43" VIVAX 43UHD10K
Television - SMART LED, 109cm, 4K Ultra HD, 50 / 60Hz, HDR10,, 2× HDMI, 2× USB, WiFi, Bluetooth, HbbTV 2,0, game mode, Google Assistant, Google TV, VESA 400×200, 6 W speaker(s), Dolby Digital, G
Code:  VIV114c Product Fiche
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
43" VIVAX 43UHD10K
Specifications
Energy efficiency class in SDR mode
G
Energy consumption in SDR mode
66 kWh/1000h
Display resolution
3840 × 2160 px
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Energy specifications
G
Energy consumption in SDR mode
66 kWh/1000h
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Colour depth
8 bit
Operating system
Operating system
Google TV
Model year
Model year
2022
Application
Global applications
Amazon Prime Video, Apple TV, Disney+, Google Duo, HBO Max, NETFLIX, Spotify, Twitch
Slovak apps
O2 TV, Voyo
Voice assistant compatibility
Google Assistant
TV functions
Gaming features
GAME MODE
Connectivity
Wireless connection
Bluetooth, WiFi
Total number of HDMI ports
2 ×
Dimensions and weight
VESA mounting
400×200
Colour
Colour
Black
Audio
Speaker performance
6 W