Alza Benefit slevy - Health

Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací

Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
4,164 Results
Watch Price/Availability
PRIMASOFT Metal stand for plastic disinfectant dispenser
Disinfection Stand – manual, with dispenser, without the need for power supply, for disinfection containers with a volume of 0ml, black colour, 148cm × 38cm × 38cm (H×W×D)
New arrival 4,299,-
Buy
In stock 2 pcs
Order Code: DOMA2375
3.5 21×
Watch Price/Availability
Stormred Massage Walking Pad 6km Double
Walking treadmill - Motor, two-sided, one side with a flat walking surface, other side with massage surface, transport wheels, clear display, remote control (including battery), speed 1-6 km/h (walking) and 1-1.5 km/h (massage), fixed 3° inclination, engine power 1.5 HP, load capacity 110 kg, belt area 90 × 37 cm, weight 19 kg
Great price 6,999,-
Buy
In stock 2 pcs
Order Code: STR_WP_6M
4.6 58×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Meat and rice balls with tomato sauce
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 540 kJ, weight 400g - 573 Kč/1 kg
  229,-
Buy
In stock 2 pcs
Order Code: ADVEN10
4.5 55×
Watch Price/Availability
Hyal-Drop Multi Eye Drops 10 ml
Medical Device liquid, suitable for contact lenses, volume 10 ml
Great price 229,- Save 16,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RZTK031
4.5 28×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Penne Bolognese
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 479 kJ, weight 105g - 3,276 Kč/1 kg
  344,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPTadv039
4.5 26×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Chilli con Carne
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 508 kJ, weight 137g - 2,255 Kč/1 kg
  309,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: SPTadv038
4.4 10×
Watch Price/Availability
MMMASO 20 x 45 g
Dried Meat Beef - 1,222 Kč/1 kg
  1,100,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPTmdgpES1
4.8 24×
Watch Price/Availability
LILIEN Hand Gel 50 ml
Antibacterial Gel - from 98 Kč/100 ml
  from  43,-
Buy
In stock > 50 pcs at the supplier's
Order Code: TTDA14
4.6 7×
Watch Price/Availability
59S UV STERILIZATION BAG P11
Steriliser type: bag, effect: sterilisation, cleaning principle UV light, for: mobile Phone, headphones, keys, wallet, jewelry, glasses and pacifier, grey colour, 190×250×100 mm (H×W×D)
  999,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: STE59S721
3.9 26×
Watch Price/Availability
GLASSA Nano non-fogging glasses cloth
Cleaning Wipes -
  125,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: Bryle1922
5.0 10×
Watch Price/Availability
NIMCO Handle 300x19mm
Handrail - auxiliary holding handle for bath or shower
  343,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: ROMW157
4.6 28×
Watch Price/Availability
NIMCO Handle 300x25mm
Handrail - auxiliary holding handle for bath or shower
  403,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: ROMW158
4.9 13×
Watch Price/Availability
Nimco Stainless steel safety handle straight 300 mm BM 9030-10
Handrail
  773,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: NIMkou0001
4.9 17×
Watch Price/Availability
Lovaré Bahamian Soursop, loose
Tea - 1,938 Kč/1 kg
  155,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: CAJsyp071
4.9 13×
Watch Price/Availability
Nimco Stainless steel safety handle straight 400 mm BM 9040-10
Handrail
  859,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: NIMkou0002
5.0 13×
Watch Price/Availability
Lovaré Strawberry Marshmallow, sprinkled
Tea - 1,938 Kč/1 kg
  155,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: CAJsyp074
4.5 2×
Watch Price/Availability
FOOD FORCE Beef stew with potatoes 150 g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 1704 kJ, weight 150g - 1,107 Kč/1 kg
Great price 166,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: SPTfofo010
5.0 1×
Watch Price/Availability
Precision Microbes probiotics and postbiotics for dogs and cats 100 ml
Food Supplement for Dogs - for dogs and cats, to support the microbial balance of the gut, for acute and chronic ailments, containing live friendly bacteria, to support the overall vitality of the body, help appetite, volume 100 ml - 3,320 Kč/1 kg
  415,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: PETaaa1049
4.5 10×
Watch Price/Availability
Glassa P8 reading glasses case black
Glasses Case - Glassa leather case made of ECO leather is a practical case for dioptric glasses, the inside of the case is made of suede material that protects against scratches on the lenses, magnet fastening
  157,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: GLAbr014
4.7 16×
Watch Price/Availability
NIMCO Plastic Handle 300x35mm
Handrail - auxiliary holding handle plastic for bath or shower
  240,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: ROMW163
5.0 2×
Watch Price/Availability
FOOD FORCE Thai rice with chicken 147 g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 1666 kJ, weight 147g - 1,286 Kč/1 kg
  189,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: SPTfofo005
4.2 8×
Watch Price/Availability
Lovare Golden Mango, pyramids
Tea - 2,900 Kč/1 kg
  87,-
Buy
In stock > 20 pcs at the supplier's
Order Code: CAJsyp092
3.0 1×
Watch Price/Availability
PALSAR7 Rechargeable Silicone LED Treatment Face Mask (Black)
LED Mask - for facial treatment, photon light therapy, different modes, portable, Power 4.5 W, material food grade silicone, plastic, synthetic leather, black colour
  8,998,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: MBaaa0923
4.6 28×
Watch Price/Availability
NIMCO Handle 400x25mm
Handrail - auxiliary holding handle for bath or shower
  515,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: ROMW159