32 "Samsung UE32H4510 white
5 3 ratings
Television SMART LED, 80 cm screen size, 1366x768, 100Hz, DVB-T/C, 3x HDMI, 2x USB, 1x Scart, WiFi, 2x 10W speakers, football mode
Code:  WR444e4 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
32 "Samsung UE32H4510 white
Specifications
Technology
LED
Multimedia features
Playback from USB
Wireless connection
WiFi
Tuner type
DVB-C
Height without stand
45.7 cm
Screen
Technology
LED
TV functions
Multimedia features
Playback from USB
Connectivity
Wireless connection
WiFi
Tuners
Tuner type
DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand
45.7 cm
Depth without stand
5.9 cm
Colour
Colour
White
More Specifications
Note:
There are no posts in this discussion.
Accessories for 32 "Samsung UE32H4510 white
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" Samsung UE32H4510 biela
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32 "Samsung UE32H4510 weiß
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32 "Samsung UE32H4510 weiß
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" Samsung UE32H4510 bílá