Markslöjd 106523 - LED Wall Lamp ARION LED/7W/230V
Wall Lamp - LED, power input 3,5 W, luminous flux 720 lm, warm light (3000 K), height 9 cm, width 2,7 cm, material: metal, IP44
Code:  Mrkslj235
Markslöjd 106523 - LED Wall Lamp ARION LED/7W/230V Discontinued
Specifications
Degree of protection IP
IP44
Style
Modern
Material
Metal
Usage
Exterior, Interior
Height
9 cm
Safety class
Degree of protection IP
IP44
Material and style
Style
Modern
Material
Metal
Purpose and use
Usage
Exterior, Interior
Dimensions
Height
9 cm
Width
2.7 cm
Lenght
11.5 cm
Voltage and input power
Input voltage
230 V
Power consumption
3.5 W