22" Sencor SLE 22F62TCS
5 3 ratings
Television - LED, 55cm, Full HD , 50 / 60Hz, Direct LED, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 1× HDMI, 1× USB, CI+, USB recording, VESA 100×100, 6W speaker(s)
Code:  WS522q1 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
22" Sencor SLE 22F62TCS
Specifications
Display resolution
1920 × 1080 Mpx
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Operating system
Operating system
Without SMART support
Model year
Model year
2020
TV functions
Multimedia features
Hotel Mode, Playback from USB, Recording to USB, Skylink Fast Scan
Connectivity
Total number of HDMI ports
1 ×
Charging options
12V adapter
Tuners
Tuner type
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 HEVC
Dimensions and weight
Height without stand
30.3 cm
Depth without stand
7.8 cm
Base width / leg spacing
44.5 cm
VESA mounting
100×100
Colour
Colour
Black
Package contents
Control in package
Classic
More Specifications
FAST ČR, a.s., U Sanitasu 1621, 251 01 Říčany, Czech Republic, [email protected]
Sencor was founded in 1969 in Japan. The name "Sencor" means "a thousand hearts" in Japanese. The company currently distributes its products in more than 25 countries, with extremely diverse offerings in consumer electronics, tablets and phones, office equipment, electronics, cars, and products for the home and kitchen. Sencor is known for dependable quality and attractive design at a reasonable price.
Note:
Questions and answers: 22" Sencor SLE 22F62TCS
Accessories for 22" Sencor SLE 22F62TCS
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 22" Sencor SLE 22F62TCS
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 22" Sencor SLE 22F62TCS
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 22" Sencor SLE 22F62TCS
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 22" Sencor SLE 22F62TCS