65" Samsung MRE65R95H
Television - SMART, 165cm, 4K Ultra HD, 100 / 120Hz (100Hz), Direct, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 2× USB, CI+, WiFi, Bluetooth, game mode, voice control, Tizen OS, VESA 400×300, 70 W speaker(s), DTS Digital Surround and Dolby Atmos, F
Pre-sale price 94,990,-
Add to list
65" Samsung MRE65R95H 94,990,- Expected June 2026
65" Samsung MRE65R95H
Diagonal
65 " (165.1 cm)
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
Max refresh rate in game mode (4K resolution)
165 Hz
Screen size and resolution
Diagonal
65 " (165.1 cm)
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
165 Hz
Screen surface
Matte
TV height
82.6 cm
TV depth
2.96 cm
TV weight
22.4 kg
Height without stand
82.6 cm
Depth without stand
2.96 cm
Package height
98 cm
Box depth
19.1 cm
Package weight
32 kg
Energy efficiency class in SDR mode
F
Standby consumption
0.5 W
Maximum power consumption
300 W
Typical power consumption
102 W
There are no posts in this discussion.
Accessories for 65" Samsung MRE65R95H
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 65" Samsung MRE65R95H
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 65" Samsung MRE65R95H
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 65" Samsung MRE65R95H
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 65" Samsung MRE65R95H