65" UD 65QGU7210S
5 4 ratings
Television - Google TV, QLED, 165cm, 4K Ultra HD, 50/60 Hz, HDR10+, Dolby Vision, DVB-T2/S2/C, 3× HDMI, 2× USB, CI+, LAN, WiFi, Bluetooth, Chromecast, voice control, Google Assistant, VESA 300×200, 20 W repro, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, AirPlay, MEMC technology, en. Class G
Code:  UDtv05b Product Fiche
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
65" UD 65QGU7210S
Specifications
Energy efficiency class in SDR mode
G
Typical power consumption
235 W
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
QLED
Energy specifications
G
Typical power consumption
235 W
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
QLED
Backlight
Direct
Operating system
Operating system
Google TV
Model year
Model year
2024
Application
Global applications
Amazon Prime Video, Disney+, NETFLIX, YouTube
Czech apps
Oneplay
Slovak apps
O2 TV
Voice assistant compatibility
Google Assistant
TV functions
Multimedia features
Playback from USB
Connectivity
Wireless connection
Bluetooth, Chromecast, WiFi
Total number of HDMI ports
4 ×
Dimensions and weight
Height without stand
83.07 cm
Depth without stand
7.84 cm
VESA mounting
300×200
Colour
Colour
Black
Audio
Audio formats
Dolby Atmos, Dolby Digital Plus (E-AC-3)
Package contents
Control in package
smart
More Specifications
Union distribution s.r.o. Na strži 1702/65, Praha 4 – Nusle, 140 00 [email protected]
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
There are no posts in this discussion.
Accessories for 65" UD 65QGU7210S
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 65" UD 65QGU7210S
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 65" UD 65QGU7210S
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 65" UD 65QGU7210S
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 65" UD 65QGU7210S