TOTAL Hedge Trimmer AKU THTLI20018 (without AKU)
1.0 1 rating
Hedge Shears with blade length of 450mm, 2Ah battery voltage of 20V, tooth opening of 18mm
TOTAL Hedge Trimmer AKU THTLI20018 (without AKU) 1,690,- In stock > 5 pcs at the supplier's
Buy
Specifications
Compare
Drive
Battery-powered
Bar length
450 mm
Blade spacing
18 mm
Handle
Fixed
Number of batteries
without battery
Type
Drive
Battery-powered
Dimensions
Bar length
450 mm
Blade spacing
18 mm
Features
Handle
Fixed
Battery
Number of batteries
without battery
Battery voltage
20 V