40" LG 40LF631V
Television - SMART LED TV, 100cm screen size, 450Hz, FullHD 1920x1080, DVB-S2/T/C, H.264, 3x HDMI, 3x USB, Scart, CI+, LAN, WiFi, MHL, Miracast, DLNA, HbbTV, web browser, webOS 2.0, 20W speakers, Energy efficiency class A+
Code:  WK609d2bAPD Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
40" LG 40LF631V
Specifications
Technology
LED
Backlight
Direct
Operating system
webOS
Multimedia features
Playback from USB
Wireless connection
DLNA, WiFi
Screen
Technology
LED
Backlight
Direct
Operating system
webOS
TV functions
Multimedia features
Playback from USB
Connectivity
Wireless connection
DLNA, WiFi
Total number of HDMI ports
3 ×
Dimensions and weight
Height without stand
52.8 cm
Depth without stand
5.5 cm
VESA mounting
200×200
More Specifications
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
There are no posts in this discussion.
Accessories for 40" LG 40LF631V
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 40" LG 40LF631V
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 40" LG 40LF631V