75" Samsung MRE75R95H
Television - SMART, 191cm, 4K Ultra HD, 100 / 120Hz (100Hz), Direct, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 2× USB, CI+, WiFi, Bluetooth, game mode, voice control, Tizen OS, VESA 400×400, 70 W speaker(s), DTS Digital Surround and Dolby Atmos, E
Pre-sale price 119,990,-
Add to list
75" Samsung MRE75R95H 119,990,- Expected June 2026
75" Samsung MRE75R95H
Diagonal
75 " (190.5 cm)
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
Max refresh rate in game mode (4K resolution)
165 Hz
Screen size and resolution
Diagonal
75 " (190.5 cm)
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
165 Hz
Screen surface
Matte
TV depth
2.98 cm
TV weight
30.1 kg
Height without stand
Depth without stand
2.98 cm
Box depth
19.8 cm
Package weight
45.1 kg
Energy efficiency class in SDR mode
E
Standby consumption
0.5 W
Maximum power consumption
390 W
Typical power consumption
107 W
There are no posts in this discussion.
Accessories for 75" Samsung MRE75R95H
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 75" Samsung MRE75R95H
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 75" Samsung MRE75R95H
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 75" Samsung MRE75R95H
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 75" Samsung MRE75R95H