Deal weeks

Discounts, codes, and cashbacks are limited-time promotions in which you can save a lot of money. If an item is on sale, you will see the new price right next to the old one. If a discount code applies to a product, you will find it in the category listing above the product price or in the product details below the image gallery. You must then enter the discount code in the "Use discount coupon" field before submitting your order. Items with a cashback option are also marked in the same way. If certain conditions are met after purchasing these products (e.g. registration of the goods on the manufacturer's website), you will receive part of the total price back. You can find out all the terms of the specific cashback policy in the product details.

Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
42,594 Results
4.8 39×
Watch Price/Availability
Siguro Children's storage box ABC, 41,5 l
Storage Box - capacity 41,5 l, 33×33×38cm, textile, openings for ventilation
Great price from  169,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_OR_CH41BEb
Watch Price/Availability
Philips Sonicare Compact Oral Irrigator HX3333/24 +1 rok prodloužená záruka
Electric Flosser - 3 programs, 2 nozzle(s) per pack, 200ml tank, timer and cleaning modes, power: battery-powered
Cashback up to 4,000,- Cashback up to, presents a chance to get back money based on the conditions of the offer. More info in the article. Nyní můžete nákup vybraných produktů Philips spojit s příjemnou úsporou. V rámci cashbackové akce můžete získat zpět až 4 000 Kč, přičemž konkrétní částka se odvíjí od celkové hodnoty způsobilých produktů zakoupených v rámci jednoho nákupu.1 199 - 1 998 Kč = 200 Kč cashback1 999 - 4 998 Kč = 500 Kč cashback4999 - 9 998 Kč = 1 000 Kč cashback9 999 - 19 998 Kč = 2 000 Kč cashback19 999 Kč a více = 4 000 Kč cashback
  1,699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PHIUS831
4.4 25×
Watch Price/Availability
Helium for balloons - balloongaz 0,2m3 without balloons
Helium - disposable pressure bottle, use: birthdays, weddings, anniversaries, for 30 balloons ø 23cm, volume: 250l helium - 3.14 Kč/1 l
  786,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: HRAbz07353
4.9 20×
Watch Price/Availability
AlzaGuard Crystal Clear TPU case for Xiaomi Redmi 10 5G
Phone Cover - for Xiaomi Redmi 10 5G, soft and durable, material TPU, easy to put on and remove, raised back to protect the camera, width 1mm
Great price 99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGDPCT0277
4.5 128×
Watch Price/Availability
Siguro lid for storage box Pro Box 70/31 l, transparent
Storage Box Lid - only the lid, material durable plastic, transparent, made in the EU, dimensions 39,5 × 72 cm
Great price 99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_SB_X003
Watch Price/Availability
BRITA Pack 3+1 MAXTRApro PO 2024
Kettle Filter filter capacity: 150l, multi-stage filtration: 1, 4 pc(s) per pack
Discounted -18 % 569,- 699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BRIFP6315
5.0 1×
Watch Price/Availability
BusyKids Learning Tower 3in1 Growing
Learning Tower
  1,970,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: HRAaaa5010
4.0 22×
Watch Price/Availability
AlzaGuard Crystal Clear TPU case for Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Phone Cover - for Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G, soft and durable, material TPU, easy to put on and remove, raised back to protect the camera, width 1mm
Great price 99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGDPCT0259
4.5 75×
Watch Price/Availability
Tescoma MONTE CARLO for 4 cups
Moka Pot - material: stainless steel, heating source: gas, electric, glass-ceramic and induction, makes 4 cups, colour: black and silver, an induction adapter may be necessary for an induction cooktop
Buy with code TST926 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 903,-
  1,129,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ETS132
5.0 2×
Watch Price/Availability
Siguro OC-I790X01 Replacement head for FlossJet
Replacement Head , 2 pc(s) in package - 75 Kč/1 pc(s)
Great price 149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_OC_I790X01
4.7 8×
Watch Price/Availability
BusyKids Montessori swing 5in1 with board PASTEL
Montessori Rocking Chair - wooden, maximum load capacity 110 kg, dimensions 40 × 44 cm (H×W), material thickness 15 mm, suitable from 1 year, multicolour, weight 8,3 kg
  2,470,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: HRAmon036
4.6 39×
Watch Price/Availability
AlzaGuard Crystal Clear TPU Case Compatible with Magsafe for iPhone 13 Pro Max - Black
Phone Cover - for Apple iPhone 13 Pro Max, soft and durable, material TPU, easy to put on and remove, raised back to protect the camera, width 1,8mm
Great price 349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGD_PCMT21Bv2
4.6 32×
Watch Price/Availability
TESCOMA Dressing case FANCY HOME 150 x 60 cm, cappuccino
Clothing Garment bag , protects clothing from soiling during storage and travel, made of high quality breathable synthetic material
Buy with code TST926 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 199,-
  249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TESOB558
5.0 1×
Watch Price/Availability
Kennet Pack of 2 Snap-On Protective Can Lids Green S
Cap Protective cover from Czech Start-up, unique protection for your canned drinks wherever you are, made of silicone and polyester mesh, certification for contact with food - the product is therefore health-safe and absolutely safe, patented, protection against wasps, bees, flies to enter your drink and thus endanger your life and also to throw pills at festivals etc., easy to use, easy maintenance. Other benefits: distinguish your drink from others, prevent the transmission of viral diseases, design element, easy to grip can, never slip out of your hand. Can be produced on request in your own Pantone colour and with any logo, for example your company logo, suitable as a present.
  110,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: K3Nkry010
4.1 22×
Watch Price/Availability
Helium for 30 balloons, disposable container including balloons
Helium Balloons - disposable pressure bottle, use: birthdays, weddings, anniversaries, package contains: 30× latex balloon ø 23cm, volume: 250l helium
  843,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: HRAbz03478
4.8 4×
Watch Price/Availability
AlzaGuard Matte TPU Case for Xiaomi Redmi Note 15 4G black
Phone Cover - for Xiaomi Redmi Note 15 4G, soft and durable, material TPU, easy to put on and remove, raised back to protect the camera, width 1mm
Great price 199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGDPCT531B
4.4 6×
Watch Price/Availability
WMF 1893854500 Knife block, bamboo
Knife Block
  2,249,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: WMFSN59
5.0 2×
Watch Price/Availability
Siguro ceiling mount for HP-K450W
Panel Heater Mount - ceiling or wall mounted, for Siguro HP-K450W infrared panel
Great price 299,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_HP_X002
3.3 8×
Watch Price/Availability
BusyKids Montessori Library NATURA
Toy Organiser
  2,150,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRAMiM0343
4.6 10×
Watch Price/Availability
AlzaGuard Matte TPU Case for Xiaomi Redmi 15 pink
Phone Cover - for Xiaomi Redmi 15, soft and durable, material TPU, easy to put on and remove, raised back to protect the camera, width 1mm
Great price 199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGDPCT513d
4.7 98×
Watch Price/Availability
GUZZANTIi GZ 005
Knife Sharpener - Guzzanti GZ 005 for knives, electric diamond grinding wheel for grinding steel and ceramic knives, 4 diamond grinding wheels, correct angle and uniform pressure create perfect blades, stainless steel cover, dimensions 200x79x81mm, weight 0.71kg, max power 18W
Discounted -7 % 1,199,- 1,299,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: GUZBN001
4.5 4×
Watch Price/Availability
Grumpy Mule High & Mighty, Arabica, 200g
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Brazil and Colombia, roast: dark - 1,095 Kč/1 kg
Discounted -8 % 219,- 239,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: GRMKA71
4.3 5×
Watch Price/Availability
Busykids Montessori Learning Tower 5In1 Vanilla
Learning Tower - for children, growing, high sidewalls, rear stop and front stop included, 3 platform levels, load capacity 80 kg, material plywood, beige and yellow, Tower dimensions 75 × 40 × 39 cm (H×W×D), weight 7 kg, dimensions of the step 36 × 12.5 cm (W×D), height of the step 16,5 cm, platform dimensions 36 × 31 cm (W×D), platform height from the ground 20 cm, 20 cm, 30 cm, 30 cm and 40 cm
  3,750,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: HRAvz41
4.4 15×
Watch Price/Availability
AlzaGuard Matte TPU Case for Honor 400 Lite black
Phone Cover - for Honor 400 Lite, soft and durable, material TPU, easy to put on and remove, raised back to protect the camera, width 1mm
Great price 149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGDPCT490a