Alza Benefit slevy - Health

Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací

Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
4,158 Results
Watch Price/Availability
COCOSOLIS Natural Sunscreen Lotion SPF 30 100 g
Sunscreen with SPF 30
  769,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OPA842
Watch Price/Availability
Amix Nutrition Amix™ Black Line Creatine Creapure® 2500 mg Chewable Tablets
Creatine monohydrate - creapure, lactose free, no added sugar and vegan, flavoured, tablets, storage temperature from 5 to 25 °C - 401 Kč/1 kg
New arrival from  560,-
In stock according to variant
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTami0392nad
Watch Price/Availability
Amix Nutrition Mr. Popper’s – Cream of Rice
Rice Porridge , energy value per 100g: 354 kcal - 314 Kč/1 kg
New arrival 350,-
In stock according to variant
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTami0385nad
Watch Price/Availability
SVR Densitium Creme Mature Skin Cream 50 ml
Face Cream unisex, skin type: mature, effect: lifting and smoothing, 50 ml - 2,278 Kč/100 ml
  1,139,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL6155
Watch Price/Availability
Amix Nutrition Amix™ Black Line Micellar Casein 1000 g, crunchy flavour
Protein - 950 Kč/1 kg
New arrival 950,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTami0346
Watch Price/Availability
DERMALOGICA Oil to Foam Total Cleanser 250 ml
Cleansing Gel - unisex, for normal skin, suitable for dry skin, suitable for mixed and oily skins - 696 Kč/100 ml
  1,740,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL8446
Watch Price/Availability
Amix Nutrition Amix™ Black Line Black CFM® Isolate 1000 g mango and pineapple
Protein - 1,830 Kč/1 kg
New arrival 1,830,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTami0336
Watch Price/Availability
DERMALOGICA Multi-Active Toner 50 ml
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for normal, mixed, dry and mature skin types - 1,098 Kč/100 ml
  549,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL8438
Watch Price/Availability
LA ROCHE-POSAY Vitamin C+ Multi-dose Gel 40ml
Face Cream unisex daily and night, skin type: oily, normal, dry and mature, effect: brightening and smoothing, 40 ml - 3,498 Kč/100 ml
New arrival 1,399,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL8903
Watch Price/Availability
DERMALOGICA Dynamic Skin Recovery SPF50 50 ml
Facial Sunscreen unisex daily, skin type: normal, dry and mature, effect: moisturising, nourishing and antioxidant, 50 ml
Great price 2,250,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL8454
Watch Price/Availability
A-DERMA Exomega Ultra Soothing Serum 30ml
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 2,663 Kč/100 ml
New arrival 799,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL8830
Watch Price/Availability
LANCASTER Golden Tan Maximizer After Sun Serum 30 ml
After Sun Milk - calming and moisturizing effect - 2,597 Kč/100 ml
  779,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OPA712
Watch Price/Availability
DERMALOGICA Daily Superfoliant 13 g
Facial Scrub
  560,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL8433
Watch Price/Availability
DERMALOGICA Skin Smoothing Cream 15 ml
Face Cream unisex daily and night, skin type: normal, mixed and dry, effect: moisturising, antioxidant and protective, 15 ml - 3,600 Kč/100 ml
  540,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL8448
Watch Price/Availability
Amix Nutrition Amix™ Black Line Creatine Creapure® Powder Drink
Creatine monohydrate - creapure, lactose free, no added sugar and vegan, flavoured, powder, storage temperature from 5 to 25 °C - 1,413 Kč/1 kg
New arrival 650,-
In stock according to variant
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTami0397nad
Watch Price/Availability
NIVEA Men Hydrocare light moisturizing fluid 100 ml
Face Fluid - immediate brightening and skin tone unifying effect - 349 Kč/100 ml
  349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL8695
Watch Price/Availability
DERMALOGICA Clearstart Fizz Mask 50 ml
Face Mask - washing means, cleansing - 1,380 Kč/100 ml
  690,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL8436
Watch Price/Availability
DERMALOGICA Clearstart Micro-Pore Mist 118 ml
Face Mist - for cleansing the skin, ideal for oily and problematic skin types
  620,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL8439
Watch Price/Availability
Amix Nutrition Performance Amix® Slow Gel
Energy Gel - - 973 Kč/1 l
New arrival 1,459,-
In stock according to variant
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTami0368nad
Watch Price/Availability
DERMALOGICA Daily Superfoliant 57 g
Facial Scrub - 3,421 Kč/100 ml
  1,950,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL8434
Watch Price/Availability
ACM Cicastim S silicone gel 15 ml
Face Gel - moisturising, nourishing, regenerating, lifting and smoothing, dermo, daily and night, with a volume of 15ml, suitable for unisex, for sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature skin type(s) - 2,993 Kč/100 ml
  449,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL8247
Watch Price/Availability
Amix Nutrition Amix™ Black Line Creatine Creapure® Capsules
Creatine monohydrate - creapure, lactose free, gluten free and no added sugar, natural, capsules, storage temperature from 5 to 25 °C - 1,093 Kč/1 kg
New arrival from  410,-
In stock according to variant
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTami0394nad
Watch Price/Availability
Amix Nutrition Mr. Popper’s – Low-Carb Protein Muesli
Muesli - - 655 Kč/1 kg
New arrival 406,-
In stock according to variant
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTami0373nad
Watch Price/Availability
Amix Nutrition Performance Amix® Rock’s Gel
Energy Gel - - 361 Kč/1 l
New arrival from  469,-
In stock according to variant
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTami0356nad