32" LG 32LJ590U
4.9 14 ratings
Television - Smart LED 80cm HD Ready, True Motion 100 (50Hz), 80% of DCI, DVB-T2 / S2 / C, H.265 / HEVC, 2x HDMI, 1x USB, CI +, LAN, WiFi, DLNA, HbbTV, Miracast , WiDi, web browser, connection with a cell phone, USB recording, webOS 3.5, VESA, 10W speakers, A
Code:  WK607b4 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
32" LG 32LJ590U
Specifications
Display resolution
1366 × 768 Mpx
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Operating system
Operating system
webOS
Application
Czech apps
Telly
TV functions
Multimedia features
Playback from USB, Recording to USB
Gaming features
GAME MODE
Connectivity
Wireless connection
DLNA, WiFi
Total number of HDMI ports
2 ×
Tuners
Tuner type
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 HEVC
Dimensions and weight
Height without stand
43.6 cm
Depth without stand
7.9 cm
VESA mounting
100×100
Colour
Colour
Silver
More Specifications
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
Questions and answers: 32" LG 32LJ590U
Accessories for 32" LG 32LJ590U
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" LG 32LJ590U
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32" LG 32LJ590U
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" LG 32LJ590U
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" LG 32LJ590U