32" Samsung UE32M5002
4.5 53 ratings
Television - LED, 80cm, Full HD, PQI 200 (50Hz), DVB-T2 / C, H.265 / HEVC, 2x HDMI, USB, CI +, 2x 10W, VESA 100x100, Class A
Code:  WR184b5 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
32" Samsung UE32M5002
Specifications
Display resolution
1920 × 1080 Mpx
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Backlight
Edge
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Backlight
Edge
Operating system
Operating system
Without SMART support
TV functions
Multimedia features
Playback from USB
Connectivity
Wireless connection
DLNA
Dimensions and weight
Height without stand
43.6 cm
Depth without stand
6.9 cm
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
Questions and answers: 32" Samsung UE32M5002
Accessories for 32" Samsung UE32M5002
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" Samsung UE32M5002
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32" Samsung UE32M5002
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" Samsung UE32M5002
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" Samsung UE32M5002