32" KIWI 32H760QB
5 3 ratings
Television - SMART ANDROID LED, 81cm, HD Ready , 50 / 60Hz (50Hz), Direct LED, HLG, DVB-T2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 2× USB, LAN, WiFi, Bluetooth, Chromecast, HbbTV, game mode, voice control, Android TV, VESA 100×200
Code:  WK046b4
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
32" KIWI 32H760QB
Specifications
Energy efficiency class in HDR mode
E
Typical power consumption
26 W
Diagonal
32 " (81.28 cm)
Display resolution
1366 × 768
Power outlet type
Country
Austria, Croatia, Czechia, France, Germany, Hungary, Poland, Romania, Russia, Slovakia, Slovenia
Energy specifications
E
Typical power consumption
26 W
Screen size and resolution
Diagonal
32 " (81.28 cm)
Display resolution
1366 × 768
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Direct
Screen surface
Matte
Android TV
Model year
Model year
Application
Global applications
Disney+, HBO Max, NETFLIX, YouTube
Czech apps
Oneplay
TV functions
SMART functions
Voice control
Gaming features
GAME MODE
Connectivity
Wireless connection
Bluetooth, Chromecast, WiFi
Total number of HDMI ports
3 ×
Tuners
Tuner type
DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand
72 cm
Depth without stand
6.3 cm
Base width / leg spacing
18 cm
Colour
Black
Package contents
Control in package
Smart with voice control
There are no posts in this discussion.
Accessories for 32" KIWI 32H760QB
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" KIVI 32H760QB
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32" KIWI 32H760QB
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" KIWI 32H760QB
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" KIVI 32H760QB