32" Thomson 32HE5606
4.5 154 ratings
We will bring it up. We will mount it on the wall. Choose a time.
Info
Television - SMART ANDROID LED, 81cm, HD Ready , PPI 300 (50Hz), Direct LED, HDR10, local dimming, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 2× HDMI, 1× USB, CI+, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, Chromecast, HbbTV, game mode, voice control, Netflix, HBO Max, Steam Link, Voyo, Google Assistant, mobile device pairing, Android TV, VESA 100×100, 10W speaker(s), Dolby Digital Plus, E
-5 % off new 4,549,- New 4,789,-
Installment calculator 4,9%  interest from 105,- monthly
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store.
32" Thomson 32HE5606 4,549,- As good as new - in stock 1 pcs
Buy
32" Thomson 32HE5606
32" Thomson 32HE5606 is fully functional and a great deal. It may have some minor scratches, but it's still ready to use. For more detailed information, click here.
Specifications
Compare
Energy efficiency class in SDR mode
E
Energy consumption in SDR mode
24 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
38 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode
G
Energy specifications
E
Energy consumption in SDR mode
24 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
38 kWh/1000h
G
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Czech apps
Skylink Live TV
Slovak apps
Skylink Live TV, Voyo
Voice assistant compatibility
Google Assistant
Tuners
Tuner type
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 HEVC
Dimensions and weight
Height without stand
43.5 cm
Depth without stand
11 cm
Base width / leg spacing
61 cm
VESA mounting
100×100
Colour
Colour
Black, Silver
Audio
Audio formats
Dolby Digital Plus (E-AC-3)
Package contents
Control in package
Classic
Accessories for 32" Thomson 32HE5606