34" AROZZI Nova 34T2K165 Black
Monitor - VA, curved, Ultra Wide QHD 3440 × 1400 (21:9), 165 Hz, matte display, 8 bit, 1 ms, FreeSync, HDR, speakers, HDMI and DisplayPort, VESA
Price Guarantee
Installment calculator 4,9%  interest from 200,- monthly
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store.
Warranty 36 months Code:  ARaz1N0va16 Product Fiche
34" AROZZI Nova 34T2K165 Black 8,689,- In stock > 5 pcs
Buy
34" AROZZI Nova 34T2K165 Black
Specifications
Compare
Diagonal
34" (86.36 cm)
Resolution Type
Ultra Wide QHD
Resolution
3440 × 1400
Construction
Angled
Panel technology
LCD
Display diagonal and resolution
Diagonal
34" (86.36 cm)
Resolution Type
Ultra Wide QHD
Resolution
3440 × 1400
Construction
Angled
Panel and screen technology
Panel technology
LCD
Panel type
VA
Refresh rate
165 Hz
Response time
1 ms
Maximum brightness
350 cd/m2
Native contrast
Surface display
Matte
Technology
FreeSync
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type
Widescreen
Aspect Ratio
21:9
Connection
Graphical user interface
DisplayPort, HDMI
Graphical user interface (GUI) standards
DisplayPort 1.4, HDMI 2.0
Audio interface
headphone input
HDMI
2 ×
DisplayPort
2 ×
Colour gamut
sRGB
90 %
Colour
Colour
Black
Dimensions and weight
Width
81.1 cm
Height
47.3 cm
Depth
20 cm
Weight
4.6 kg
VESA mounting
Packaging
Cables included
DisplayPort, Network cable
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode
F
Energy consumption in SDR mode
30 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
30 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode
F
Standby consumption
0.5 W
Maximum power consumption
48 W
Typical power consumption
48 W
More Specifications
100MEGA Distribution s.r.o., Železná 7, 619 00, Brno, [email protected], www.100mega.cz
Note:
There are no posts in this discussion.
Accessories for 34" AROZZI Nova 34T2K165 Black
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 34" AROZZI Nova 34T2K165 Black
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 34" AROZZI Nova 34T2K165 Black
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 34" AROZZI Nova 34T2K165 Black
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 34" AROZZI Nova 34T2K165 Black