32" Metz 32MTD8500Z
Television - SMART LED, 81cm, HD Ready , 50 / 60Hz, Direct LED, HDR10, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 2× HDMI, 2× USB, CI+, LAN, WiFi, Bluetooth, Chromecast, voice control, Google Assistant, Google TV, VESA 200×200, 20 W speaker(s), Dolby Digital Plus, E
Code:  METZ005a1a Product Fiche Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
32" Metz 32MTD8500Z
Specifications
Energy efficiency class in SDR mode
E
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Energy specifications
E
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Operating system
Operating system
Google TV
Model year
Model year
2023
Application
Global applications
Amazon Prime Video, NETFLIX, YouTube
Voice assistant compatibility
Google Assistant
TV functions
Multimedia features
Playback from USB
Connectivity
Wireless connection
Bluetooth, Chromecast, WiFi
Total number of HDMI ports
2 ×
Tuners
Tuner type
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 HEVC
Dimensions and weight
Height without stand
43.6 cm
Depth without stand
11.6 cm
VESA mounting
200×200
Colour
Colour
Black
Audio
Speaker performance
20 W
Audio formats
Dolby Digital Plus (E-AC-3)
Package contents
Control in package
smart
More Specifications
Metz Consumer Electronics GmbH Ohmstraße 55, D-90513 Zirndorf
Note:
There are no posts in this discussion.
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" Metz 32MTD8500Z
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" Metz 32MTD8500Z