40 "Samsung UE40H6200
4.7 16 ratings
Television SMART 3D LED, 101 cm screen size, 1920x1080, 200Hz, DVB-T/C, 4x HDMI, 1x SCART, 3x USB, WiFi, 2x 10W speaker, football mode, energ.třída A
Code:  WR445d2 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
40 "Samsung UE40H6200
Multimedia features
Light sensor, Playback from USB
Wireless connection
WiFi
Tuner type
DVB-C
Height without stand
53.6 cm
Multimedia features
Connectivity
Wireless connection
WiFi
Tuners
Tuner type
DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand
53.6 cm
Depth without stand
6.3 cm
There are no posts in this discussion.
Accessories for 40 "Samsung UE40H6200
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 40" Samsung UE40H6200
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 40" Samsung UE40H6200
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 40" Samsung UE40H6200
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 40" Samsung UE40H6200