packaging before you. Why? It could have been an unwanted gift. For detailed information, click here.
Diagonal
27" (68.58 cm)
Resolution Type
4K Ultra HD
Resolution
3840 × 2160
Diagonal
27" (68.58 cm)
Resolution Type
4K Ultra HD
Resolution
3840 × 2160
Panel type
IPS
Refresh rate
320 Hz
Response time
0.5 ms
Maximum brightness
400 cd/m2
Technology
Adaptive-Sync, G-Sync Compatible
Dual-Mode
Dual-mode resolution
4K/FHD
Dual-mode frequency
160Hz/320Hz
Graphical user interface (GUI) standards
DisplayPort 1.4, HDMI 2.1
Adobe RGB
90 %
sRGB
130 %
Colour
Colour
Black
Dimensions and weight
Width
61.4 cm
Height
51.9 cm
Depth
26.1 cm
Weight
5.6 kg
DisplayPort, HDMI
Warranty
Extended warranty
3-year warranty even for businesses, Pick-up & Return
Power outlet type
Country
Austria, Croatia, Czechia, France, Germany, Hungary, Poland, Romania, Russia, Slovakia, Slovenia
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode
F
Energy consumption in SDR mode
25 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
45 kWh/1000h
Standby consumption
0.5 W
Maximum power consumption
45 W
Typical power consumption
25 W
Note:
Accessories for 27" Philips 27M2N3800A/00