77" Samsung QE77S99H
Television - SMART OLED, 195cm, 4K Ultra HD, 100 / 120Hz (100Hz), Direct, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 2× USB, CI+, WiFi, Bluetooth, game mode, voice control, Tizen OS, VESA 400×400, 70 W speaker(s), DTS Digital Surround and Dolby Atmos, E
Pre-sale price 104,990,-
Add to list
77" Samsung QE77S99H 104,990,- Expected June 2026
77" Samsung QE77S99H
Diagonal
77 " (195.58 cm)
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
Max refresh rate in game mode (4K resolution)
165 Hz
Screen size and resolution
Diagonal
77 " (195.58 cm)
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
165 Hz
Technology
OLED
Backlight
Direct
Screen surface
Matte
Total number of USB ports
2 ×
TV depth
2.66 cm
TV weight
31.7 kg
Height without stand
Depth without stand
2.66 cm
Base width / leg spacing
Package width
193 cm
Package height
Box depth
17 cm
Package weight
42.7 kg
Colour
Black
Package contents
Removable stand
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode
E
Standby consumption
0.5 W
Maximum power consumption
800 W
Typical power consumption
100 W
There are no posts in this discussion.
Accessories for 77" Samsung QE77S99H
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 77" Samsung QE77S99H
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 77" Samsung QE77S99H
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 77" Samsung QE77S99H
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 77" Samsung QE77S99H