32" KIWI 32H730QB
Television - SMART ANDROID LED, 81cm, HD Ready , 50 / 60Hz, Direct LED, HLG, DVB-T2/C, H.265/HEVC, 2× HDMI, 2× USB, LAN, WiFi, Bluetooth, Chromecast, HbbTV, voice control, Android TV, VESA 200×200, Dolby Audio and Sorona
Code:  WK50b1a4
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
32" KIWI 32H730QB
Specifications
Energy efficiency class in HDR mode
E
Typical power consumption
26 W
Display resolution
1366 × 768
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Power outlet type
Country
Austria, Croatia, Czechia, France, Germany, Hungary, Poland, Romania, Russia, Slovakia, Slovenia
Energy specifications
E
Typical power consumption
26 W
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Screen surface
Matte
Operating system
Operating system
Android TV
Model year
Model year
2023
Application
Global applications
Disney+, HBO Max, NETFLIX, YouTube
Czech apps
Oneplay
TV functions
SMART functions
Voice control
Connectivity
Wireless connection
Bluetooth, Chromecast, WiFi
Total number of HDMI ports
2 ×
Tuners
Tuner type
DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand
72 cm
Depth without stand
6.8 cm
Base width / leg spacing
22.3 cm
VESA mounting
Colour
Colour
Black
Package contents
Control in package
Smart with voice control
Package contents
One Connect cable
More Specifications
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
There are no posts in this discussion.
Accessories for 32" KIWI 32H730QB
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" KIVI 32H730QB
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32" KIWI 32H730QB
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" KIWI 32H730QB
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" KIVI 32H730QB