Product in stock in the store in Praha 4 - Háje

This page includes all products that are in stock in our store Praha 4 - Háje.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
1,644 Results
4.8 95×
Watch Price/Availability
THULE 926 VeloCompact
Towbar Bike Rack - for 3 bikes, hinged, with detachable arm, maximum load 60kg, can be locked to car, bikes can be locked to rack, 13-pin connector
  14,490,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT1224
4.7 12×
Watch Price/Availability
LEGO® Botanicals 11511 Water Lilies
LEGO Set - For children aged 9 and over, LEGO® Botanicals series, release year 2026 – new for 2026, set contains 259 pieces
  889,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO11511
4.4 30×
Watch Price/Availability
Amazfit Active 3 Premium Apex Silver
Smart Watch with control in English language, calling from watch via paired phone (within Bluetooth range), NFC payments via Zepp Pay, heart rate monitoring, sleep monitoring, pedometer, barometer, suitable for: running, cycling, yoga, waterproof 50 m (5 ATM) , case material: stainless steel
  4,290,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AMZa3pas
4.3 25×
Watch Price/Availability
Xiaomi Watch S5 46mm Black
Smart Watch with control in English language, heart rate monitoring, pedometer, barometer, suitable for: running, cycling, yoga, waterproof 50 m (5 ATM) , case material: stainless steel
  4,199,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: XIws5b
4.6 29×
Watch Price/Availability
LEGO® Botanicals 11504 Shovel
LEGO Set for adults, suitable from the age of 18 years, theme: Flowers, launched in 2026 - new releases, 474 pc(s)
  1,159,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO11504
4.0 13×
Watch Price/Availability
AlzaErgo Chair Cliff 1 dark grey
Office Chair - swivel and ergonomic with synchronous mechanics, load capacity 136 kg, anatomically shaped seat with adjustable depth and height, height-adjustable lumbar support, breathable backrest with 3-position locking (101-123°), 3D armrests (height adjustable, forward/backward and angular), automatically adjusted swing resistance, plastic wheels with a diameter of 6 cm, nylon cross and construction, covering material textile and mesh, class 4 piston, assembly required, weight 15,9 kg
Buy with code ALZADNY40 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. Get 40 % off with code ALZADNY40. 3,294,-
Great price 5,490,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AEO0437
4.6 328×
Watch Price/Availability
Rapture ASPIS Black
Gaming Mouse – wireless, Pixart PAW3370 optical sensor, DPI up to 19,000, response time 1 ms, tracking speed 400 IPS, acceleration 50G, frame rate 19,000 fps, RGB backlight, 8 programmable buttons, Kailh GM 8.0 switches (main buttons), lifetime up to 80 million clicks, Kailh GM 2.0 switches (side buttons), lifetime up to 20 million clicks, Teflon glides (replacement glides included), replaceable covers (included), replaceable main button switches (1 pair of TTC Gold switches included, lifetime 30 million clicks), Plug & Play, 430 mAh battery, USB-C connector on mouse body, 1.6m cord length, paracord cable, USB-A connector, software (DPI change, backlight, macros)
Buy with code ALZADNY20 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. Získejte slevu 20 % s kódem ALZADNY20. Klikněte a kód se uplatní automaticky. 799,-
Great price 999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RPTGM008a
4.7 196×
Watch Price/Availability
Verbatim VI560 S3 256GB
SSD M,2 (SATA), 3D NAND, theoretical lifespan 110TBW
Great price 1,139,- Save 46,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DY251b1
Motorola Signature 16GB/512GB Pantone Carbon - Mobile Phone
Energy efficiency class
Charger not included
Adapter power: 5 - 90 W
Free delivery
Alzaboxes and stores
4.9 71×
Watch Price/Availability
Motorola Signature 16GB/512GB Pantone Carbon
Mobile Phone 6,8" AMOLED 2780 × 1264, 165Hz, processor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 5 8-core, RAM 16 GB, internal memory 512 GB, main camera with optical zoom 50 Mpx (f/1,6) + 50 Mpx (f/2) + 50 Mpx (f/2) + 50 Mpx (f/2), selfie camera 50 Mpx, optical (ois) stabilization, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, fingerprint reader in screen, dual SIM, water resistant IP69, rugged, unlocked, quick charging 90W, wireless charging 50W, reverse charging 10W, battery 5200 mAh, Android 16
  24,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SMTR567b1
4.6 33×
Watch Price/Availability
LEGO® Icons 11375 Ferrari F2004 and Michael Schumacher
LEGO Set for adults, suitable from the age of 18 years, theme: Cars and Sport, launched in 2026 - new releases, 735 pc(s)
  1,829,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO11375
5.0 5×
Watch Price/Availability
Epson EcoTank L4366
Inkjet Printer - multifunctional, colour, A4, copier and scanner, (ISO) black-and-white print speed of 15 PPM, (ISO) colour print speed of 8 PPM, print resolution: 4800 x 1200 DPI, duplex, tank system, AirPrint, USB, Wi-Fi and WLAN
+2 gifts with a value of 500,-
Price with Cashback Cashback presents the option to get back money from your purchase online, usually requires a registration Získejte zpět část peněz při nákupu vybraných produktů EPSON. Akce platí do 31.12.2026 nebo do vyprodání zásob. 4,990,-
  6,490,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PE124a30b
5.0 10×
Watch Price/Availability
LEGO® DUPLO® 10475 Construction Vehicles 3 in 1
LEGO Set for children, suitable from the age of 2 years, theme: Cars, Excavators and Means of transport, launched in 2026 - new releases, 22 pc(s)
  489,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO10475
4.7 35×
Watch Price/Availability
Ninja® SL400EU Double Stack XL, 9,5 l, gray
Hot Air Fryer - digital controls, temperature range from 40 to 240 °C, non-stick surface, automatic programs and food drying, 6 programs, power consumption 2470 W, 9.5 l capacity ceramic with non-stick coating, 2 frying baskets, weight 10.3 kg, dimensions 38.5 × 28 × 47 cm (H×W×D)
  6,799,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NINFR22
4.6 108×
Watch Price/Availability
TP-Link Tapo L930-5, Smart WiFi LED strip multicolour (5m)
LED Light Strip - smart, 500 cm, dimmable, self-adhesive, adjustable light colour, mains power supply, compatible with Apple Home and Manufacturer app, supported OS: Android and iOS, mobile app in Czech, energy label G, one piece in package
  1,039,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TP22_12
4.7 109×
Watch Price/Availability
WC NET waste gel 1 l
Drain Cleaner for waste
Great price 83,- Save 6.50
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CIS918
4.8 139×
Watch Price/Availability
Express Menu Chicken on paprika
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 355 kJ, weight 600g - 298 Kč/1 kg
  179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem001
4.7 6×
Watch Price/Availability
LUMANTE Boat French Vanilla Elegance 423 g
Candle - vanilla scent, - 109 Kč/100 g
  459,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SVI4272
4.8 125×
Watch Price/Availability
Huawei Watch GT 6 Pro 46mm Sand Brown
Smart Watch with control in English language, calling from watch via paired phone (within Bluetooth range), NFC payments via Curve Pay, heart rate monitoring, EKG monitoring, sleep monitoring, pedometer, barometer, suitable for: running, cycling, yoga, waterproof IP69, case material: titanium
  8,899,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HUWGT6Ps
4.8 43×
Watch Price/Availability
ALZATOOLS Pliers Set 3pcs
Pliers set - includes 3 types of pliers: water pump pliers, combination pliers and side cutters, with lengths of 25, 18 and 16cm, made from high-quality carbon steel, with ergonomic rubberised handles
Great price 299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ATPT071
4.4 109×
Watch Price/Availability
Xiaomi Redmi Buds 8 Active White
Wireless Headphones - with microphone, True Wireless, earbuds, hybrid noise cancellation, closed construction, Bluetooth 5.4, track shuffle, call handling, volume control, IP54 rating, frequency range 20-20000 Hz, 14,2 mm driver size, battery life up to 37 h (7 h+30 h)
  424,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: XIAhe91
4.9 24×
Watch Price/Availability
LEGO® Speed Champions 77253 Bugatti Vision GT Hypersport Car
LEGO Set for children, suitable from the age of 9 years, theme: Cars and Means of transport, launched in 2026 - new releases, 284 pc(s)
Discounted -18 % 529,- 649,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO77253
4.0 70×
Watch Price/Availability
AlzaPower Quest 40, black
Bluetooth Speaker - Power 40 W, Bluetooth 5.4 with a range of up to 15 m, AUX in and USB-A input, FM radio, True Wireless Stereo, IP67, up to 22 hours on a single charge, can be used as a power bank, frequency range from 70 Hz to 20 000 Hz, backlight with 3 modes, LED indicator for volume and charging status, microphone (hands-free), the strap, automatic shutdown function, USB-C charging cable included
Buy with code ALZADNY40 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. Get 40 % off with code ALZADNY40. 1,019,-
Great price 1,699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWBTS080b
4.6 129×
Watch Price/Availability
Bery Jones Cherries freeze-dried 100g
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 2,790 Kč/1 kg
Great price 279,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery083
Huawei Watch GT 7 41mm Pink - Smart Watch Free
delivery
5.0 3×
Watch Price/Availability
Huawei Watch GT 7 41mm Pink - 25% ISIC sleva pro studenty po přihlášení
Smart Watch with control in English language, calling from watch via paired phone (within Bluetooth range), heart rate monitoring, sleep monitoring, pedometer, oximeter, barometer, suitable for: running, cycling, yoga, waterproof 50 m (5 ATM) , case material: stainless steel
Buy with code HUAWEIGT7 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 6,204,-
New arrival 7,299,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HUWGT741p

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches