50 "Panasonic TX-50CSW524
Television SMART LED screen size of 126 meters, 16: 9 Full HD 1920x1080 BMR 200Hz, DVB-T / T2 / C / S2, 2x HDMI, USB, WLAN, HbbTV, DLNA, LAN, CI +, SCART, web browser, my Home Screen , Media Player, hotel mode, 20W speakers, Energy efficiency class A +
Code:  WX248p3g Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
50 "Panasonic TX-50CSW524
Specifications
Technology
LED
Multimedia features
Light sensor, Playback from USB
Wireless connection
DLNA
Height without stand
65.2 cm
Screen
Technology
LED
TV functions
Multimedia features
Connectivity
Wireless connection
DLNA
Dimensions and weight
Height without stand
65.2 cm
Depth without stand
4.7 cm
Colour
Colour
Grey
More Specifications
Note:
There are no posts in this discussion.
Accessories for 50 "Panasonic TX-50CSW524
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 50 "Panasonic TX-50CSW524
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 50 "Panasonic TX-50CSW524
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 50" Panasonic TX-50CSW524