Alza Benefit slevy - Health

Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací

Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
4,150 Results
3.7 3×
Watch Price/Availability
PURITO Pure Vitamin C Serum 60 ml
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 698 Kč/100 ml
  419,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL5711
4.6 10×
Watch Price/Availability
ĽORÉAL PARIS Age Specialist 55+ Anti-Wrinkle Restoring Eye Cream 15ml
Face Cream for women daily and night, skin type: mature, 15 ml - 1,127 Kč/100 ml
  169,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL3472
4.8 4×
Watch Price/Availability
Siguro replacement head Sensitive for SGR-OC-B430B 2pcs
Toothbrush Replacement Head - for gentle cleaning of sensitive teeth and gums, compatible with Siguro Pure Sonic B430B sonic toothbrush, pack contains 2 heads - 75 Kč/1 pc(s)
Great price 149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_OC_B430X05
3.4 8×
Watch Price/Availability
FITNESS KING Orbitrek Platinium Profi
Elliptical Trainer -, mechanical brake, calories burned, heart rate measurement, speed measurement and time tracking, max user weight: 120kg
  3,999,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPTfitkin02
4.9 7×
Watch Price/Availability
WELLA PROFESSIONALS Invigo Sun Care UV Hair Color Protection Spray 150 ml
Hair Styling Spray - professional, for all hair types, protects from UV radiation and external influences, volume 150 ml - 466 Kč/100 ml
  699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL7817
5.0 1×
Watch Price/Availability
Stadler Form Roger Little White
Air Purifier air delivery rate: 231m3/h, power consumption: 40W, recommended room size: 33m2, maximum noise level: 59 dB(A), minimum noise level: 28 dB(A), hepa and carbon, automatic mode, timer, night mode and power regulation
  6,590,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: STFCV444
4.6 7×
Watch Price/Availability
Vitar Veterinae Artivit Forte 400 g - extra strong
Joint Nutrition for Dogs - and cats, suitable for breeds of all sizes, powder, weight 400 g, healthy joints and cartilage, anti-inflammatory
  from  629,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CHPrk3899
5.0 1×
Watch Price/Availability
Siguro Clean replacement head for SGR-OC-B430B 2pcs
Toothbrush Replacement Head - universal head designed for everyday cleaning, compatible with Siguro Pure Sonic B430B sonic brush, pack contains 2 heads - 75 Kč/1 pc(s)
Great price 149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_OC_B430X04
5.0 1×
Watch Price/Availability
VIFITO U70
Fitness Bench - combo, focus on chest, stomach, back, arm, legs, shoulders and buttocks, anti-slip adjustment and reclining backrest, included equipment transport wheels and foam cylinders, weight capacity 250 kg, dimensions 140 × 60 × 155 cm (H× W x D), weight 28 kg, black colour
  4,951,-
Buy
In stock 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPTaaa3411
4.0 1×
Watch Price/Availability
FitnessLine Premium Dumbbell Set 110 kg
Exercise Set loading dumbbell set with cement-filled discs, 180 cm long double-handed axle, Broken EZBT axis with a length of 120 cm, one-handed axle with a length of 45 cm, axis diameter 30 mm, weight 110 kg
  5,760,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPTfit005
4.8 6×
Watch Price/Availability
Oclean Gum Care Brush Head W06
Toothbrush Replacement Head , sonic type, 6 pc(s) in package - 165 Kč/1 pc(s)
  989,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OCLNH263
Watch Price/Availability
Meta RAY-BAN Meta Wayfarer (Standard) Smart Glasses (Gen 2) - Shiny Cosmic Blue, Clear to Sapphire T
Smart Glasses RAY-BAN Wayfarer (Standard) Smart Glasses (Gen 2) - Shiny Cosmic Blue, Clear to Sapphire Transitions
  14,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OC003d28
5.0 1×
Watch Price/Availability
KUBIsport BC5300K professional with bluetooth
Spin Bike - professional cycle trainer, very high quality construction, frame and handlebars shaped like road bikes, sports saddle, quiet operation, special aluminium pedals with ball bearings, mechanical braking system with infinitely variable load adjustment, weight of flywheel 18 kg, high quality ALU pedals resistant to wear and tear, the trainer has no idle, auxiliary brake, bottle holder, phone/tablet holder, computer functions: scan, time, distance, calories, speed, heart rate measurementoption to pair your tablet/phone via Bluetooth, Kinomap fitness app support, Wheel size 118,5 × 56 × 133 cm, weight 44,5 kg, load capacity 160 kg, recommended for body heights up to approx. 200 cm
  9,850,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPTkubcyk04
4.3 13×
Watch Price/Availability
GymBeam Jump rope pink
Skipping Rope - for CrossFit, 301cm long
  149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgym1864
5.0 1×
Watch Price/Availability
Electrolux Pure 500 XL EPO50571SW
Air Purifier air delivery rate: 415m3/h, recommended room size: 35m2, maximum noise level: 53 dB(A), minimum noise level: 20 dB(A), hepa, electrostatic and antibacterial, night mode and ventilator
  6,999,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ELECV688
4.5 2×
Watch Price/Availability
FLOW FITNESS Avoriaz i
Elliptical Trainer - 39cm stride length, 18kg flywheel, magnetic brake, max user weight: 135kg
  12,951,-
Buy
In stock 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPTaaa2747
4.0 5×
Watch Price/Availability
NIVEA Men Sensitive SPF 30 50 ml
Facial Sunscreen , skin type: sensitive, oily, normal and dry, 50 ml
  269,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL6585
4.0 2×
Watch Price/Availability
SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica First Ampoule 100 ml
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 489 Kč/100 ml
  489,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL5556
4.4 3×
Watch Price/Availability
TRINFIT Vario LX5
Fitness Bench - combo, focus on chest, arm, legs, shoulders and buttocks, anti-slip adjustment and reclining backrest, included equipment foam cylinders, weight capacity 250 kg, dimensions 112 × 73 × 175 cm (H× W x D), weight 30 kg, black colour
  4,351,-
Buy
In stock 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPTaaa3457
5.0 4×
Watch Price/Availability
Acra Cycle trainer BC8723-ST
Spin Bike - flywheel 8 kg, quiet and smooth running
  6,499,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPTacrsk005
5.0 1×
Watch Price/Availability
MATIS PARIS The Cream 50 ml
Face Cream for women daily, skin type: sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature, effect: moisturising and lifting, 50 ml - 6,758 Kč/100 ml
Great price 3,379,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL7838
2.0 1×
Watch Price/Availability
Meta RAY-BAN Meta Wayfarer (Large) Smart Glasses (Gen 2) - Shiny Black, G15 Green
Smart Glasses self-operating, Bluetooth and Wi-Fi connection, package includes charger and case, microphone
  12,490,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OC003d22
4.0 1×
Watch Price/Availability
WELEDA Brightening Eye Cream Wild Rose and White Tea 12 ml
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 3,742 Kč/100 ml
  449,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL5662
5.0 2×
Watch Price/Availability
Indiana Jerky Turkey Original 375g - display (15 x 25g)
Dried Meat Beef and Turkey, energy value per 100 g: 1066kJ, pack weight: 375 g - 81 Kč/pcs - from 3,243 Kč/1 kg
  1,216,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTps0142