32" Nokia HN32GV310C
4.3 4 ratings
Television - SMART ANDROID LED, 81cm, HD Ready , 50 / 60Hz, HDR10,, 3× HDMI, 2× USB, WiFi, Bluetooth, Android TV, Dolby Digital 2,0
Code:  WNO3201x1a Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
32" Nokia HN32GV310C
Specifications
Standby consumption
0.5 W
Maximum power consumption
65 W
Display resolution
1366 × 768
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Energy specifications
Standby consumption
0.5 W
Maximum power consumption
65 W
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Operating system
Operating system
Android TV
Application
Global applications
Amazon Prime Video, Canal+, Disney+, NETFLIX, YouTube
Czech apps
SledováníTV, Vodafone TV
Slovak apps
SledováníTV
Connectivity
Wireless connection
Bluetooth, WiFi
Total number of HDMI ports
3 ×
Charging options
AC 220-240V
Colour
Colour
Black
More Specifications
Note:
Questions and answers: 32" Nokia HN32GV310C
Accessories for 32" Nokia HN32GV310C
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" Nokia HN32GV310C
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32" Nokia HN32GV310C
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" Nokia HN32GV310C
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" Nokia HN32GV310C