32" KIVI 32H750NB
4.4 8 ratings
Television - SMART ANDROID LED, 81cm, HD Ready , 50 / 60Hz (50Hz), Direct LED,, 3× HDMI, 2× USB, WiFi, Bluetooth, Chromecast, voice control, Android TV, VESA 200×100, G
Code:  WK046a1a
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
32" KIVI 32H750NB
Specifications
Energy efficiency class in SDR mode
G
Energy consumption in SDR mode
33 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
33 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode
G
Power outlet type
Country
Austria, Croatia, Czechia, France, Germany, Hungary, Poland, Romania, Russia, Slovakia, Slovenia
Energy specifications
Energy consumption in SDR mode
Energy consumption in HDR mode
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Android TV
Model year
Model year
2022
Application
Global applications
Canal+
Czech apps
Oneplay, SledováníTV, Telly, Vodafone TV
Slovak apps
O2 TV, SledováníTV
TV functions
Multimedia features
Playback from USB
SMART functions
Voice control
Connectivity
Wireless connection
Bluetooth, Chromecast, WiFi
Total number of HDMI ports
3 ×
Dimensions and weight
Height without stand
42.5 cm
Depth without stand
6.3 cm
Base width / leg spacing
66.14 cm
VESA mounting
200×100
Colour
Colour
Black
Package contents
Control in package
Classic
Questions and answers: 32" KIVI 32H750NB
Accessories for 32" KIVI 32H750NB
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" KIVI 32H750NB
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32" KIVI 32H750NB
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" KIVI 32H750NB
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" KIVI 32H750NB