Deal weeks

Discounts, codes, and cashbacks are limited-time promotions in which you can save a lot of money. If an item is on sale, you will see the new price right next to the old one. If a discount code applies to a product, you will find it in the category listing above the product price or in the product details below the image gallery. You must then enter the discount code in the "Use discount coupon" field before submitting your order. Items with a cashback option are also marked in the same way. If certain conditions are met after purchasing these products (e.g. registration of the goods on the manufacturer's website), you will receive part of the total price back. You can find out all the terms of the specific cashback policy in the product details.

Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
42,455 Results
4.7 218×
Watch Price/Availability
AlzaGuard Matte Case Compatible with Magsafe for iPhone 11 sand yellow
Phone Cover - for Apple iPhone 11, material TPU and polycarbonate, hard case, easy to put on and remove, raised back to protect the camera, width 2mm
Great price 349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGDPCT65c
4.4 383×
Watch Price/Availability
Truelife AquaFloss Compact C300 White
Electric Flosser - 5 programs, 6 nozzle(s) per pack, 300ml tank, timer, power: battery-powered
  1,699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TRLUS926
4.7 46×
Watch Price/Availability
AlzaPower Core DisplayPort to DVI-D FullHD 3m black
Video Cable - interconnect, DVI-D Single Link (M) to DisplayPort 1.2 (M) connectors, Maximum Full HD resolution (1 920 × 1 200 pixels at 60 Hz), data throughput of 4.95 Gbit/s, durable design, gold-plated connectors, PVC braid, shielded, straight ending
Great price 299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWCB180c
4.8 294×
Watch Price/Availability
NESCAFÉ® Dolce Gusto® Latte Macchiato Caramel - 48 capsules (24 servings)
Kávové kapsle coffee with powdered milk - caramel, 100% arabica, south america, 24 servings servings - 18.17 Kč/1 pc(s)
Buy with code 2026ALZAEXTRA20 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 349,-
  436,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NESKK432
4.7 218×
Watch Price/Availability
AlzaGuard Matte Case Compatible with Magsafe for iPhone 11 yellow
Phone Cover - for Apple iPhone 11, material TPU and polycarbonate, hard case, easy to put on and remove, raised back to protect the camera, width 2mm
Great price 349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGDPCMM55e
4.9 61×
Watch Price/Availability
Siguro Pure Beauty Cassie B550B
Makeup Mirror - a combination of a make-up case with compartments and a detachable LED mirror (no magnification), which can stand on its own, LED backlighting, 56 LEDs, warm, cool and natural light, gradual dimming function, charged via the supplied USB-C cable, battery capacity 1,000 mAh, dimensions 26 × 23.4 × 10.8 cm, mirror surface 21 × 18 cm, 3-year warranty
Great price 799,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_LM_B550B
3.8 16×
Watch Price/Availability
AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector for iPhone 12 Pro Max
Camera Glass for Apple iPhone 12 Pro Max, made of Japanese Asahi glass, 2.5D curved, glossy surface, glue over the entire surface area, package includes cleaning cloth, alcohol wipe, dust removal sticker and guide sticker
Great price 199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGDTGL0032B
4.5 4×
Watch Price/Availability
AlzaCafé Honduras Bella Vista, 250g (na espresso)
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Honduras, roasted in: Czech Republic, roast: medium - 1,196 Kč/1 kg
Great price 299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AC_SB_25B15
4.7 37×
Watch Price/Availability
AlzaGuard Crystal Clear TPU Case for Xiaomi Redmi Note 11 Pro
Phone Cover - for Xiaomi Redmi Note 11 Pro, soft and durable, material TPU, easy to put on and remove, raised back to protect the camera, width 1mm
Great price 99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGDPCT0209
4.8 323×
Watch Price/Availability
NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso - 48 capsules
Kávové kapsle coffee without powdered milk, 100% arabica, columbia and brazil, 48 servings servings - 8.56 Kč/1 pc(s)
Buy with code 2026ALZAEXTRA20 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 329,-
  411,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NESKK846
4.4 85×
Watch Price/Availability
AlzaGuard Premium Liquid Silicone Case for iPhone X/Xs Blue
Phone Cover - for Apple iPhone X and iPhone XS, soft and durable, material silicone, easy to put on and remove, raised back to protect the camera, width 2mm
Great price 199,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGPCS0004d
4.7 27×
Watch Price/Availability
Sage BMF600
Milk Frother - automatic, temperature settings from 40°C to 80°C, power consumption 500W
Discounted -5 % 3,764,- 3,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SAGBM600
4.6 10×
Watch Price/Availability
AlzaGuard Book Flip Case for Samsung Galaxy A57 red
Phone Case - SAMSUNG Galaxy A57, flip case, TPU and artificial leather
Great price 199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGD_BCF530R
4.5 98×
Watch Price/Availability
Rohnson R-5794
Hand Blender - input power 1000W, speed settings: 9, maximum speed 16000 rev/min, cutting, whisking and mixing, number of blades: 3, smooth speed control at the touch of a button and turbo speed, leg material stainless steel, food chopper with bowl , whisk, slim mixer stick and measuring cup
  898,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RHNtmx37
3.0 1×
Watch Price/Availability
AlzaGuard Book Flip Case for iPhone 12 / 12 Pro black
Phone Case - Apple iPhone 12 and iPhone 12 Pro, flip case, TPU and artificial leather
Great price 199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGDPCF016B
4.2 8×
Watch Price/Availability
AlzaCafé Ethiopia Dimtu Guji 250 g (na filtr)
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Ethiopia, roasted in: Slovakia, roast: medium - 1,108 Kč/1 kg
Great price 277,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AC_SB_25B16
4.5 14×
Watch Price/Availability
Alzaguard 2.5D Case Friendly Glass Protector for Honor 400 Lite – 1+1 zdarma
Glass Screen Protector - for Honor 400 Lite, 2.5D curved, case friendly design, full cover design, glossy surface, thickness 0,33 mm, glue over the entire surface area, package includes cleaning cloth, alcohol wipe, dust removal sticker, guide sticker and 2 pcs
Great price 99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGD_TGC490ZP2
3.9 8×
Watch Price/Availability
AlzaCafé Brazil Anhumas, 250g (na espresso)
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Brazil, roasted in: Czech Republic, roast: medium - 1,196 Kč/1 kg
Great price 299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AC_SB_25B11
5.0 3×
Watch Price/Availability
AlzaPower FlexCore USB-A to Lightning MFi black
Data Cable , durable metal body, length: 0,139m
Great price 299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APW_ADUAMFI01B
4.9 12×
Watch Price/Availability
Lavazza Barista Intenso beans 1000 g
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Mixture of different origins, roasted in: Italy, roast: dark - 759 Kč/1 kg
  759,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LAVZkv370
4.6 24×
Watch Price/Availability
FIXED for Samsung Galaxy A36 5G/A56 5G clear
Glass Screen Protector for SAMSUNG Galaxy A56 and Galaxy A36 package includes: cleaning cloth, alcohol wipe and dust removal sticker
Discounted -9 % 199,- 219,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PP899vh165
4.8 21×
Watch Price/Availability
LAMART Milk frother with accessories 5pcs KAFFE LT7092
Milk Frother - Electric, to produce milk foam, device material stainless steel and plastic, stand and container included, volume 0,35 l, height 23,5 cm
  329,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LAMPE928
4.4 57×
Watch Price/Availability
AlzaGuard Protective Flip Cover for Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 raspberry red
Tablet Case - Xiaomi Redmi Pad SE 8,7, TPU, artificial leather and plastic, closable, hard,
Great price 249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGDTCF120
4.5 33×
Watch Price/Availability
Siguro OC-I430B FlossMate
Electric Flosser - tabletop, 3 modes (normal, gentle, and pulse), 5 brush heads (2 standard, 1 orthodontic, 1 periodontal, 1 tongue scraper), 320 ml tank capacity, suitable for crowns and braces, 360° rotating brush heads, IPX7, 2-minute timer, 1,200 pulses per minute, flow rate 214 ml, water pressure min. 2.3 bar, max. 9 bar, battery life up to 60 minutes per charge, charging time 4 hours, last mode memory function, travel case and charging cable included, weight 293 g, 3-year warranty
Great price 999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_OC_I430B