Alza Benefit slevy - Medical Supplies

Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací

Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
972 Results
Watch Price/Availability
BeautyRelax Airflow Prestige
Lymphatic Drainage Device - on your feet, lymphatic massage, pneumatic massage and compression massage, 5 programs, mains power, on 1 rechargeable Li-ion battery, battery capacity 2200 mAh, black colour, weight 6000 g, dimensions 10 × 25 × 25 cm (H×W×D)
  14,989,-
Buy
In stock 1 pcs at the supplier's
Order Code: BEAMP327
Watch Price/Availability
BeautyRelax Neckpress Premium
Massage Device - point massage, hot therapy and acupressure massage, used for massage, suitable for neck, power supply: mains-powered, 2 massage programs, modes: 2
  4,890,-
Buy
In stock 1 pcs at the supplier's
Order Code: BEAMP235
Watch Price/Availability
BeautyRelax SteamMax Professional
Massage Device - hot therapy, used for skin cleansing, suitable for face, power supply: mains-powered, 4 massage programs, modes: 4
  3,991,-
Buy
In stock 1 pcs at the supplier's
Order Code: BEAMP433
Watch Price/Availability
Ridder TRENDY bathroom stool 40 × 48 × 27,5 cm, mat black, A211110
Stool -
  5,876,-
Buy
In stock 3 pcs at the supplier's
Order Code: RIDkou21
Watch Price/Availability
ProfiCare PW 3112 white
Bathroom Scale
  699,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: OSvh001
Watch Price/Availability
SKG E7-EN
Massage Device - vibration massage, used for massage, suitable for face and eyes, special features: vibration and heating, power supply: usb cable, 4 massage programs, modes: 4
  3,690,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: SKGmp06
Watch Price/Availability
SKG H7 ultra-E
Massage Collar - on the neck and shoulders, vibration massage, deep massage and acupressure massage, 6 programs, the possibility of adjusting the intensity, with heating, touch control, Travel, power input 10 W, 1 attachment, USB cable included, power supply via USB cable, on 1 rechargeable Li-ion battery (included), 2500 mAh battery capacity, beige and white colour, weight 997,90 g, Dimensions 11 × 21 × 23 cm (H×W×D), unsuitable for people after surgery
  3,890,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: SKGmp03
Watch Price/Availability
Select Shoulder Support černo-zelený
Shoulder Support
  1,390,-
In stock according to variant
Order Code: SPTselec287nad
Watch Price/Availability
BlueTouch Massage Stool Care Lite
Spa Massager
New arrival 4,990,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: BLUEtab001
Watch Price/Availability
BlueTouch Massage Stool Care Dual Power
Spa Massager
New arrival 11,990,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: BLUEtab003
Watch Price/Availability
BlueTouch Care Comfort Massage Stool
Spa Massager
New arrival 8,490,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: BLUEtab002
BeautyRelax Laserform Studio - Massage Device Free delivery
Alzaboxes and stores
Watch Price/Availability
BeautyRelax Laserform Studio
Massage Device - lymphatic massage, light therapy and acupressure massage, used for body shaping, cellulite reduction and skin Firming , suitable for whole body, power supply: mains-powered, 6 massage programs, modes: 6
  29,990,-
Buy
In stock 1 pcs at the supplier's
Order Code: BEAMP426
Watch Price/Availability
Realux Nova Pro 350, black
Red Light Panel
  12,290,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: REArlp04
Watch Price/Availability
SPIRELLA Shower seat SITZ, white, steel, 48 cm, up to 130 kg
Cushion Seat - ergonomic design, non-slip feet, smooth surface, load capacity 130 kg, dimensions 480 × 365 × 540 mm
  3,995,-
Buy
In stock 2 pcs at the supplier's
Order Code: SPIRsed003
Watch Price/Availability
Beautyrelax Lightpanel Professional Max Performance Flex
Massage Device - light therapy, suitable for whole body, special features: photon therapy, power supply: mains-powered, 6 massage programs, modes: 6
  6,890,-
Buy
In stock 1 pcs at the supplier's
Order Code: BEAMP997
4.9 190×
Watch Price/Availability
Renu MultiPlus 360 ml
Contact Lens Solution 360 ml volume, with case, suitable for cleaning, disinfecting and preserving soft contact lenses including silicone hydrogel lenses. - 581 Kč/1 l
Amazing Deal 209,- Save 126,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RZTK003
4.9 647×
Watch Price/Availability
SANYTOL Disinfectant gel 250 ml
Antibacterial Gel on hand. - 34 Kč/100 ml
Amazing Deal 85,- Save 20,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MYD026
4.8 339×
Watch Price/Availability
SAVO Original 4 kg
Disinfectant - universal, no applicator
  169,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CIS511
4.8 18×
Watch Price/Availability
Kingson Weighted anti-stress blanket 8kg 150 cm × 200 cm, aqua
Weighted Blanket - year-round, blanket material cotton, weight 8 kg, blue colour
Discounted -9 % 999,- 1,099,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTkiso004
4.9 186×
Watch Price/Availability
Siguro SC-L340SU Traveller
Luggage Scale - load capacity up to 50 kg, adjustable limit, accuracy 50 g, choice of units kg, lb, automatic and manual shutdown, TARE function for balancing, overload and low battery indicator, reverse LCD display with white and red digits, strap for attaching luggage, power supply 2 AAA batteries (included), dimensions 14 × 5,7 × 3,2 cm, 3-year warranty
Great price 299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_SC_L340SU
5.0 19×
Watch Price/Availability
Kingson Weighted anti-stress blanket 6kg 150 cm × 200 cm, mint
Weighted Blanket - year-round, blanket material cotton, weight 6 kg, green colour
Discounted -3 % 949,- 979,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTkiso001
3.2 9×
Watch Price/Availability
Dyson Purifier Humidify + Cool PH2 De-Nox PH05
Air Purifier air delivery rate: 1151m3/h, power consumption: 45W, recommended room size: 40m2, maximum noise level: 62,4 dB(A), hepa, carbon and catalytic, automatic shutdown, automatic mode and timer
  17,490,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DYSCV875
4.9 124×
Watch Price/Availability
SANYTOL Universal floor cleaner 5 l
Disinfectant - floor, chlorine-free, no applicator, weight 5000 ml
  349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CIS284
5.0 55×
Watch Price/Availability
Renu Flight Pack 100 ml
Contact Lens Solution 100 ml volume, with case, suitable for cleaning, disinfecting and preserving soft contact lenses including silicone hydrogel lenses. - 1,190 Kč/1 l
Amazing Deal 119,- Save 36,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RZTK018