Ledvance - LED RGB+ TW Dimmable Light SMART+ FRAMELESS, LED/20W/230V/3000K-6500K
Ceiling Light - smart, LED, dimmable, power input 20 W, luminous flux 1600 lm, cool light (6500 K), adjustable light temperature (6500-6500K), compatible with Manufacturer app, bridge required to use all functions, height 6,9 cm, width 30 cm, length 30 cm, material: metal, IP20
Buy
Specifications
Compatible app
Manufacturer app
Compatible voice assistants
Amazon Alexa
Power supply
Power plug
Connection
WiFi 2.4 GHz
Operation
Standalone
Connectivity
Compatible app
Manufacturer app
Compatible voice assistants
Amazon Alexa
Power supply
Power plug
Connection
WiFi 2.4 GHz
Use
Operation
Standalone
Material and style
Style
Modern
Colour
White
Material
Metal
Purpose and use
Usage
Interior
Recommended use
Bedroom, Living room
Specific placement
On the ceiling
Other features
Light effects and sensors
Colour temperature settings, Lighting colour setting (RGB), Twilight
Other features
SMART
Dimensions
Height
6.9 cm
Width
30 cm
Lenght
30 cm
Voltage and input power
Input voltage
230 V
Power consumption
20 W